Новини
Колонка автора

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Ольга Кобевко: «Депутати – це не раби на фазенді Івана Мунтяна» Ольга Кобевко: «Депутати – це не раби на фазенді Івана Мунтяна»Депутат Чернівецької обласної ради Ольга Кобевко виступила на сесії з різкою критикою буковинської влади. Однаково дісталося як Фищуку, голові ОДА, так і Мунтянові, голові облради.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Сміття політичне у Чернівцях Сміття політичне у ЧернівцяхПолітика в Україні – це велике і смердюче сміття. Воно одних виносить на вершини, інших кидає у політичну безодню. Ще недавно мер Львова Андрій Садовий вважався єдиним конкурентом Порошенкові на виборах президента України. І тут з’явилося сміття. Воно не тільки у Львові, а й по всій Україні похоронило рейтинги Садового і викинуло його на маргінал політики.

Ігор БУРКУТ, політолог:

МАНІПУЛЮЮТЬ ІСТОРІЄЮ МАНІПУЛЮЮТЬ ІСТОРІЄЮВпродовж багатьох років Польща виступала в Європі адвокатом України. Нині ситуація різко змінилася: низка польських політиків почала вимагати від нашої держави змінити політику національної пам'яті й прийняти той варіант історії українсько-польських відносин, який сучасна Варшава вважає "єдино вірним". А цей варіант дивним чином майже збігається з історичними стереотипами, що проповідує путінська Москва...
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
на території кладовища на вул. Зеленій відбудеться покладання квітів та панахида на могилі Михайла Івасюка;
о 13.00 в Чернівецькому обласному меморіальному музеї В.Івасюка буде проведено виставку робіт учнів Кіцманської художньої школи «Світлішає листопад».
в приміщенні відділу освіти Кіцманської РДА (вул. Шевченка, 7) з нагоди 100-річчя з дня народження видатного буковинського письменника, літературознавця, педагога Михайла Івасюка за сприяння голови Чернівецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народного депутата України Івана Рибака у м.Кіцмань відбудеться відкриття меморіальної дошки Михайлові Івасюку на будівлі колишньої школи, де він викладав з 1946 по 1964 р.р.
у Чернівецькому обласному художньому музеї ( вул. Центральна площа, 10) відбудеться фотовиставка «Жнива розпачу».
25 листопада о 15:00
Грушевського, 1, обласна державна адміністрація, 301 кабінет відбудеться регіональна конференція з проміжних результатів проекту щодо поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні за участю Міністерства соціальної політики України, Національної поліції України, Інституту модернізації освіти в Україні, представників офісу Координатора проектів ОБСЕ в Україні, Міжнародної організації з міграції в Україні, а також суб’єктів взаємодії у Чернівецькій та Хмельницькій областях - представників органів місцевої влади, органів самоврядування, а також відповідальних за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. За період виконання проекту в обох областях було виявлено та встановлено статус 35 особам, які постраждали від торгівлі людьми.
Грушевського, 1, обласна державна адміністрація, 301 кабінет відбудеться регіональна конференція з проміжних результатів проекту щодо поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні за участю Міністерства соціальної політики України, Національної поліції України, Інституту модернізації освіти в Україні, представників офісу Координатора проектів ОБСЕ в Україні, Міжнародної організації з міграції в Україні, а також суб’єктів взаємодії у Чернівецькій та Хмельницькій областях - представників органів місцевої влади, органів самоврядування, а також відповідальних за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. За період виконання проекту в обох областях було виявлено та встановлено статус 35 особам, які постраждали від торгівлі людьми.
в сесійній залі міської ради скликається 44 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання.
На розгляд засідання виноситься 66 питань. Серед них, зокрема, такі:


Календар
«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Партнери

У Новодністровську звільняють професіоналів

7-06-2012, 14:04 / Коментарів: 27
У Новодністровську звільняють професіоналівНоводністровськ різко залихоманило. З міської ради та її підприємств за день-два звільнилися чи не всі керівники та провідні спеціалісти. Це люди у розквіті професійних сил, енергійні, працьовиті, молоді і небайдужі. Свої звільнення з посад вважають неможливістю працювати під непрофесійним керівництвом секретаря Новодністровської міської ради зрадника ВО «Батьківщина» Миколи Лутчака. Його методи не відповідають ні моральним принципам, ані професійним якостям. Тому працювати з ним ініціативним людям стало неможливо.

