Новини
Колонка автора

Петро КОБЕВКО, журналіст:

У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметів У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметівВійна між головою сільради Борисом Нечаєм, депутатами та підприємцями триває у Лашківці та Витилівці не один день і уже не перший рік. Бойові дії то загострюються, то стихають, але не зникають.
У ніч на 8 серпня Лашківському сільському голові спалили автомобіль «Мерседес-Віто».

Ігор БУРКУТ, політолог:

НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІН НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІНПутінські вибрики Заходу остаточно набридли, і він вдався до рішучих кроків. США запровадили нові санкції проти самого Путіна та всього його оточення. Їхнє майно і фінанси, що переховуються на Заході, можуть бути заарештовані, якщо власники не доведуть їхньої легальності. Велика Британія також запроваджує нову практику, яка дозволить конфісковувати нажите кримінальним шляхом майно іноземців. Час замислитися й українським олігархам.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у місті Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у містіНа прес-конференції для журналістів він так і сказав:
- У Чернівцях є мафія!
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
в каб.202 міської ради відбудеться брифінг для журналістів, в якому візьмуть участь італійські експерти, які перебувають в Чернівцях за ініціативи адміністрації Чернівецької ЗОШ №24 ім. О. Кобилянської в рамках міжнародного співробітництва і розвитку спільної роботи над пілотним проектом децентралізованого співробітництва «Добробут, виховання дітей і шкільна інклюзія: заходи для дітей з особливими потребами в Україні» з метою сприяння включенню інклюзивної системи в школу, підтримки сімей та покращення умов для дітей з обмеженими можливостями.
Засідання круглого столу на тему «Забезпечення інтересів людей з інвалідністю при паркуванні автотранспорту в м. Чернівці».
за адресою вул. С. Бандери 11
в каб.202 Ратуші відбудеться прес-конференція заступника міського голови Володимира Середюка, представників "Ощадбанку" та "Украгазбанку", голови ОСББ Тарас Кузика щодо реалізації урядової ініціативи "Теплі кредити", співпрацю з об"єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, ідшкодування з міського бюджету та державного бюджету за кредити, взяті на заходи з підвищення енергоефективності.
22 серпня о 8.00
вул. Героїв Майдану, 176, (конференц-зала колишньої Шевченківської районної ради (ІІ поверх) відбудеться безкоштовний семінар.
На семінарі розглядатимуться новації податкового законодавства (податок на прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄСВ, єдиний податок, рентна плата, тощо).


Календар
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Партнери

Щоденно про злободенне № 16. Петро Кобевко про ситуацію навколо новодністровського пляжу

25-12-2012, 15:52 / Коментарів: 16
Щоденно про злободенне № 16. Петро Кобевко про ситуацію навколо новодністровського пляжу25 грудня в часівській рубриці "Щоденно про злободенне" шеф-редактор газети "Час" Петро Кобевко розповість про ситуацію навколо міського пляжу в Новодністровську, який сьогодні депутати Чернівецької обласної ради віддали селу Ожеве Сокирянського району під керівництвом Василя Козака.

Незважаючи на протести депутатів Новодністровської міської ради, опозиціонерів. Депутати від більшості прийняли "потрібне" рішення. Після цього опозиція покинула сесійну залу. Бо на неї й так ніхто в партії регіонів та у владі не зважає.ПОЯСНЕННЯ НОВОДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:

Генеральний план смт. Новодністровськ був розроблений у 1972-73рр., скоригований в 1975р. і 1988р. та затверджений розпорядженням виконавчого комітету Чернівецької обласної ради народних депутатів №211-р від 04.06.1990р.

Крім того, Чернівецькою обласною радою народних депутатів було прийнято рішення від 23.03.1994р., де прописано: «Погодити межу м.Новодністровськ згідно генерального плану забудови смт. Новодністровськ, затвердженого розпорядженням виконавчого комітету Чернівецької обласної ради народних депутатів від 04.06.1990р. за №211-р.».

