Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться брифінг директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Андрієць, заступника директора Департаменту охорони здоров’я ОДА – начальника управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марії Поліщук та в. о. директора Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталії Гопко на тему: «Кір та інші інфекційні захворювання».
Журналістів поінформують про епідемічну ситуацію в області щодо захворюваності на кір, засоби профілактики та протидії захворюванню, які здійснюють в краї для ліквідації спалаху, рівень охоплення щепленнями від кору, стан наявності вакцини, надання медичної допомоги захворілим тощо. Крім того, керівники системи охорони здоров’я поінформують про те, які ще інфекційні захворювання загрожують буковинцям вже найближчим часом, і розкажуть, як від них можна вберегтися.
22 січня 0 14:00 за участі голови обласної державної адміністрації Олександр Фищук в приміщенні обласної філармонії ім. Д. Гнатюка відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України.
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

В Новодністровську фронтовики не бажають бути разом зі зрадниками

9-07-2012, 13:09 / Коментарів: 33
В Новодністровську фронтовики не бажають бути разом зі зрадникамиНа адресу редакції надійшла заява від новодністровських фронтовиків, які не бажають бути разом зі зрадниками і хочуть вийти з партії "Фронт Змін". Останньою крапкою для фронтовиків стала заява секретаря міськради Новодністровска бютівця Лутчака про те, що він керує КОДом. Наразі п"ятеро фронтовиків підписались під заявою до голови партії Арсенія Яценюка. Серед них і голова Новодністровського міського осередку Тугарова. Далі - дивіться текст звернення.

В Новодністровську фронтовики не бажають бути разом зі зрадниками


В Новодністровську фронтовики не бажають бути разом зі зрадниками


В Фронті Змін кажуть, що Тугарову мали виключити раніше ще з партії. Деталі - згодом.

ОНОВЛЕННЯ

Надія Тугарова нам повідомила, що ніхто її не виключав, що вона є дійсним членом партії і наразі за власним бажанням написала заяву по виходу з партії. Конфлікт з керівництвом дійсно був.

- Зараз, виходить, нам треба працювати з тими, хто працював і працює проти нас, - розповідає пані Надія. - Тому з 28 партійців наразі залишилось 12. І чотири заяви ще на підході. Я не є депутатом міської ради, але хочу зауважити, що ті депутати співпрацюють з регіоналами і тим самим ганьблять "Фронт змін".

Світлина
СХОЖІ НОВИНИ:
9 липня 2012 14:33 - правда з написав(ла): в матеріалі
Молодцi Новоднiстровцi не мовчать, на вiдмiну вiд Бурбакiв чернiвецьких!
9 липня 2012 15:01 - ??? з написав(ла): в матеріалі
Незрозуміло відносно підпису Тугарової, Не скажу про інших, але точно знаю, що Тугарова з "Фронту Змін" виключена. Задля об'єктивності потрібно взяти коментар у Бурбака.
9 липня 2012 15:46 - chas з написав(ла): в матеріалі
візьмемо обов"язково!

а загалом ситуація в Новодністровську ніяк не на руку ФЗ. Бо співпраця з Лутчаком - не найкращий вибір. І така сама ситуація з Панчишиним.
9 липня 2012 15:52 - мешканець з написав(ла): в матеріалі
Я шокований,новоднiстровськi фронтовики разом з Панчишином як нiхто в областi боролся з гнилой нагло ригинальсько бандой на чолi з Папайкою!
9 липня 2012 16:53 - Гидко було з написав(ла): в матеріалі
дивитися як свора Лутчак,Галиць,Коза к на днi мiста в Новоднiстровську с раки один одному лизали!Аж ригати хотiлося вiд них!
9 липня 2012 17:11 - новодністровець з написав(ла): в матеріалі
Ви дивіться хто підписався про вихід з партії? З 5 чоловік тільки Сплавник та Новоженя чогось варті в цьому місті, а всі інші................................................Смішно.це ж треба в газету повідомити?ну лише пані Тугаріна може таке.
9 липня 2012 18:46 - це я з написав(ла): в матеріалі
З фронту змін, яким керував Бурбак, а зараз зрозуміло чому він піарився у Новодністровську, вже давно вийшли люди і Сплавник Раїса серед них.Спочатку Бурбак зрадниками обізвав одних, а зараз з ними дружить, усе у них добре, як каже Цимбалюк. Сьогодні Тугарова прийняла рішення: із предателями, жополізами не бути у одних рядах.Вірно ця жінка зробила. Вона ж цю команду набрала і бути рядом із тими, хто предає... Ви подивиться, у Новодністровську виборчий штаб "Батьківщина" очолює Монаскуров, його працівники по офісу пішли на посади за 2-2,5 тис. грн Дружина Рачинського у цьому штабі влаштована юристом, вона ж тестування не пройшла, а яку консультацію у такого студента (бо вчиться вона, а чоловік розраховується) під час виборів яку можна отримати. Як вона буде працювати у цьому штабі, знаходячись у декретній відпустки?
Да хіба можна із такими об'єднуватися?

