Новини
Колонка автора

Петро КОБЕВКО, журналіст:

У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметів У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметівВійна між головою сільради Борисом Нечаєм, депутатами та підприємцями триває у Лашківці та Витилівці не один день і уже не перший рік. Бойові дії то загострюються, то стихають, але не зникають.
У ніч на 8 серпня Лашківському сільському голові спалили автомобіль «Мерседес-Віто».

Ігор БУРКУТ, політолог:

НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІН НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІНПутінські вибрики Заходу остаточно набридли, і він вдався до рішучих кроків. США запровадили нові санкції проти самого Путіна та всього його оточення. Їхнє майно і фінанси, що переховуються на Заході, можуть бути заарештовані, якщо власники не доведуть їхньої легальності. Велика Британія також запроваджує нову практику, яка дозволить конфісковувати нажите кримінальним шляхом майно іноземців. Час замислитися й українським олігархам.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у місті Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у містіНа прес-конференції для журналістів він так і сказав:
- У Чернівцях є мафія!
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
22 серпня о 8.00
вул. Героїв Майдану, 176, (конференц-зала колишньої Шевченківської районної ради (ІІ поверх) відбудеться безкоштовний семінар.
На семінарі розглядатимуться новації податкового законодавства (податок на прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄСВ, єдиний податок, рентна плата, тощо).


Календар
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Партнери

На Буковині діє організація, яка допомагає сексуальним меншинам

9-11-2012, 19:24 / Коментарів: 5
На Буковині діє організація, яка допомагає сексуальним меншинам16 листопада відзначатимуть Міжнародний день толерантності. На Буковині про це багато говорять. Але розмови закінчують на толерантності до людей іншого віросповідання, іншої національності. Коли ж справа доходить до людей з іншою сексуальною орієнтацією, то тут вже не до терпимості. Цих людей засуджують, виганяють з роботи, сім’ї. Вони стають чужинцями і сам на сам зі своїми проблемами. І гомофобія (боязнь та несприйняття гомосексуалів) – це звичне явище на Буковині.

В Чернівецькій обласній громадській організації „Люди Буковини” кажуть, що так звана ЛГБТ-спільнота (лесбійки, геї, бісексуали і трансгендерні люди) не є сконсолідованою. Адже гомосексуалізм – це не ідеологія, а вроджена річ. Тому ЛГБТ-рух в Україні, а на Буковині зокрема, повільний і ці люди вимушені об’єднуватися, щоб відстоювати свої громадянські права. Наразі ж ГО «Люди Буковини» вже третій рік працює з гомосексуалами. І люди можуть знайти підтримку та розуміння. Окрім того, клієнти організації мають можливість безкоштовно та конфіденційно продіагностуватися на ВІЛ/СНІД та інфекції, що передаються статевим шляхом в СНІД-центрі та отримати відповідне лікування як в СНІД – центрі, так і в шкірно-венерологічному диспансері.

За два роки організація надала допомогу більше 400 чоловікам віком від 18 років. Є навіть чоловіки, які старше 60. Жінки ж поки що звертаються дуже помалу.

За словами голови правління ГО «Люди Буковини» і психолога Ніни Копельчук, найбільше, що турбує гомосексуальних людей і з якими проблемами вони звертаються до психолога, це труднощі в побудові міжособистісних стосунків та високій рівень дискримінації геїв та лесбійок в нашому суспільстві. Великою психологічною проблемою для таких людей стає відкриття рідним, що в них така сексуальна орієнтація. Як розповідає пані Ніна, психологам організації часто доводиться консультувати батьків геїів та лесбійок і пояснювати їм, що в гомосексуальності не має нічиєї провини, і причина не в тому, що вони щось не догледіли чи упустили.

Наразі ГО «Люди Буковини» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, реалізовує проект «З мікросвіту в макросвіт». В його рамках планується проведення інтерактивних семінарів для медичних працівників, журналістів, юристів та практикуючих психологів Чернівецької області. Метою є формування та розвиток неупередженого та толерантного ставлення до ЛГБТ – спільноти та сприяння дотриманню прав людини в нашому суспільстві. І 6 листопада подібний семінар відбувся для буковинських журналістів.

Звернутися до ЧОГО «Люди Буковини» можна за робочим номером телефону 0665111077 або за електронною адресою liudi_bukovina@ukr.net.