На підставі даного генерального плану був розроблений проект встановлення меж м. Новодністровськ, який затверджений Постановою Верховної ради України від 5 травня 1996 року за №161/96-вр.

В проекті встановлення меж міста, згідно законодавства, зібрані всі необхідні погодження суміжних сільських рад, про що свідчать відповідні рішення:
рішення Новодністровської міської ради народних депутатів від 20.12.1995р.;

рішення Ломачинецької сільської від 01.03.1995р.;

рішення Ожівської сільської ради народних депутатів від 31.03.1995р.;

рішення Сокирянської районної ради від 19.05.1995р.;

рішення Чернівецької обласної ради народних депутатів від 02.08.1995р.

В пояснювальній записці чітко визначено, що межа в північно-східній частині міста проходить по березі водоймища Дністровської ГЕС.

По погодженій межі було прокладено теодолітний хід, по координатах обчислено загальну площу території міста, що становить 708,9га.

Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», генеральні плани населених пунктів розробляються відповідно до стратегії розвитку даних населених пунктів.

Необхідність коригування генерального плану м. Новодністровськ виникла у зв’язку із потребою проектування відкритої функціонально-планувальної структури міста, взамін затвердженої у 1990 році, розвиток якого передбачався спільно з розвитком промислово-територіальних комплексів.

Для вдосконалення архітектурно-планувальної структури міста з урахуванням загальних положень генерального плану, розроблених у 1988 році, Новодністровською міською радою було прийнято рішення № 30 від 22.01.2009р. «Про надання дозволу на внесення змін до генерального плану забудови міста».

Скоригований генеральний план був винесений на розгляд засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації в м. Чернівці, що засвідчено протоколом №4 від 19.10.2011р., отримані висновки відповідних служб та з врахуванням експертного звіту щодо коригування генерального плану м. Новодністровськ Чернівецької області від 31.05.2012р. №26-01001.11.12/2 затверджений рішенням Новодністровської міської ради №122 від 30.06.2012р. без зміни меж та площі міста.
Відповідно до генерального плану, межа міста проходить по урізу води прийнятому по нормальному підпірному рівню (НПР), який дорівнює 121 метр, про що свідчать відповідні документи, а саме.

Листі ВАТ «Укргідропроект» про проектну відмітку рівня водосховища від 25.04.2006р. в якому вказано, що використання території міста Новодністровськ для містобудівних потреб і впорядкування земель необхідно здійснювати від відмітки НПР (121.000 м) і вище.
Лист Міністерства регіонального розвитку та будівництва України українського Державного проектного інституту «Укрміськбудпроект» від 27.04.2009р., згідно з яким межа північно-східної частини м. Новодністровська проходить у відповідності з діючим генеральним планом по урізу води (НПР-121м). Площа в межах міста затверджена Постановою Верховної ради України від 05.05.1996р. та становить 708,9га.

Генеральним планом в існуючих межах збережено функціональне зонування та вдосконалено архітектурно-планувальну структуру міста, скориговані червоні лінії. Плануванням охоплено всю придатну для розвитку міста територію, зокрема його північно-східну частину, як спортивно-відпочинкову, що сприятиме розвитку туризму та різних видів спорту, зокрема – водних.

Відповідно до наказу Держкомзему від 10.07.2008р. №165, для обґрунтування змін меж міст обласного підпорядкування обов’язковим є наявність генерального плану міста.

Згідно Законів України «Про врегулювання містобудівної діяльності», «Про землеустрій» та Методичних рекомендацій з розробки проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж населеного пункту, проект встановлення або зміни меж розробляється відповідно до плану земельно-господарського устрою, генерального плану населеного пункту та (або) техніко-економічного обгрунтування його розвитку. ТЕО може розроблятися як безпосередньо в проекті землеустрою, так і окремо.

Підставою для складання проекту землеустрою щодо встановлення або зміни меж населеного пункту є рішення відповідних сільських, селищних та міських рад.

Висновок

На сьогоднішній день міська рада йде визначеним законним шляхом впорядкування існуючих меж у відповідності до затвердженого генерального плану та проводить інженерно-вишукувальні роботи щодо встановлення (відновлення) меж м. Новодністровськ.

