Такі вже в нас коні!

Тут Ви зможете перечитати наші попередні випуски

Тут наші координати
Число 9 (4014) від 27.02. 2003 р.

Написати нам листа 

ГОЛОВНА

ПОДІЇ, АНАЛІТИКА МЕДІА-ДЕПО, ІСТОРІЯ АРТ, СПОРТ, ДОЗВІЛЛЯ

inf_2.jpg (6323 bytes)

Організовану злочинну групу з числа посадовців Придністровської дослідної станції садівництва Інституту садівництва Української академії аґрарних наук та спільного науково-виробничого підприємства виявили нещодавно УБОЗівці Буковини. Зловживаючи службовим становищем, підозрювані особи передали у власність щойно створеному СП державне майно вартістю майже 1,2 млн. гривень, яке до цього належало Придністровській дослідній станції садівництва. Оперативники встановили, що директор спільного підприємства заставив це майно для отримання значного кредиту. Цими діями державі завдано збитків в особливо великих розмірах. Триває слідство

***

Масове нелеґальне заробітчанство буковинців серйозно витягує на собі економіку краю, утримуючи стабільний курс національної валюти. Так, за даними управління Нацбанку в Чернівецькій області, у 2002 році чернівецькими банками було ку-плено у населення 9 млн. доларів та 3 млн. євро, а продано всього 6 млн. доларів і 2 млн. євро. Хай живуть португалії, італії та еспанії?

***

Постановами головних державних лікарів районів області у зв’язку з високою захворюваністю грипом та ГРВІ припинено заняття в 3-х школах м. Новоселиця, с. Луківці, с. Валя Кузьмін та с. Колінківці. З початку щотижневого аналізу в області захворіли 72598 осіб, госпіталізовано 142 особи, з них 109 дітей. Летальних випадків не зареєстровано. На підставі аналізу захворюваності на грип та ГРВІ, 8-й тиждень 2003 року (14.02-20.02.2003 р.) розцінюється як початок епідемії грипу в Чернівецькій області.

***

24 лютого о 5.00 в м. Хотин загорівся будинок. Під час пожежі загинули 28-літній чоловік і жінка. Пожежа розпочалася через недбале поводження з вогнем. Під час боротьби з нею постраждав 37-річний пожежник.

***

Боротьба з парканними рекламовдавцями. Чернівецькі клерки підрахували, що реклама на парканах позбавляє їх “живого прибутку”. Адже там рекламуються “незареєстровані” підприємства різних типів, а це “неґативно впливає” на бюджет. Розслідування триває.

***

24 лютого закінчився обласний чемпіонат, присвячений пам’яті Віктора Месамчука (відомого буковинського футболіста). 1-е місце зайняла “Буковина”, 2-е — “Легмаш”, 3-є — “Університет”. 

 

Посміхніться з нами!

На семінарі з історії викладач запитав студента:

Скажіть, будь-ласка, що цими днями відбувається в Іраку?

Той довго думав, а потім поцікавився:

А на якій вулиці?

================

Виходить студент з аудиторії. Однокурсники хвилюються:

Ну що, склав чи ні?

Здається, склав! — відповідає студент.

А що запитували?

А хто його знає — він же запитував англійською...

================

Професор запитує студента:

  Скажіть, ви випадково не син банкіра Шаповала?

Син, але що випадково — чую від вас уперше.

================

tooday.jpg (6298 bytes)Написати відгук 
Подивитись відгуки інших

Прочитати статтюbomb.gif (7389 bytes)Жителям Заволоки Влада дала право потруїтись водою з хімікатами і Тихо померти

Заволоку Сторожинецького району справді можна назвати фатальним селом. З одного боку, село є суто приміським. Але (дивина та й годі!) майже 270 заволоцьких дворів на сьогодні повністю відірвані від елементарних цивілізованих благ. Втім, це навіть не півбіди. Заволоці не пощастило з багатьох причин. Найбільше зараз говорять про склад . Саме минулого літа паливно-мастильних матеріалів Чернівецького військового ґарнізону з складу на селян несподівано насунулась справжня біда – до ґрунту та навколишніх підземних вод з дірявих військових бочок потрапила значна кількість пального, що спричинило справжню екологічну катастрофу...

 <<<Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ >>>

 

Прочитати статтюЧергова вікторія суворова

 В Інтернеті це видання з’явилося ще рік тому. З посиланням на відоме московське видавництво, яке досі випускало всі книги Віктора Суворова. Навіть з’явилася рецензія у паризькій “Русской мысли” під назвою “Из жизни жуков”. Сама книга має не менш промовисту назву – “Тень победы”. Зміст – нищівна критика (і самокритика) уявлень про Георгія Жукова як про “маршала перемоги”, “людину, що не знала поразок”, “рятівника Росії”. Форма – як завжди у Суворова-Різуна — гострополемічна.

<<< Сергій ГРАБОВСЬКИЙ >>>

 

 Прочитати статтю  Заява фракції Блоку Юлії Тимошенко

Стан національної культури і духовності країни визначається кількістю книг, які виходять на душу населення. В Україні сьогодні на душу населення виходить 0,9 книги. В Росії — 3,2 книги, в Білорусії — 5,5, в Польщі — 9, в Німеччині — 12. Навіть за царської Росії, за даними статистики 1913 року, на душу населення щороку виходило 2 книжки... 