В один день звільнилися начальник водоканалу Ігор Цибульський, начальник житлово-комунального господарства депутат Наталія Цимбалюк, начальник земельного відділу Христина Голінок, всі професіонали з фінансового управління на чолі зі своїм керівником.

Як видно з нових призначень, Лутчак не довго «сльози проливав» за звільненими. Він швидко на їхні місця прийняв нових керівників, які йому забезпечила партія регіонів. Тож начальником водоканалу став голова міського осередку партії регіонів голова фракції ПР Дмитро Ворошан. А керівником ЖКГ призначено депутата від партії регіонів Володимира Чичановського.

На інші посади шукають регіоналів. Але їх нема. Бо новодністровці не хочуть вступати до партії, котра нічого доброго не несе людям і Україні.

Світлина
СХОЖІ НОВИНИ:
7 червня 2012 17:15 - ненсі з написав(ла): в матеріалі
Ну. Голенок не ініціативна і не професійна особа.
А крадії знов йдуть на свої посади : Ворошан із Могілів-Подільським технікумом -механік та Чичановський - верстальник із освітою технікума. Єдине що можуть ці два професіонали- добре гроші ділити.
За Цібульського боляче. А Цимбалюк-зрадница Руслана , їй посаду на попередньому місці не запропонував Лутчак. Вона свою партію вже відіграла.Єкономістів міськрада втратила, що Болдашев захворів.
7 червня 2012 19:09 - Новодністровець з написав(ла): в матеріалі
Цимбалюк і Цибульський ніякі не професіонали, ініціатив не проявляли, житлово-комунальне господарство міста на межі банкрутства. Голенок - тільки шукала де похмелитись. Заміна, я вам скажу не краща.Ворошан з Чечановським прроп"ють все до решти, або програють у карти -ваони ж регіонали, там всі такі. Залишається, як не дивно, одна надія на те, що Панчишин повернеться і попробує щось змінити, але чи підуть у його команду професіонали залежить від того, чи зрозумів він свої помилки, які допустив після обрання міським головою.

Все це замутив перший заступник міського голови А. Болдашев. Хитро і підло, чужими руками створив опозицію в. о. міського голови Лутчаку у міській раді. Цей аферист вже домовився з старим другом по СДПУо Папієвим про підтримку його кандидатури на перевиборах секретаря міської ради та в.о. міського голови Новодністровська.
8 червня 2012 06:06 - Правда з написав(ла): в матеріалі
БРЕХНЯ!!! Економісти всі на роботі, Чичановський в Будмонтажсервісі, Голєнок на роботі. Правда про Ворошана, у Цибульського контракт закінчився, і Цимбалюк написала "за згодою сторін".

у Цибульського контракт закінчився, і Цимбалюк написала "за згодою сторін".


Що зробиш?.....ЛЮБОВ!!!....
8 червня 2012 07:24 - Новодністровець з написав(ла): в матеріалі
Ненсі, ти свою професійність довела, коли в тебе ліцензію відібрали, гнали в шию з нашої області, з Київської. З Одеси ти взагалі сама втікла, так професійно напрацювалася, про це знає все місто.А ті всі "непрофесіонали" не в тебе часом працювали?! В.Вовківська, а чи знаєш ти, що вона будучи на біржі, сидить вкладає договори в канторі?! Все що в неї першокласно получається, так це поливати брудом усіх підряд, навіть тих з ким незнайома.Цього її напевно в Молдаському технікумі навчили, не в обіду молдаванам сказано. Щодо молоді, так облиште їх в спокої, якби не були б ініціативні, то б не потрапили на ці посади, а професіоналізм приходить з часом, з ним же приходить і досвід. Коли Цибольський і Цимбалюк прийшли на посади підприємства вже були на межі банкрутства і вони якнайкраще старалися витягнути їх з тієї "Ж". А Голенок - перспективна і далеко не дурна. Навчиться ще. Шановні краще б ми дивилися за собою і своїми дітьми. Не мішайте особисте з усім попідряд. Розуму усім нам!
8 червня 2012 08:32 - ранковиий з написав(ла): в матеріалі
Новодністровець, дійсно тобі розуму треба добавити