Варто зазначити, що згідно генерального плану смт. Новодністровськ та проекту встановлення меж в північно-східній частині міста межа проходить по березі р. Дністер. Проте, в проекті встановлення меж, Чернівецьким науково-дослідним інститутом землеустрою, всупереч генеральному плану міста, не враховано, що межа проходить саме по НПР 121 м (по урізу води), у зв’язку із чим закоординована площа менша від площі, затвердженої Постановою Верховної Ради України.

Наразі проводиться комплекс робіт з метою приведення у відповідність проекту встановлення меж до генерального плану міста, згідно чинного законодавства.

По закінченню даних робіт будуть встановлені межові знаки державного зразка, відповідно до впорядкованого проекту встановлення меж.
СХОЖІ НОВИНИ:
25 грудня 2012 16:20 - шшш, Чернівці з написав(ла): в матеріалі
Де ти був, Петре, цілий Божий день? Ми тебе чекаємо ще з 11 години ранку. Думали, що ти нас покинув напризволяще і на поталу злочинній владі. І возраділи всі разом нині, коли тебе побачили і почули. Аби ти, Петре, ніколи не онімів, не оглух і не осліп. Бий цих ублюдків і прямо і навіглі.
25 грудня 2012 17:02 - Анатолій з написав(ла): в матеріалі
Так вам всім лохам і треба. Думайте головами а не іншими частинами тіла на слідуючий раз коли йдете на вибори. Скоро вам податок введуть на повітря, яким дихаєте, на дорогу по якій ходите. А ти ШШШавка з Чернівців не злорадствуй, прийде і до тебе черга...
25 грудня 2012 17:56 - до автора з написав(ла): в матеріалі
Як завжди наш петро з бодуна херні нагородив повні вуха та й забувся, бувай чупакаьрік непросихущик.
25 грудня 2012 20:50 - Митро Аницин з написав(ла): в матеріалі
Ви негідники ПеРдунівські, казали вам не чіпати Петра. Говоріть по ділу, а не по безпредєлу. Петро справу каже...
26 грудня 2012 11:40 - Фуньови від електриків з написав(ла): в матеріалі
Де Фуньо? Чому мовчить? Невже Козака злякався? Фуню агов!
26 грудня 2012 11:58 - Макс з написав(ла): в матеріалі
Новодністровці, досить сидіти, ці коментарі на сайті пляж не відстоять!

Закликаю усіх, вийти завтра на мітинг 27 грудня, (Четвер) о 12:00 на площу перед поштою та відстояти свою законну землю!


26 грудня 2012 12:16 - Анатолій з написав(ла): в матеріалі
Не знаю який ти Макс, але скажу тобі, що на мітинг ніхто не прийде, окрім продажних депутаток. Ви по кабельному телебаченню людям розкажіть як просрали спортшколу,ринок, лікарню, причал, пляж, на черзі музшкола та школа №1, склади ВВ. Розкажіть, як не хотіли виготовити проект сміттепереробного підприємства, щоб не бути в залежності від Козака. І після цього новодністровці вийдуть на мітинг, але щоб вас розігнати в першу чергу, а потім створити владу порятунку міста.
26 грудня 2012 12:25 - Макс з написав(ла): в матеріалі
Шановний Анатолій, давайте ще згадаємо як баба дівкою була. Зараз гостро стоїть питання пляжу, це торкається не тільки Вас, а ще Ваших дітей, моїх дітей і кожного Новодністровця зокрема. Так що долучайтеся до мітингу і відстоїмо пляж разом, а потім будемо розбиратися, про вищесказане Вами.