<<< Керівник фракції Юлія Тимошенко>>>

 

 Прочитати статтю   Законодавці ухвалили рішення щодня доповідати народу про свої трудові успіхи

У четвер, 20 лютого, верховна рада 258 голосами (при необхідних 226-ти) проголосувала про введення на телеканалі УТ-1 спеціальної 45-хвилинної програми, у якій депутати верховної ради в прямому ефірі розповідатимуть про діяльність парламенту і своїх фракцій. Програма буде виходити з 19.00 до 20.00. Дотепер діяльність парламенту висвітлювалася в програмах “Щоденник Верховної Ради” та “Парламентський вісник”, які робили журналісти...

<<< Віктор ТАТАРЧУК >>>

 

Прочитати статтю Ексклюзив "ЧАСу"

Віктор Шишкін: „Нинішній владі не потрібний Ґенпрокурор, який Cлужить Україні”

*

 

Прочитати статтю Кожний народ має таку владу, яку він заслуговує

«Український народ, скільки ти вже постраждав і скільки ще страждатимеш?» Тебе пригноблювали яничари, ляхи знущалися над тобою, нищили москалі, а сьогодні ти гнеш спину на німця, італійця. американця. Колись ти тікав від репресій, від поневолення, від окупантів, а сьогодні ти тікаєш від рідної неньки-України. Чому ти це робиш?

 <<<Ігор МОРОЗ>>>

 Прочитати статтю   Шановний Вікторе Андрійовичу!

Дозвольте від імені представництва політичного Блоку „Наша Україна” у Чернівецькій області щиросердно  привітати Вас із Днем народження!

 <<<Іван ДЕМЧAК>>>

Прочитати статтю Що показав перепис населення України

 Перший перепис населення у вiдродженiй Українськiй державi вiдбувся у 2001 році, але його данi були оприлюдненi лише недавно. Вони викликали неоднозначну реакцiю, особливою гостротою вiдрiзнялися висловлювання росiйських шовінiстiв. Вони звинуватили Україну в насильницькiй асимiляцiї етнiчних росiян, що проживають на територiї нашої держави. При цьому за основу звинувачень бралися матерiали переписiв населення 1989 та 2001 рр. Що ж це за матерiали? 

     <<<Ігор БУРКУТ>>>

Прочитати статтю   АВТОР КНИЖКИ ПРО КУЧМУ ТРОХИ ПОВАЛЯВ ДУРНЯ 

Кілька років тому київський журналіст Юрій Луканов презентував у Чернівцях свою першу книжку “Третій Президент. Політичний портрет Леоніда Кучми”, яка вийшла у видавництві “Такі справи”.  І хто б міг подумати, що після такого серйозного дослідження він раптом у тому ж видавництві випустить манюсіньку книжечку під назвою “Козюльки”, куди увійшли епіґрами на політиків, телевізійних зірок і віршики з розряду «чорний гумор». Сьогодні пан Луканов — співрозмовник „Часу”. 

     <<<Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ>>>

 

Прочитати статтю Відкритий лист головному редактору газети «Час» П. Кобевко

Шановний п. Кобевко, міська рада ветеранів вважає за необхідне заявити протест з приводу потворного наклепу, якого допустив С. Чалий на адресу маршала Г. К. Жукова, у своєї статті (газета «Час» від 6.02.2003р.)...

Голова міської ради ветеранів П. Бажері

 

Прочитати статтю   Батьки на заробітках, а діти...?“

 Якщо ще 10 років тому про заробітки і заробітчан не говорили взагалі, то сьогодні це одна з найболючіших проблем нашої держави. Майже в кожній родині хтось на заробітках. Можна сміливо заявити — в Україні немає жодного громадянина, у якого близькі, рідні, знайомі не знаходились чи не знаходяться за кордоном...

<<< Ігор МОРОЗ >>>

Прочитати статтю  безбожна влада

На нещодавній сходці жителів села Заволока Сторожинецького району депутат Михальчанської сільради Микола Демедюк звинуватив місцеве керівництво у повній бездушності до інвалідів та соціально незахищених верств населення.

 <<<Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ >>>

 

Прочитати статтю Земельна реформа по-рокитнянськи

або “істинно гамлетівська” дилема... дати чи не дати

3 роки. Саме стільки часу пройшло з тих пір, коли 29 жителів с. Рокитне Новоселицького району, колишніх працівників колгоспу “Аванґард”, скориставшись правом, яке їм надала земельна реформа, подали свої заяви до сільради з проханням виділити їм для обробітку земельні частки (паї) єдиним масивом у полі № 2. Воно розташоване в північно-східній частині села, тобто там, де компактно проживають заявники. 

<<< Галина ДРОБОТ >>>

 

Прочитати статтюМазепа... під совєтським гербом

Чесно кажучи, думала, що таке навіть вигадати важко на 12-му році незалежності України. А виявляється — це наша банальна сьогоденна дійсність. Зовсім реальна як і те, що ми існуємо, при чому дозволена (як дізналась в ощадбанку) і без всяких несусвітніх жартів.

<<< Галина ДРОБОТ >>>

 

next.gif (4058 bytes) За протест — кулаком в обличчя

 Слідкуючи за бурхливим розвитком подій в українському суспільстві, всіх громадян можна умовно поділити на активних (прихильників проґресу та руху вперед) та пасивних (фанатів застою та консерватизму). Спробуємо розібратись, до якої категорії належить сучасна студентська молодь.

<<< Ігор ТОЛУБ’ЯК >>> 

 

Прочитати статтю  Непрошений зельц на лемківському весіллі 

Прочитати статтю Молодіжна біржа праці

Click for Chernivtsi Forecast


Банерна Мережа ЗМІ


Українська ґазета "ЧАС"


  Украинский портАл