ДОВІДКА

Гомосексуальність – форма сексуальності, що характеризується спрямованістю сексуально-еротичного і емоційного потягу на представників тієї ж статі, без бажання змінювати власну стать. Відомо чимало теорій про "причини" гомосексуальності. Деякі вважають, що вона має біологічне походження і обумовлена генетичними чинниками, пренатальним впливом гормонів або гормональним дисбалансом. Інші надають великого значення порушенням розвитку в дитячому віці (ідея Фрейда про виникнення гомосексуальності в результаті фіксації на одній з ранніх стадій психосексуального розвитку або теорія Бібера про чоловічу гомосексуальність, що виникає через слабохарактерного батька і надто владної матері). Згідно теорії навчання, сексуальна орієнтація частково залежить від раннього сексуального досвіду. За теорією Стормза, що поєднує в собі біологічне і психосоціальне пояснення, гомосексуальність пов'язана з раннім дозріванням. Жодна з цих теорій не має міцної основи, можливо, тому, що існують різні типи гомосексуальності, що виникають різними шляхами.

Ні, лесбійська, гей, бісексуальна орієнтації не є захворюваннями. Дослідження не виявили ніяких взаємозв'язків гомосексуальності з психопатологією. І гетеросексуальна і гомосексуальна поведінка є природними аспектами людської сексуальності.

Фактично будь-яка людина, яка не вивчала феномен гомосексуальності спеціально, опиняється в полоні гомофобії - ірраціонального страху (ненависті, тривоги, будь-яких інших негативних почуттів) по відношенню до гомосексуалів. Такий страх домінує в суспільній свідомості і приховано наказується всім членам суспільства. Головне, що варто зрозуміти, - цей страх насправді соціально обумовлений, а зовсім не вроджений. Всім нам в процесі соціалізації «пояснили», що ми повинні його відчувати. Таким же чином, виробляючи певну соціальну політику і коректуючи процес соціалізації, можна сформувати у людей страх рудоволосих жінок (як це було в Європі в часи інквізиції), шульг або інших представників людства, що володіють окремо взятою характеристикою. На щастя, коли людина усвідомлює, наскільки мало сама вона брала участь у формуванні тих чи інших своїх переконань, вона стає здатною переглянути їх і сформувати у себе більш адекватну, індивідуальну систему уявлень про життя. Ірраціональні страхи (у тому числі гомофобія) в цьому плані є матеріалом для самостійної роботи людини над собою.

Дуже важливо, щоб дотримувалися конституційні права людини, дані їй спочатку в тому ж обсязі, що й іншим людям, а не виявлялися як якісь ласки. Кожен з нас знає, що не можна влізти в чужий будинок і вкрасти дорогу річ; але точно так само не можна здійснювати вторгнення в особисте життя інших людей тільки на тій підставі, що вони відрізняються від нас кольором шкіри, способом життя, сексуальною орієнтацією і т. п . Право людини бути самою собою є невідчужуваним і не вимагає якихось пояснень (у тому випадку, якщо людина не завдає шкоди іншим людям і не вторгається насильно в їх життя).


Підготувала Надія ВІРНА

Світлина life.pravda.com.ua
СХОЖІ НОВИНИ:
11 листопада 2012 08:54 - 000 з написав(ла): в матеріалі
прочитайте Григорий Климов "Протоколы советских мудрецов" і вам стане ясно,що все "не так" є ознакою дегенератів, куди і відносяться всякі гомо
16 листопада 2012 12:43 - Новоселица з написав(ла): в матеріалі
Пидаров надо истреблять. Может в Черновцах их много ,но в Новоселице готы,пидарі, лизби, и другая нечесть бьется сразу ответственной молодежью. Закройте свою оганизацию и не пишите ети дурости.
19 листопада 2012 17:44 - За толерантність! з написав(ла): в матеріалі
чудова стаття і чудові пояснення, щодо людей з нетрадиційною орієнтацією. Мені сподобалося і на далі я підтримуватиму цей бік. В моєму колі спілкування є такі людині і вони зовсім не пропагандують свій образ життя іншим - він в них просто такий, а це не несе жодної небезпеки. Новоселиця розплющуй очі - вони такі ж, як і ти, а часом й людяніші.

підтримую толерантність)
21 листопада 2012 10:26 - Іван з написав(ла): в матеріалі
Новоселица,
Як мало Ви знаєте про Новоселицю і тих хто так мешкає)
23 грудня 2012 22:07 - Євген з написав(ла): в матеріалі
толерантність означає "терпіти"
я не хочу терпіти лезбійку вчителя для моїх дітей, чи гея лікаря.
"толерантність" це ширма, яка приховує всі пороки цих збоченців
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"