26 грудня 2012 12:45 - гайдамака з написав(ла): в матеріалі
У Новодністровську починаються бунти. Козак спровокував революцію
26 грудня 2012 14:11 - Максу з написав(ла): в матеріалі
Ніщо не забуто, винні не понесли покарання.
26 грудня 2012 20:56 - дуня з написав(ла): в матеріалі
Новодністровці, закликаю всіх вийти на площу, бо ці срані депутати міської ради вас не захистять і ваш пляж, а ці уроди ШЕВЧУК, ЛУНІН, СТУПАКОВ свою справу зробили на обласній сесії!!! Беріть вила в руки, виходьте на дороги, перекривайте їх, беріть владу в свої руки! Не вірте сраним депутатам. ШЕВЧУКА, ЛУНІНА, СТУПАКОВА виселити з міста до сраного КОЗАКА - ХАДЗЄЇНА РАЙОНУ. ПОЗОР!!! ШЕВЧУК, ТИ ЩЕ НЕ ЗДОХ, щоб не гадити народу. СТУПАКОВ, до якої аварії ЩЕ БУДЕШ ЖИТИ?! БОРОВ-ЛУНІН, коли ти вже лопнеш від свого ПУЗА? ГЕТЬ ВІД НАШОГО ПЛЯЖУ!

дуня діло каже! ці виродки вже обридли зі своїми витівками. досить це терпіти, нам потрібно захищати себе і свою територію, бо якшо ми покажемо байдужість вони загребуть все і всіх. Досить це терпіти! Нам треба об'єднатись проти цих падлюк!

гайдамака,
та революція самого козака і ЗАДАВИТЬ!
26 грудня 2012 20:56 - ДУНІ з написав(ла): в матеріалі
Добровольського і Куліша ще забула. Це тоже ще ті гниди. А за Лутчака чого не згадуєш? Про нього ще у минулому році вірша написали, що пообіцяв Козаку пляж з причалом. От і здійснилося.
26 грудня 2012 21:01 - дуня з написав(ла): в матеріалі
ДУНІ,
згодна, це ще ті виродки, з того пляжу та головою вниз їх, падлюк! і Кулішів, і Добровольських, і Лутчаків, Шевчуків, Ступаків і Луніних. ГЕТЬ РУКИ ВІД ПЛЯЖУ. Головний козел - КОЗАК.
26 грудня 2012 21:52 - петро з написав(ла): в матеріалі
правильно дівчатка
27 грудня 2012 17:42 - еля з написав(ла): в матеріалі
Усі документи на місто у- Дейнеки - 2-х томник містобудування Новодністровська. Він собі побудував три поверхи біля Ломачинець і мовчить, щоб люди не бачили ховається. слово не може сказати. бо старий пердун прислуживається Кулішу.
І взагалі цей Лутчак розігрує сценарій дуже старанно: захісник хренов. Це усе перед виборами міського голови, щоб люди бачили як він воював, але не получалося і пляж Козак за допомогою козаковського прихвастня Верденюка забрали.
14 березня 2013 01:57 - Г.Москаль про козака з написав(ла): в матеріалі
У 2010р. Держбюджет виділив ТОВ “Буковинський Сад” та ПП “Буковина Агросвіт”, які розташовані в Сокирянському районі, відповідно 26 мільйонів 64 тисячі та 9 мільйонів 950 тисяч гривень на розвиток садівництва та виноградарства у Чернівецькій області. Минулого, 2011 року, фінансування було меншим, але теж непоганим. ТОВ “Буковинський Сад” отримав 1 мільйон 145 тисяч, ПП “Буковина Агросвіт” - 46 тисяч гривень.
- За інформацією, яка є в моєму розпорядженні, усі кошти (а це загалом 37 мільйонів 205 тисяч гривень) були банально вкрадені власниками названих сільськогосподарських підприємств, - заявляє народний депутат Геннадій Москаль. - А реальним власником підприємств є Василь Козак - голова Сокирянської райдержадміністрації від Партії регіонів.
Інформація про розкрадання бюджетних коштів є в правоохоронних органах, за цими фактами навіть почали проводити перевірку. Однак до логічного завершення її не довели через втручання обласної адміністрації та керівництва обласної міліції, які мають у цій оборудці власний інтерес. Мною направлене депутатське звернення в Генеральну прокуратуру України з проханням з’ясувати, куди все-таки поділися державні кошти, і притягнути крадіїв до відповідальності
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"