роздрукувати цю сторінку Друк сторінки

 

 


  Онук великого Раджа Капура Маніш – гість фестивалю.

   

  Намагаючись відчувати постійний пульс театрального життя і запити театрального середовища, Коломийський театр своєю діяльністю переконливо доводить той незаперечний факт, що розглядати сучасний театр як комерційну установу некоректно і безглуздо. Так неважко опустити планку до рівня такої собі агітбригади...
  Театр в нашій концепції — це, насамперед, високе сценічне мистецтво, що дарує шанувальникам і велике, і правдиве. Концепція фестивалю, апробованого у форматі сценічних першопрочитань, визріла саме на такій основі. Звісно, вона ще потребуватиме удосконалення критеріїв відбору, які знайдуть своє закріплення у Положенні про фестиваль, адже усе це поки що у форматі певного експерименту і пошуку.
  Завершеним і незаперечним у цьому пошуку є одне: це може бути тільки такий мистецький продукт, який містить у собі неповторність, відкриття!
  Чи посильну ношу беремо на себе, добре усвідомлюючи реакцію скептиків?
  Маємо надійну фахову підтримку з боку Академії мистецтв України в особі академіка-театрознавця Ростислава Коломійця; маємо щире прагнення голови облдержадміністрації М.Вишиванюка і його запевнення надати нашому фестивалю постійну прописку в найдавнішому театрі Галичини; маємо цікавий молодий акторсько-режисерський тандем, готовий до творчих пошуків, з великим потенціалом і можливостями росту; маємо велике бажання бути першовід-кривачами незвіданих ще стежок спокусливої Мельпомени.
   

  Ольга Руданець,
  член оргкомітету фестивалю, заступник директора Коломийського театру з творчих питань

   

   

   


   

   

  закрити вiкно