Новини
Колонка автора

Ігор Буркут, політолог:

ЯКІ РЕФОРМИ БЕЗ СКАНДАЛУ? ЯКІ РЕФОРМИ БЕЗ СКАНДАЛУ? Завершилися парламентські канікули, і нардепи з новими силами взялися за роботу. Найближчим часом вони повинні прийняти важливі документи для проведення в Україні реформ в освіті, медицині й у пенсійній сфері. Новий Закон про освіту Верховна Рада схвалила на диво оперативно, але тут же виник серйозний скандал, який негайно отримав значний міжнародний резонанс.

Ігор Буркут, політолог:

ДЕКОМУНІЗАЦІЯ ЙДЕ ВГЛИБ ДЕКОМУНІЗАЦІЯ ЙДЕ ВГЛИБ Коли в Україні в травні 2015 р. було прийнято пакет законів про декомунізацію, від колишніх компартійних активістів можна було почути: "А як нас збираються декомунізувати? Розстріляють?".

Ігор Буркут, політолог:

"ГЕНОЦИД ПЕНСІОНЕРІВ В УКРАЇНІ" ? "ГЕНОЦИД ПЕНСІОНЕРІВ В УКРАЇНІ" ? Переважна більшість українських пенсіонерів отримує найнижчу пенсію в Європі. Вижити за такі злиденні гроші вкрай складно, люди дуже невдоволені своїм майже жебрацьким станом. Час від часу в їхньому середовищі починаються розмови про "геноцид пенсіонерів".
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
в приміщенні обласної державної адміністрації відбудеться зустріч-дискусія з представниками ЄС в Україні на тему: "Публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС для Чернівців та області".
Основними темами дискусії будуть:
у Чернівцях Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та усіх охочих приєднатись до дискусії про ринок Європейського Союзу та можливості українського бізнесу долучитись до нього.
Тема дискусії: “Як вийти на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти, історії успіху місцевого бізнесу”

Місце проведення: м. Чернівці, Чернівецька Торгово-промислова палата, вул. Стасюка, 20
Основними темами зустрічі будуть:
21 вересня о 19.00
у сесійній залі Чернівецької обласної ради (м. Чернівці, вул. Грушевського, 1) відбудеться засідання 16-ї позачергової сесії обласної ради VIІ скликання.
На розгляд сесії вноситься питання «Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області».
в приміщенні обласної державної адміністрації (каб. 418) відбудеться Круглий стіл на тему: «Напрацювання механізмів щодо реалізації регіональних програм із забезпечення житлом молоді, учасників АТО та вимушених переселенців».
1 жовтня о 13.00


Календар
«    Вересень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Партнери

У Чернівцях відкриється перший навчальний центр для перукарів

4-09-2012, 11:14 / Коментарів: 3
Заняття відбуватимуться у спеціально обладнаному учбовому класі. А чернівчани, які захочуть стати клієнтами слухачів центру, обслуговуватимуться за спеціальними цінами.

Варто зауважити, що такі центри, акредитовані Комітетом Стандартів Салонів Краси, вже діють у багатьох містах. Відтепер і чернівчани мають нагоду отримувати базові знання, а також підвищувати кваліфікаційний рівень.

Навчальний центр “VIVAT Vitality's” розпочне навчання із жовтня. Наразі він проводить набір серед бажаючих, формує групи. Це перший і єдиний навчальний центр перукарського мистецтва у Чернівцях. І саме там кращі майстри з перукарського мистецтв та візажу передаватимуть свій досвід тим, хто захоче освоїти ази в цьому напрямі.

Навчання проводитиметься за новими міжнародними стандартами, за єдиною програмою, спеціально розробленою лідерами перукарського мистецтва, для навчальних закладів, акредитованих Комітетом Стандартів Салонів Краси (КССК).

- Набір у групи обмежений, - розповідає Наталія Бідяк, майстер-експерт, голова Спілки перукарів м.Чернівці, регіональний представник Комітету Стандартів Салонів Краси (КССК), - ми не ставимо за мету набрати якомога більше людей. Для нас важливіше, щоби тут навчалися ті, хто дійсно захоче професійно виконувати свою роботу. Тому перед зарахуванням проводитимемо із кожним співбесіду. Як каже відомий майстер-експерт міжнародного класу, голова правління КССК В’ячеслав Дюденко, якщо ви бачите, що людина прийшла лише за сертифікатом, то, очевидно, що таких людей не варто зараховувати.
У навчальному центрі “VIVAT Vitality's” всі бажаючі можуть отримати базові знання з перукарського мистецтва. Термін навчання – 6 місяців. Навчання поєднає у собі теорію - один місяць, та практику – п’ять місяців.

Після пройденого курсу складатимуться екзамени з таким напрямів: чоловіча стрижка, жіноча стрижка з фарбуванням, жіноча стрижка з хімзавивкою (біозавивкою), вечірня зачіска.

Практичні заняття проводитимуться у спеціально обладнаному учбовому класі з повним забезпеченням професійними препаратами Vitality's. Після закінчення навчання випускники отримують єдиний сертифікат (диплом), який підтверджує кваліфікаційний рівень за стандартами КССК. До речі, такі ж дипломи видають кращі професійні школи України, зокрема, Школа професійної майстерності Dudenko-Kiev, академія Володимира Тарасюка…Ті ж майстри, у яких вже є базова освіта, можуть пройти курс підвищення кваліфікації (три рівні).

