Новини
Колонка автора

Петро КОБЕВКО, журналіст:

У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметів У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметівВійна між головою сільради Борисом Нечаєм, депутатами та підприємцями триває у Лашківці та Витилівці не один день і уже не перший рік. Бойові дії то загострюються, то стихають, але не зникають.
У ніч на 8 серпня Лашківському сільському голові спалили автомобіль «Мерседес-Віто».

Ігор БУРКУТ, політолог:

НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІН НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІНПутінські вибрики Заходу остаточно набридли, і він вдався до рішучих кроків. США запровадили нові санкції проти самого Путіна та всього його оточення. Їхнє майно і фінанси, що переховуються на Заході, можуть бути заарештовані, якщо власники не доведуть їхньої легальності. Велика Британія також запроваджує нову практику, яка дозволить конфісковувати нажите кримінальним шляхом майно іноземців. Час замислитися й українським олігархам.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у місті Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у містіНа прес-конференції для журналістів він так і сказав:
- У Чернівцях є мафія!
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
в каб.202 міської ради відбудеться брифінг для журналістів, в якому візьмуть участь італійські експерти, які перебувають в Чернівцях за ініціативи адміністрації Чернівецької ЗОШ №24 ім. О. Кобилянської в рамках міжнародного співробітництва і розвитку спільної роботи над пілотним проектом децентралізованого співробітництва «Добробут, виховання дітей і шкільна інклюзія: заходи для дітей з особливими потребами в Україні» з метою сприяння включенню інклюзивної системи в школу, підтримки сімей та покращення умов для дітей з обмеженими можливостями.
Засідання круглого столу на тему «Забезпечення інтересів людей з інвалідністю при паркуванні автотранспорту в м. Чернівці».
за адресою вул. С. Бандери 11
в каб.202 Ратуші відбудеться прес-конференція заступника міського голови Володимира Середюка, представників "Ощадбанку" та "Украгазбанку", голови ОСББ Тарас Кузика щодо реалізації урядової ініціативи "Теплі кредити", співпрацю з об"єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, ідшкодування з міського бюджету та державного бюджету за кредити, взяті на заходи з підвищення енергоефективності.
22 серпня о 8.00
вул. Героїв Майдану, 176, (конференц-зала колишньої Шевченківської районної ради (ІІ поверх) відбудеться безкоштовний семінар.
На семінарі розглядатимуться новації податкового законодавства (податок на прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄСВ, єдиний податок, рентна плата, тощо).


Календар
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Партнери

«Наша Україна» зникла з Буковини, як катран з плота

16-11-2012, 10:15 / Коментарів: 6
«Наша Україна» зникла з Буковини, як катран з плотаЩе не встигли дорахувати останні голоси на виборчих дільницях, як обласна організація партії «Наша Україна» згорнула прапори, замкнула офіс по вулиці Головній і подалася на всі чотири сторони.

Безславний кінець ще недавно потужної в Україні партії був прогнозованим. Бо її лідер Віктор Ющенко після перемоги на виборах президента поставив на гнилих цапів, а не на справжніх козаків. Він оточив себе підлабузниками, брехунами, хрунями та різними пройдисвітами. Тим, хто кував для нього перемогу, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, він навіть не подякував. До державного керма стали балоги, порошенки, червоненки та інші. Сьогодні вони успішно прислужують Януковичу. Відповідні кадри очолили й провладну тоді партію «Наша Україна».

Володимир Куліш з Віктором Павлюком у ті часи приїхали з Криму на Буковину «царювати». У своєму владному обозі вони привезли й відомого в Україні українофоба Олександра Лієва. Цей чоловік активно виступав проти Віктора Ющенка. Він брав участь в організації побиття учасників агітаційного українського «Поїзду Дружби». Він організовував побиття українських студентів на маяку Сарич у Криму. Олександр Лієв брав участь у символічному від’єднанні Криму від України на Перекопі.

Коли голова ОДА Володимир Куліш і його перший заступник Віктор Павлюк привезли Лієва на Буковину, їм казали про антиукраїнські настрої цього політика.
— Ми своїх не здаємо, — гордо відрізав тоді Віктор Павлюк у розмові з головою обласної організації УРП «Собор» Остапом Юрійчуком.

Хто був «своїм» для своїх? Про це ми дуже швидко дізналися. Лієв обіймав високі й впливові посади в обласній владі. Зверхньо почав ставитися до буковинців. Дозволяв собі зневажливі вислови щодо української держави, її символів і т.д. За короткий період «кримські» зайняли керівні посади в обласній організації партії «Наша Україна». З того часу почався занепад цієї політичної сили на Буковині. Партію, напевне, використовували тільки для особистих інтересів. На виборах до місцевих рад через НУ стали депутатами пройдисвіти різного штибу, котрі з перших засідань перейшли на прислужництво до партії регіонів. Тоді ж знаменитий Лієв виїхав до Криму і відразу вступив до лав партії регіонів та зайняв посаду міністра туризму автономії. Злі язики у нас «клевещуть», що саме кримські позиції Лієва тісно пов’язали його з «ефективними менеджерами» Кулішем і Павлюком. А разом з цим почали «клеветати» і про нерухомість наших на Кримському узбережжі.

