Новини
Колонка автора

:

Леонід Кравчук: Я буду стріляти до останнього, поки мене не знищать. І так буде робити кожен українець Леонід Кравчук: Я буду стріляти до останнього, поки мене не знищать. І так буде робити кожен українецьПро це в інтерв'ю Радіо Свобода заявив перший президент України, яка 26 років тому стала незалежною державою.

:

Не зрікаються в любові Не зрікаються в любовіНайтемніше перед світанком. А я знаю, що він почнеться ще в цьому десятилітті.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметів У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметівВійна між головою сільради Борисом Нечаєм, депутатами та підприємцями триває у Лашківці та Витилівці не один день і уже не перший рік. Бойові дії то загострюються, то стихають, але не зникають.
У ніч на 8 серпня Лашківському сільському голові спалили автомобіль «Мерседес-Віто».
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
в приміщенні обласної державної адміністрації (301 каб., мала зала засідань) за участю керівництва обласної державної адміністрації відбудеться урочисте нагородження переможців учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів учнівської та студентської молоді, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт всеукраїнського та міжнародного рівнів у 2016/2017 н.р.
в обласному центрі відбудеться низка заходів з нагоди 26-ї річниці незалежності України.
о 09.00 за участі керівництва облдержадміністрації, представників громадсько-політичних організацій, національно-культурних товариств, громадськості краю на Центральній площі відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку та урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
Об 11.00 учасники заходів вшанують пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та буковинських воїнів-учасників АТО, покладуть квіти до їх могил на Центральному кладовищі міста Чернівців.
О 13.00 в Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка відбудуться урочисте зібрання та святковий концерт.
у фойє театру 2-го поверху відбудеться прес-конференція з нагоди ВІДКРИТТЯ 87-го ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ.
Йтиметься про наступні прем’єри, участь театру у фестивалях в Україні та Румунії та підготовку до XII фестивалю комедії «ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ БУКОВИНИ».
в сесійній залі міської ради скликається 36 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання.
На розгляд засідання виноситься 68 питань. Серед них, зокрема, такі:
у 207 кабінеті міської ради відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради.


Календар
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Партнери

«Парламентські вибори – 2012: буковинський вимір». +РЕЗУЛЬТАТИ

25-09-2012, 16:38 / Коментарів: 1
У період з 3-14 вересня п. р. Чернівецькою обласною організацією «Знання» України проведено опитування на території Чернівецької області. Розмір соціологічної вибірки: 1600 осіб.
Спосіб формування соціологічної вибірки: Вибірка опитування будувалася як стохастична, багатоступенева, стратифікована із РРS на першому етапі і квотним відбором респондентів на останньому етапі. Вона репрезентує населення Чернівецької області віком від 18 років за основними соціально-демографічними показниками (район проживання,тип поселення, стать і вік). Можлива статистична похибка: Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,5% з імовірністю 0,95. Метод опитування: Особисте формалізоване інтерв’ю «face to face» за місцем проживання.

«Парламентські вибори – 2012: буковинський вимір». +РЕЗУЛЬТАТИ

«Парламентські вибори – 2012: буковинський вимір». +РЕЗУЛЬТАТИ

«Парламентські вибори – 2012: буковинський вимір». +РЕЗУЛЬТАТИ

«Парламентські вибори – 2012: буковинський вимір». +РЕЗУЛЬТАТИ

«Парламентські вибори – 2012: буковинський вимір». +РЕЗУЛЬТАТИ

«Парламентські вибори – 2012: буковинський вимір». +РЕЗУЛЬТАТИ


ВИСНОВКИ

На час проведення опитування 84,7 % респондентів були готові прийняти участь у голосуванні на виборах до Верховної Ради України. Серед причин небажання приймати участь у голосуванні найчастіше вказувались такі варіанти, як «немає тих, за кого було б варто голосувати» (25%), «вибори нічого не змінять» (20,3%), «у мене не буде такої можливості» (19,2%), «не вірю, що вибори будуть проведені чесно» (17,4%).

47,8 % опитаних вважають, що результати виборів будуть сфальсифіковані; 32,2 % – що будуть окремі порушення, які не вплинуть на результат і 13,8 % респондентів стверджують, що вибори пройдуть чесно, без порушень і фальсифікацій.

