Новини
Колонка автора

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Євросвині. Подробиці загибелі та захоронення свиней на Буковині Євросвині. Подробиці загибелі та захоронення свиней на БуковиніДнями селяни у селі Луковиця Глибоцького району помітили на полях рух автомобілів та екскаваторів. Коли кілька людей підійшли до ями у полі, то жахнулися. Там були закопані сотні чи й тисячі туш свиней. Свині різної ваги і розмірів.

Ігор БУРКУТ, політолог:

ХОДІННЯ ПО ГРАБЛЯХ ХОДІННЯ ПО ГРАБЛЯХНедавній "Марш за майбутнє", або марш за відставку президента Порошенка, примусив згадати історію України останніх десятиліть. Невдоволення владою рядові громадяни можуть безкарно демонструвати лише у демократичному суспільстві. На масові демонстрації з вимогою кардинальної зміни влади українці виходили сто років тому - коли валилася Російська імперія. Але не дійшли згоди і через власну анархічність втратили державу. За "совка" демонстрували лише "народну підтримку рідної радянської влади". А наприкінці 80-х рр. - під час "перебудови" - знову розпочалися маніфестації з вимогою зміни влади. Багато подібних вимог ми вже пережили, чимало ще доведеться пережити...

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Революцію у валізах не везуть Революцію у валізах не везутьНапевне, найправильніше рішення для себе і для інших прийняв президент України Петро Порошенко тоді, коли вислав з України лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
у ТРК "Боянівка" (Хотинська, 43) відбудеться виставка-ярмарок голубів.
На заході будуть представлені спортивні та декоративні голуби, а також кури, індики, качки, гуси, кролики.
(1-3 березня) у Центральному Палаці культури (пл. Театральна, 5) та (4 березня) в Медіацентрі Belle Vue відбуватиметься німецькомовний театральний фестиваль BRECHT.CZERNOWITZ.
В рамках Фестивалю виступлять театральні групи з Тімішоари (Румунія), Києва, Кременчука, Житомира, Запоріжжя та Чернівців. Також відбудеться серія майстер-класів для учасників Фестивалю за участі тренерів з Німеччини (Франк Бобран), Росії (Борис Лейнвебер) та Румунії (Ізольде Кобєц, Еніко Бленессі).
в Центрі культури "Вернісаж", вул. І.Франка, 15 відбудеться прес-конференція італійського співака Альфонсо Олівера.
о 17:00 - концерт.


Календар
«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
Партнери

У Чернівцях є дві проблеми: ДУРНІ І ДОРОГИ

21-02-2013, 18:25 / Коментарів: 6
У Чернівцях є дві проблеми: ДУРНІ І ДОРОГИГеннадій Москаль просить перевірити корупційну складову при проведенні тендерів на будівництво та ремонт доріг Чернівецької області

Народний депутат України, Геннадій Москаль звернувся з депутатськими зверненнями до Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України та Голови Державної фінансової інспекції щодо перевірки прозорості та відсутності корупційної складової в проведенні тендерів обласною владою Буковини та цільового використання бюджетних коштів, віділених на будівництво та ремонт доріг області. Крім того, депутат просить перевірити можливі факти їх розкрадання.
- Мої виборці, жителі м. Чернівці та Чернівецької області, постійно (в лютому місяці 2013 року звернення носять масовий характер) звертаються до мене, як до народного депутата України, зі скаргами на вкрай незадовільний стан доріг в м. Чернівцях та в Чернівецькій області.
З огляду на стан доріг області, мешканці вважають, що кошти, які були виділені з державного бюджету та місцевих бюджетів на будівництво та ремонт доріг, витрачені неефективно, а частина грошей просто вкрадена.
1 серпня 2011 року Чернівецькою обласною радою та Чернівецькою облдержадміністрацією були змінені обсяги загального фонду дохідної частини обласного бюджету на суму 10 мільйонів гривень. Дана сума коштів надійшла з державного бюджету України до Чернівецької області і мала цільовий напрямок : на соціально-економічний розвиток області.
Дані кошти були спрямовані на наступні об’єкти:
- дорога по вул. Руській, на ділянці від вул. Фастівської до вул. Південна - Кільцева м. Чернівці (капітальний ремонт) - в сумі 7 млн.182 тис .грн.
- дорога по вул. Комарова, на ділянці від вул. Стасюка до вул.. Головної м. Чернівці ( капітальний ремонт) -
в сумі 2 млн. 023 тис.грн.
- дорога по вул.. Червоноармійській, на ділянці від вул.. Комарова до вул.. Південна - Кільцева м. Чернівці ( капітальний ремонт правої сторони) - в сумі 793 тис.грн.
Крім того, за рахунок субвенції з державного бюджету, Служба автомобільних доріг в Чернівецькій області в 2011 році оголосила тендер на послуги з поточного ремонту автомобільної дороги Чернівці – Герца - КПП Дяківці, а також, на поточний ремонт автомобільної дороги Мольнеці – Урочище Аурела.
6 жовтня 2011 року, за результатами тендеру, Служба автомобільних доріг в Чернівецькій області ухвалила низку угод на послуги з поточного ремонту доріг та вулиць в області на загальну вартість 29,9 мільйонів гривень. Хоча відомо, що до жовтня будівництво та ремонт доріг мало бути вже закінчено, а не розпочато.
Відомо, що один з тендерів виграла фірма ТОВ «Квант Агро лтд», яка, до речі, спеціалізується на постачанні спідньої білизни та бавовняних тканин.
Тендер на 28 мільйонів гривень, на поточний ремонт автомобільної дороги Чернівці – Герца - КПП Дяківці - виграло ТОВ «Юнікобут», засновниками якої є офшорна Британська фірма «Любові файне лімітед».
Засновниками даних підприємств значаться: Ірина Демішкан, яка є дочкою екс-Голови «Укравтодору» Миколи Демішкана; а також Ігор Мездрін, який є сином Першого заступника служби автодоріг Миколи Мездріна.
Крім того в 2011 році, було витрачено на капітальний ремонт доріг в м. Чернівцях по :
вул.. М,Чернишевського 299,1 тис. грн.; вул. Тисьменецької 276,1 тис. грн; вул.. О.Маковея 84,2 тис. грн.; вул.. Адмірала Нахімова 299,1 тис. грн.; Соборної площі 299, 1 тис. грн.; вул.Ф. Політаєва 299,1 тис. грн.; вул.. Миколаївської 299,1 тис. грн.; вул. Мусоргського 187,1 тис. грн.; вул.. Фастівської 206,8 тис. грн.; вул.. Лук’яна Кобилиці 272,2 тис. грн.;
вул. Вірменська, Червоноармійська та інші 2 млн.016 тис. грн., вул. Удонова 200 тис. грн,; вул. Хотинська 235 тис. грн.; вул. Галицький шлях 80 тис. грн.;
між будинкового проїзду вул. М.Коперника 1 «а» 300 тис. грн.;
між будинкового проїзду вул.. Салтикова – Щедріна, буд. 32-34 100 тис. грн.; між будинкового проїзду, проспект Незалежності 92 «д» 40 тис. грн.; між будинкового проїзду вул.. Червоноармійська 103 «б» 187,1 тис. грн.; між будинкового проїзду вул.. Комарова 31 «а», «г», 25 «г» 37,5 тис. грн.; провулок між вулицями Андре Барбюса та Сагайдачного 230 тис. грн.; реконструкція історично - архітектурного ансамблю на вул.О. Кобилянської від вул. Кафедральної до Центральної площі 115 тис. грн.; реконструкція тротуарів на вул.. Ю.Гагаріна буд. 150 - 8 тис. грн.; реконструкція в’їзду в м. Чернівці, з вул.. Руської 75 тис. грн.;
Будівництво дороги на вул. С. Воробкевича від вул.. Комарова до вул.Певденно Кільцевій 632, 2 тис.грн.;