Я не буду цього ні стверджувати, ані заперечувати. Але говорять…

З приходом Папієва до влади Куліш одержав хлібну посаду директора філії дирекції з будівництва Дністровської ГАЕС. Його тісно прив’язують до Дмитра Фірташа і партії регіонів.

У цей час обласну організацію НУ ведуть син і батько Павлюки. На виборах вони очолюють штаб НУ і доводять партію до цілковитого банкрутства та остаточного забуття.

Напередодні виборів покрив себе всесвітньою ганьбою голова Чернівецької обласної орга-нізації «Наша Україна» Володимир Куліш. У провладній газеті він активно агітував бессарабців голосувати за висуванця партії регіонів, пасинка губернатора Папієва Артема Семенюка. Хоча на окрузі № 204 проти Семенюка виставили кандидатом члена Конгресу Українських Націоналістів, що є партнером НУ по коаліції, Клевчика, який представляв на окрузі українські патріотичні сили.

Коли на Буковину завітав голова партії Віктор Ющенко і йому сказали про зраду Куліша, він відповів, що це неправда. Так йому сказав Куліш. Тоді журналісти запропонували представникам партії і штабу НУ спростувати цю інформацію. Ніхто цього не зробив. Виходить, що «Наша Україна» на Буковині активно агітувала за партію регіонів. З огляду на те, як поводили себе керівники НУ останнім часом, це не дивно. Вони вели партію до прірви. Залишилося дізнатися — свідомо вони знищували справжню українську національну партію «Наша Україна», чи ні. Час ще покаже роль кожного у цій прикрій історії колись могутньої політичної сили на Буковині.

А наразі «Наша Україна» у Чернівецькій області зникає з політичного обрію. І навряд чи вже знайдуться лідери, спроможні її вивести знову на люди. Тим паче, що, окрім названих очільників, партію продали й ті, хто був на других-третіх ролях у її керівництві: депутати Чернівецької міської ради Володимир Бешлей, який, уже не криючись, перейшов на службу до регіоналів, Віктор Мотуляк, за яким регіонали залишили посаду голови антимонопольного комітету, Галина Бойко, котра під час виборів перейшла до штабу партії «Україна — Вперед!» Наталії Королевської, депутат облради Іван Шевчук, депутат Кіцманської райради Микола Подільчук і т.п.

За кого ти страждав, Вікторе Ющенку?!

Петро КОБЕВКО

Фото з сайту "Букінфо"
СХОЖІ НОВИНИ:
16 листопада 2012 11:54 - Сергій Зарайський з написав(ла): в матеріалі
Петре Дмитровичу! Ви вже карбуєте гроші, а фото БукІнфо так і далі не підписуєте :)))
16 листопада 2012 12:50 - Чернівчанин з написав(ла): в матеріалі
А як ця партія починала. Ці руки нічого не крали - єдине що залишилося від неї на спомин. А які оди писав Кобевко НУ, а тепер за упокой. Петро уміє бити лежачих. А Куліш, Павлюк і клаповухий (забув його прізвище) всіх рвали на куски коли рули областю. А тепер продали з патрохами.
16 листопада 2012 13:42 - народ з написав(ла): в матеріалі
Я бачив руки,що не крали
Їх били, красти не давали,
Але пройшов недовгий час
І “облапошили” всіх нас
При тому, найдорожче вкрали;
Надію, віру розтоптали
Країну рідну, й ту про..рали
Ті руки що ніяк не крали
Мовчить смиренний наш народ
Немов набрав води у рот
Ковтає байку про Европу
А Україні повна ..опа.
Це слово не літературне,
Тепер звучить, як щось гламурне
Бо з ..опи тої виростали
Знайомі руки, що не крали.
До України йдуть напасті,
А руки крали й будуть красти
Пасують цим рукам кайдани
За те, що люди на МАЙДАНІ
Були обдурені зухвало
РУКАМИ, ЩО МАЙБУТНЕ ВКРАЛИ.
16 листопада 2012 17:45 - не байдужый з написав(ла): в матеріалі
Куліш сховався від народу в адмінбудівлі. підлеглих тримає у кулаці, бо роботи позбавить. Гнати його треба! Хрунь, а табличку начепив на кабінет науковця. Руки в нього загребущі
16 листопада 2012 20:23 - Буковинська правда з написав(ла): в матеріалі
павлюки і баглей - близнюки-брати. Як ті котики у мішку. Докерувалися. Бідненькі. Гидкі та відповідного кольору. Козаки з такими не церимонились.
18 листопада 2012 20:22 - серий з написав(ла): в матеріалі
невже обидва Павлюки підуть накінець з політичної арени краю ?
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"