64,6 % респондентів однозначно засуджують виборчу корупцію, коли людям пропонують гроші за голосування за певного кандидата чи партію; 26,5 % ставляться до цього загалом негативно, але з розумінням і лише 7,1 % опитаних мають щодо цього позитивне ставлення. При цьому 7,1 % опитаних заявили, що їм пропонували винагороду за голосування на майбутніх виборах. Сім політичних партій мають у Чернівецькій області рейтинг вище 1 %.

За партію Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» готові проголосувати 23,5 % від усіх опитаних і 27,7 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

За партію «УДАР» В. Кличка19,8 % від усіх опитаних і 23,4 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

За Партію регіонів14,2 % від усіх опитаних і 16,8 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

За партію Всеукраїнське об’єднання «Свобода»4 % від усіх опитаних і 4,7 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

За Комуністичну партію України3,6 % від усіх опитаних і 4,3 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

За партію Н. Королевської «Україна – Вперед!»3,2 % від усіх опитаних і 3,8 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

За партію «Наша Україна»2,1 % від усіх опитаних і 2,4 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

При цьому 10,4 % опитаних ще не визначилися зі своїм вибором, а 1,7 % принципово не хочуть обирати жодну партію, хоча такої альтернативи у виборчому бюлетені наразі не пропонується. Зауважимо, що існують особливості щодо партійного голосування по виборчих округах. Наприклад, у 203-му окрузі перше місце за електоральними симпатіями займає партія «УДАР» В. Кличка.

Багато людей не обізнані з тим, що від їхнього виборчого округу буде обиратися депутат-мажоритарник. Зокрема, у 203-му окрузі таких 76,7 %; у 201-му – 59,5 %; у 202-му – 43,8 % і у 204-му – 42,9 %. Щодо джерел, через які люди дізнаються про депутатів-мажоритарників існують значні відмінності по округах. Але загалом найчастіше називають телебачення та газети.

У ході опитування з’ясувалися кандидати, які є лідерами на своїх виборчих округах (на час опитування)

На 201-му окрузі (з центром у м. Чернівці) такими є Микола Федорук (ВО «Батьківщина»), Віталій Михайлішин (Партія регіонів) та Галина Марараш (партія «Удар» В. Кличка). 3а М. Федорука готові проголосувати 37 % від усіх опитаних і 46 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. За В. Михайлішина – 11,5 % від усіх опитаних і 14,3 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. За Г. Марараш – 8,5% від усіх опитаних і хто має намір взяти участь у голосуванні.

На 202-му окрузі (з центром у м. Сторожинець) лідерами перегонів є Михайло Бауер (Партія регіонів), Олександр Фищук (ВО «Батьківщина») та Клавдія Назаренко (партія «УДАР» В. Кличка). За М. Бауера готові віддати свої голоси 25,5 % від усіх опитаних і 28,7 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. За О. Фищука - 22,3 % від усіх опитаних і 25% від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. За К. Назаренко - 15,8 % від усіх опитаних і 17,7 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

На 203-му окрузі (з центром у м. Новоселиця) основна боротьба розгортається між Григорієм Тімішем (партія «Удар») та Г. Федоряком (Партія регіонів). Г. Тіміша підтримують 19,8 % від усіх опитаних і 24,8 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. За Федоряка висловились 15,5 % від усіх опитаних і 19,5 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

Особливість 204-го округу полягає в тому, що представників трьох найбільш рейтингових партій обійшов самовисуванець Леонід Каденюк. Також шанси на перемогу мають Артем Семенюк (Партія регіонів), Богдан Баласинович (партія «УДАР» В. Кличка) і Василь Мельник (ВО «Батьківщина»). Відповідно, Л. Каденюка готові підтримати на виборах 18,1 % від усіх опитаних і 20,3 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні За А. Семенюка готові голосувати 16,1 % від усіх опитаних і 18,1 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. За Б. Баласиновича – 12,9% від усіх опитаних і 14,5 % від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. За В. Мельника - 8,9 % від усіх опитаних і 10% від тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.
СХОЖІ НОВИНИ:
25 вересня 2012 21:03 - социолог з написав(ла): в матеріалі
по 204 умолчали за одного кандидата который по реальной социологии обходит Каденюка на 8%!
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"