Голенок, ти дійсно себе рахуєш перспективною, ну можливо у чомусь.... Іноді з інших причин беруть на посади. До тебе з часом професіоналізм не прийде
8 червня 2012 12:05 - Василь Лутчак з написав(ла): в матеріалі
Заради кохання така гонорова і амбіційна людина написала заяву на звільнення з посади начальника КП "Новодністровський житловик",- це ж романтично. Тепер Цибульський, екс начальник Тепловодоканалу, достойно оцінить поступок своєї милої. Правда, як на це відреагує його дружина, невідомо.
8 червня 2012 17:54 - зая з написав(ла): в матеріалі
У Цибульського та Цимбалюк нормальні сім'ї краще не пліткуйте
Просто Цимбалючку використали тай звільнили на день ії народження це не диво це спектакль

коли немае підстав звинувачувати молодих людей в чомусь конкретному , починають видумувати всілякі небилиці,щоб хочаб чимось допекти.А насправді Цимбалюк Н.О. виразила свій протест проти несправедливого відношення до молоді , яка має бажання працювати та прагне кращого для свого міста. І далеко не кожному підсилу такі речі.
8 червня 2012 19:26 - М Ю з написав(ла): в матеріалі
зая,
Если хотите конкретики, ознакомтесь с показателями финансовой деятельности новоднестровских комунальніх предприятий на момент прихода молодых и перспективных , и сейчас, когда их уходят. Это при поднятых комунальных тарифах. Правильно Лутчак делает, нужно спасать положение.
8 червня 2012 19:31 - Анастасія з написав(ла): в матеріалі
В місті, через любов до пліток несвідуща людина не може знайти істину. А ще краще, коли на такому ж рівні ми, новодністровці, виставляємо себе на посміховисько України.
В міській раді якщо і звільняють то тільки непрофесіоналів. А якщо і пишуть заяви на звільнення, то з ціллю залякати , мовляв, звільнюсь, а ви пошукайте хто на таку зарплату буде тягнути цю роботу.
ТАК За останні місяці звільнено аж одного керівника Цибульського. Це ж треба так роздути до МАСОВО ЗВІЛЬНЯЮТЬ!!!!

Та в решті всі і надіялись на те що Лутчак добрий і не звільнить. В чому звинувачують його? В тому що заставляє працювати професійно.
І не дуже наполягають тепер на підписанні їх заяв на звільнення ні працівники фінуправління,н і начальник земельного відділу. А далі працюють.
А Цибульський - прекрасна молода людина, але його прагнення до самостійності і привело до наслідків - не подовження контракту. Потрібно ж реально дивитись на свою професійну спроможність. Може звільнення трішки додасть тверезості і заставить прислухатись до старших.
Цимбалюк - показала свою незрілість як керівника і поступила як дівчинка, публічно кинувши виклик. до речі не упускайте той факт що це вона сама в свій день народження від ейфорі привітань спонтанно в приймальні міської ради і вирішила написати заяву на звільнення. Але для чого було це робити привселюдно, театрально? Це тільки насторожить керівників у подальших пропозиціях їй посад. у керівника повинна бути виваженість, витриманість і повага до свого керівництва. Може Лутчак мало з нею нянчився??
До чого тут наш бруд типу особистих відносин людей і їх пияцтва. Нащо ж так обливаєте всіх? Дорогі новодністровці - то ж ми всі однаково виглядимо від ваших слів - і дописувачі теж. Чи ви думаєте що таким чином ви станете виглядіти інакше в очах області, району і т.д. Чому радієте і чим смакуєте??

8 червня 2012 20:24 - Євдокія з написав(ла): в матеріалі
Анастасія,
Ви совість маєте? 1000 долярів - це для Новодністровська мала заробітна платня? Звичайно пане Лутчак - це для Вас що 100 гривень, накрались державного майна - тепер шикуєте.

комент відредагований адміністратором через вживання нецензурщини.