На базі центру систематично проводитимуться семінари, майстер-класи визнаних фахівців з перукарського мистецтва, манікюру та віражу, раз на рік проводиметься атестація. Вже заплановані майстер-класи з майстрами міжнародного класу: Оленою Філоненко, Оленою Войновою, В’ячеславом Дюденком, Евгенієм Калкатовим. Також у центрі проводитимуть тренінги по підготовці до конкурсів перукарського мистецтва.

Перелік основних предметів і тем навчального центру:

• санітарія і гігієна

• техніка безпеки

• професійна етика і психологія обслуговування

• інструменти і апаратура

• препарати і норми витрат (матеріаловедення)

• миття, сушка, розчісування волосся

• моделювання (спец. малюнок), основи моделювання

• технології перукарських робіт:
а) вкладання волосся
б) чоловіча та жіноча стрижки
в) фарбування волосся
г) хімічна завивка волосся
д) вечірні зачіски

Спеціальні ціни для клієнтів – слухачів центру, будуть наступними:
- стрижка та укладка – 30 грн.
- хімзавивка та біозавивка – від 30 грн.
- фарбування – від 30 грн.

Детальніша інформація: Наталія Бідяк, моб. Тел.. 050-909-21-91
СХОЖІ НОВИНИ:
11 вересня 2017 15:37 - HectorPhiva з написав(ла): в матеріалі
Фирма CHEMPION-SANTEHNIK продолжительное время занимается установкой и ремонтом сантехнического оборудования в столице РФ. Мы предлагаем квалифицированные услуги по установке и ремонту сантехнического оборудования в Москве и области. Также мы предоставляем широкий спектр недорогих услуг, перечень которых есть на нашем ресурсе.

Наши специалисты профессионально и качественно удаляют поломки сантехники, проводят монтаж и демонтаж сантехники, быстро производят все сопутствующие работы. Опытные специалисты нашей компании смогут удалить мусор из канализации, произвести разводку трубопровода и канализации, установить отопительный котёл, подключить все оборудование.

Мы предлагаем наши услуги 24\7. Заказать специалиста на дом вы можете по телефону, указанному на нашем портале. Наши сотрудники оперативно выедут на адрес и решат все проблемы с сантехникой. Мы предоставляем услуги во всех административных округах столицы и в течение пары часов после вызова наш сотрудник уже прибудет по указанному вами адресу.

Недорогие и профессиональные услуги сотрудников фирмы CHEMPION-SANTEHNIK вас приятно удивят. Звоните нам за помощью!
11 вересня 2017 17:06 - HectorPhiva з написав(ла): в матеріалі
Фирма CHEMPION-SANTEHNIK уже долгое время занимается установкой и ремонтом сантехники в столице РФ. Мы предлагаем качественные услуги по монтажу и ремонту сантехнического оборудования в Москве и МО. Также мы предоставляем большой спектр качественных услуг, список которых вы найдёте на нашем ресурсе.

Наши мастера профессионально и качественно удаляют поломки сантехники, проводят установку и демонтаж сантехнического оборудования, в короткий срок осуществляют все необходимые работы. Профессиональные специалисты нашей компании смогут удалить засор канализации, произвести разводку водопровода и канализации, подключить котёл для отопления, подключить все коммуникации.

Мы предлагаем наши услуги круглосуточно. Вызвать специалиста на дом вы сможете по телефону, указанному на нашем ресурсе. Наши сотрудники оперативно выедут по указанному адресу и решат все сантехнические проблемы. Мы предлагаем наши сервисы во всех админ округах столицы и в течение пары часов после вашего звонка наш сотрудник уже прибудет по указанному вами адресу.

Недорогие и профессиональные услуги специалистов компании CHEMPION-SANTEHNIK вас приятно удивят. Звоните нам за помощью!
11 вересня 2017 19:42 - HectorPhiva з написав(ла): в матеріалі
Фирма CHEMPION-SANTEHNIK уже долгое время занимается установкой и ремонтом сантехники в столице РФ. Мы предлагаем квалифицированные услуги по установке и ремонту сантехнического оборудования в Москве и области. Также мы предлагаем большой спектр недорогих услуг, перечень которых вы найдёте у нас на вебсайте.

Наши специалисты профессионально и быстро удаляют поломки сантехнического оборудования, проводят установку и демонтаж сантехнического оборудования, быстро производят все необходимые работы. Профессиональные специалисты компании CHEMPION-SANTEHNIK смогут удалить засор канализации, провести разводку водопровода и канализации, установить котёл для отопления, подключить все коммуникации.

Мы предоставляем наши услуги 24\7. Заказать специалиста на дом вы сможете по телефону, указанному у нас на сайте. Наши сотрудники быстро выедут на адрес и решат все сантехнические проблемы. Мы предоставляем услуги во всех административных округах столицы и в течение пары часов после вызова наш специалист уже прибудет на указанный адрес.

Недорогие и профессиональные услуги сотрудников компании CHEMPION-SANTEHNIK вас приятно удивят. Обращайтесь к нам за помощью!
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"