Капітальні ремонти:
вул. Комунальників 1 млн. 495 тис. грн.; вул.. Хотинська 298,4 тис. грн.; вул. Запорізька 299,3 тис. грн.; перехрестя вул. Червоноармійській – Південна-Кільцевій 298,4 тис. грн.; вул. Горохівська 293,6 тис. грн.; вул. Зарожанська 238,7 тис. грн.; вул. Московська 296,5 тис. грн.; вул. Каштанова 298,4 тис. грн.; Кільце на вул. Чкалова 297,4 тис. грн.; вул. Авангардна 296 тис. грн.; вул.. Миргородська 297,1 тис. грн.; вул. Кармелюка 294,5 тис. грн.; перехрестя вул. Головної - Південна –Кільцева 295,6 тис. грн.; вул. Червоноармійська 293,9 тис. грн.; перехрестя на вул. Заставнянській 296,5 тис. грн.; вул. Машинобудівників 293 тис. грн.; вул. Герцена 297,1 тис. грн.; вул.Ватутіна 223 тис. грн.; вул. Винниченко 299,9 тис. грн.; вул. Південна-Кільцева, розворот тролейбусу № № 3а, 6а 250 тис. грн.; вул. Краматорська, кінцева зупинка автобусного маршруту № 4 – 299,9 тис. грн.; вул.. Берегометська 259,1 тис. грн.; вул. П.Рибалки 299,9 тис. грн.
З огляду на викладене, прошу здійснити перевірку на прозорість та відсутність корупційної складової в проведенні зазначених тендерів, цільове використання бюджетних коштів, а також перевірити факти можливості їх розкрадання.
Про результати перевірки та вжиті заходи реагування прошу повідомити мене в термін, передбачений чинним законодавством України.
СХОЖІ НОВИНИ:
21 лютого 2013 18:38 - chas з написав(ла): в матеріалі
Не правда: у нас одна проблема - дурні на дорогах
21 лютого 2013 21:08 - Роша Стинка з написав(ла): в матеріалі
шановна редакціє!
куди звернутися: дорога по маршруту 19 (від вул.Садової до Димківської, Роша Стинка) у вкрай незадовільному стані. по маршруту автобуса 19 є невеличкі ділянки заасфальтовані, але більша частина - без асфальту. влітку страшна пилюка, після дощів, восени і весною болото, глибоченні калюжі, зараз, узимку, теж їздити дуже важко. Нехай би хтось з керівництва попоїздив трохи такою дорогою
21 лютого 2013 21:27 - вася з написав(ла): в матеріалі
Роша Стинка,
Зверниться в ООН ,або психіатричну лікарню.
25 лютого 2013 16:20 - Чернівчанин з написав(ла): в матеріалі
А ще є третя сила Даунбасівська партія ригіналів
26 лютого 2013 20:28 - гражданин УРКАины з написав(ла): в матеріалі
.......деньги не ПАХНУТ - они или есть или ты НИЩИЙ..... чиновник от ВЛАСТИ НИЩИМ быть не желает.... пока быдлота это "дозволяет".....)))))) wink
9 березня 2013 14:24 - петро з написав(ла): в матеріалі
у нас проблема дурні при владі. tongue
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"