Якого Рачинського, дзвін чуєте, та не знаєте де він. Монаскуров взяв на роботу дружину Радомовського. А чому мають 2,5 тис. комусь діставатися. Вона ще не юрист, бо вчиться. Доглядає за дітьми, але від грошей хто відмовляється

Доведу до відома, що Тугарова сформувала команду. Рейтинг фронтовики Новодністровська у Чернівецькій обл. отримали самий високій. Але почали притисняти Панчишина, вона ж не буде проти нього йти. Зрадниками Юлик назвав Ваданюка, Цимбалюк, Кімаковську прямо їм в очі. Бурбак виніс дане питання на бюро. Рішення Чернівецького бюро було направлено у центральний офіс. Юлик обіцяв цім трьом, що розклеїть їх фото по всьому Новодністровську та розмістить на усіх сайтах і напише, що вони зрадники, ще відбувалося на партийної нараді, яку вони самі скликали. Обстановка була нездорова. Центральний штаб рішень ніяких не приймав. Тугарову Бурбак не інформував, але за вказівкою Юлика було надане оголошення у місті про рішення Чернівецького бюро. Дуже Юлик хотів, щоб їх виключили із партії. Голова партії Тугарова написала Яценюку офіційний лист про те, що руками Бурбака М. розвалюється організація. Приїхали із центрального офісу представники. Це Бурбаку не сподобалося, бо у Київі по партійній лінії отримав догану від Яценюка. Прислав Юлика щоб витребувати партбілет у Тугарової. При свідках Тугарова його віддала і цетральний штаб до цього часу розбирається за дії Юлика та Бурбаки. Після цього об'эднання із Батькывщыною, вона прийняла рішення - вийти із такої партії, а щоб інформацію ні викрівлювали, той же Бурбак, скінула заяву на засоби інформації.
Бо Панчишин вийшов із обласної організації і про нього чорті що написано у Букінфо. Я бачив сам. У нашій організації із 28 чол. вже залишилося 15 чол. Ще чотири заяви подали на вихід. А Тугарова не бреше. Вона за інших та за себе постоїть.

Якого Рачинського, дзвін чуєте, та не знаєте де він. Монаскуров взяв на роботу дружину Радомовського. А чому мають 2,5 тис. комусь діставатися. Вона ще не юрист, бо вчиться. Доглядає за дітьми, але від грошей хто відмовляється

Доведу до відома, що Тугарова сформувала команду. Рейтинг фронтовики Новодністровська у Чернівецькій обл. отримали самий високій. Але почали притисняти Панчишина, вона ж не буде проти нього йти. Зрадниками Юлик назвав Ваданюка, Цимбалюк, Кімаковську прямо їм в очі. Бурбак виніс дане питання на бюро. Рішення Чернівецького бюро було направлено у центральний офіс. Юлик обіцяв цім трьом, що розклеїть їх фото по всьому Новодністровську та розмістить на усіх сайтах і напише, що вони зрадники, ще відбувалося на партийної нараді, яку вони самі скликали. Обстановка була нездорова. Центральний штаб рішень ніяких не приймав. Тугарову Бурбак не інформував, але за вказівкою Юлика було надане оголошення у місті про рішення Чернівецького бюро. Дуже Юлик хотів, щоб їх виключили із партії. Голова партії Тугарова написала Яценюку офіційний лист про те, що руками Бурбака М. розвалюється організація. Приїхали із центрального офісу представники. Це Бурбаку не сподобалося, бо у Київі по партійній лінії отримав догану від Яценюка. Прислав Юлика щоб витребувати партбілет у Тугарової. При свідках Тугарова його віддала і цетральний штаб до цього часу розбирається за дії Юлика та Бурбаки. Після цього об'эднання із Батькывщыною, вона прийняла рішення - вийти із такої партії, а щоб інформацію ні викрівлювали, той же Бурбак, скінула заяву на засоби інформації.
Бо Панчишин вийшов із обласної організації і про нього чорті що написано у Букінфо. Я бачив сам. У нашій організації із 28 чол. вже залишилося 15 чол. Ще чотири заяви подали на вихід. А Тугарова не бреше. Вона за інших та за себе постоїть.
Цитуват
9 липня 2012 18:59 - Новодністровець з написав(ла): в матеріалі
Так хто очолює КОД у Новодністровську? Питання принципове, тому прошу очільників обласної опозиції або спростувати, або підтвердити слух, що його очолює запроданець Лутчак. Якщо це так, повірте, вже краще голосувати за комуняк, і грош ціна таким кодівцям. А Бурбаку слід вже визначитись, кого вони виключили з партії, а кого ні і проінформувати про це новодністровців. Після того як Цимбалюк на пресконференції на БУК ІНФО зрадила лінію партії, до цього часу співпрацює з регіоналами та такими самими як вона тушками, ми дійсно, не хочемо з нею перебувати в одній партії.
10 липня 2012 09:21 - новодністровець з написав(ла): в матеріалі
Це я. Це і є Тугарова.оправдується.Тільки вона такі подробиці знає і пише сама про себе по "рускоукрайонському".прославилась на всю Україну з своїми дурноватими принципами.Мабуть вже "старческій маразм".
10 липня 2012 10:23 - Макс з написав(ла): в матеріалі
Придурки! Цих 5-ть чоловік давно вже виключили з партії, а вони таким чином просто хочуть виправдатися і окрім часу ,який пише за гроші, ніхто цю дурну статтю не напише. Пишуть, аби люди в них не зневірилися, хоча які там вже люди, якщо вони повірили Тугаровій....
10 липня 2012 14:02 - По справжньому з написав(ла): в матеріалі
Всі мешканці м. Новодністровська знають, хто така Тугарова. Після розмов. з нею завжди болить голова. У фронт змін вона написала у свій час заяву тільки тому, щоб якось на плаву зберегти свою фірму (бо влада заслужено наїзжала, є за що). Вона деже скандальна, брудна на язик базарна бабця. Слава богу, що у фронті змін не буде такої. Доречі, останній підпис підроблений особисто нею!!!! Новоженя порядний хлопець і такою ......не страдає.