Лутчак, як Керенский, вже підписується Анастасією.
9 червня 2012 13:48 - Новодністровець з написав(ла): в матеріалі
Я в шоці, так це все правда що писали про Цмбалючку і Цибульського. Цікаво хто кого він її чи вона його... Інакше чого так пафосно кидати заяви про звільнення у слід Максимовичу... все тут очевидно, і ніяких тут протистоянь на рахунок молодих немає.... Любов йопт. Цікаво чого"Реалівці" тормозять цю інфу, напевно Лутчак приказав сидіти тихо і не здіти....
9 червня 2012 14:12 - опозиционер з написав(ла): в матеріалі
Ничего,уже немного осталось.Вернется Панчишин и розгонит это кобло -лутчаковоболдишеворошанское!
9 червня 2012 16:31 - ух з написав(ла): в матеріалі
аж штани мокрі від останнього коммента....."зі страху" звісно) лікуйтеся, придурки
10 червня 2012 21:03 - Людмила з написав(ла): в матеріалі
Тётя Надя Тугарова! Что ты всё хочешь от девочки. Очень красивая, умная, хороший человек. "Молодым везде у нас дорога, старикам везде у нас почёт." Конечно числиться на бирже не престижно, скучно, делать нечего. Ну вот и не майся дурью. Садись и пиши мемуары о своей бурной молодости, "гучних" попойках и безчисленных мужиках, благо писать есть о чём. Об этом,впринцыпе, и так все знают. И не завидуй молодости, твоё время прошло. Хотя, изрыгать нечистоты на нормальных людей - это твоё и тебе подобных, завидная стерва. Подруге Савчучке привет!ненсі
11 червня 2012 13:43 - Працівник тепловодоканалу з написав(ла): в матеріалі
Це хто така красива і розумна та ще й молода? Доста піарити Цимбалючку - начальницю ЖКО. Так, вона молода і хитра. Далеко піде. І не потрібно до неї ліпити нашого Цибульського - це небо і земля, він її використовував, думав, депутатка, допоможе утриматись на роботі, а вона ніс задерла дура, подумала любов. Молодим дійсно потрібно давати дорогу, але не тим, у яких тільки випивки з продовженням на думці. Ви подивіться на неї, вже вся опухла від горілки, ще трохи і Тугарову обскаче.
11 червня 2012 13:55 - цирк з написав(ла): в матеріалі
пацівник тепловодоканалу - ти дибілка, бажаю від щирого серця, щоб Ворошан тебе згноїв. Ревнощі тебе погублять. Яка любов? Хто кого використав? З головою потрібно дружити і хоч трошки нею користуватись.Працівник тепловодоканалу,
11 червня 2012 14:45 - цирк приїхав з написав(ла): в матеріалі
Який Ворошан, кого згноїть? Він зразу приступає до роботи і починає грати в карти. Лутчак, виконуючи волю своїх господарів, розставляє Регіоналів на ключові посади. Єдине, що спроможний з робити Ворошан - заганчти всіх працівників тепловодоканалу у Партію Регіонів. Лутчак, з Батьківщини, буде тільки схвально кивати. Він продався з потрохами, а Мунтян не тямить себе від радощів, що має таких однопартійців. За Цибульського і Цимбалюк не варто так багато говорити, про них скоро забудуть. Він сп"ється, вона теж, всі вискочки так закінчують.
12 червня 2012 08:28 - не байдужий з написав(ла): в матеріалі
я бачу, якась нечисть, у принципі, догадуюсь хто, нет-нет та ї згадає про Тугарову, що, ця жінка варта багатьох із нас. Нейметься зрадникам, завісливим фігурам, інакше не назвеш.У неї є чому повчитися. Що ви там про Савчучку згадуєте, чого ви варті у цьому житті без сіх жінок. про яки попойки та мужиків пишете на увесь світ. Як щоб Тугарова і Савчук цю брехню читали б, то зарікаюся. мало б комусь не показалося б від їх коментарів. вони вміють за себе постояти та відповисти. А сказати що у тебе донька проститутка і доказувати, що є один син, це вже проходили...Тако подлінько писати, щоб ніхто не чув та не бачив, багато розуму, совісті та моралі не треба, Людмила (як би там себе не називала) або новодністровець, працівник тепловодоканалу, якому Тугарова планку поставила..
А ти Болдашев, чого мовчиш, тебе ж Тугарова, сука, рятувала від твоїх сірих кардиналів, куми, любих заступниць-коханок, перед депутатами захищала. Ти сам просив ії на роботу. Вона в той час у тебе очолювала два відділи, доки ти гроші державні розбазарював. Мозгу такого як у цій жінки, до купи вас скласти -30 депутатів та тих хто пише, у вас не хвате.
12 червня 2012 08:57 - сокирянець з написав(ла): в матеріалі
не байдужому.Да.цю жінку давно чекає психушка.напевно вже нехай сумки складає.30 депутатів її туда відвезуть.
12 червня 2012 09:29 - свій з написав(ла): в матеріалі
дуже прикро, що саме люди з низьким інтелектом переписуються під даною статею, тому що лити бруд це дуже дешево тай хіба ви на щось більше здатні.
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"