Добре знаю Скляра Ярослава. Принциповий, розумний і як піддався під вплив Тугарової, не розумію. Знаю, якщо він охолоне то зрозуміє, що Тугарова його використовує. Трохе соромно...

А дійсно. Якщо Тугарова підробила підпис, то де гарантія, що всі підписи справжні. Це значить вона і в роботі такі підробки допускає. Де органи, куди вони дивляться. це ж мафійозі. Та її ніхто не сприймає в місті. ФРОНТОВИКИ-МОЛОДЦІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 липня 2012 19:20 - оглядач з написав(ла): в матеріалі
Цю сенсаційну заяву якраз надрукавли ці сайти які гроші не беруть:букньюз і час. А такі як букінфо і інші не менше ніж за 200 доларів або тільки по команді влади друкують. Молодець Кобевко,дякуючи таким людям як ви,ми можемо отримувати справжню,а не проплачену фальшиву інформацію!
І Новодністровським фронтовикам респект,відкрили скриньку пандори!
11 липня 2012 09:20 - Орест з написав(ла): в матеріалі
Дружина Радамовського буде грати на баяні! wink Радамовькому вона грає на нервах...от він і вирішив її спекатись!!!

Баян у руки! Барабан на шию! Перемога за фронтовиками!!!!

Микола Миколайович нормальний депутат і людина.Тягнути буде лямку дружини! Йому не привикати!
12 липня 2012 06:31 - Житель містечка з написав(ла): в матеріалі
Сміхота! Дружину Радамовського знають, як психічно-хвору людину!Куди їй в політику? Один вираз обличчя - відштовхує лекторат!!! Радамовські "РУЛЯТ"!
12 липня 2012 10:23 - Орест з написав(ла): в матеріалі
Сміхота!Може,ви їй,лікарю(житель містечка),ще й лікування призначали,крім того що діагноз встановили?
12 липня 2012 10:54 - Чужий з написав(ла): в матеріалі
Житель містечка, Орест !!! Ви, власне, знайомі з дружиною Радамовського щоб обливати брудом? Собі діагноз поставте, хоча сумніваюся у вашій компетентності не тільки як лікарів, а й просто як людей. За психічним здоровям здалобся поспостерігати кожному з вас. Та й за розумовими здібностями не завадило б...

Житель містечка, Орест беретеся за руки і крокуєте до психдиспансеру.... Вчасне виявлення хвороби - успішне одуження... Хоча у вашому випадку це безнадійно....
12 липня 2012 13:30 - Філософ з написав(ла): в матеріалі
А Радамовські таки справді РУЛЯТЬ!!Один у міськраді,інша - на виборах!І це вам,пліткарі,не язиками чесати!Хоча - антиреклама також рейтинг піднімає!Вперед до перемоги!!!!Тримайтесь!
12 липня 2012 19:15 - красуня з написав(ла): в матеріалі
А Радамовські таки справді РУЛЯТЬ!!Один у міськраді,інша - на виборах!І це вам,пліткарі,не язиками чесати!Хоча - антиреклама також рейтинг піднімає!Вперед до перемоги!!!!Тримайтесь!
12 липня 2012 20:36 - фронтовик з написав(ла): в матеріалі
Завдяки втручанню Бурбака М. та Юлика С.-його шавки, відбувся повний розвал новодністровської потужної команди. Бурбак хоче до Верховної влади.

Надюша, молодець, місто із тобою.
12 липня 2012 23:46 - Наташа з написав(ла): в матеріалі
Шоста палата відпочиває.... winked Скільки гидоти в нашого народу.

Радамовські, не звертайте уваги! Вам заздрять! Жінка Радамовського розумна і гарна!
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"