роздрукувати цю сторінку Друк сторінки

 
 
   

  Фестиваль, започаткований у Коломиї, – неор-динарний, неповторний, як і саме місто. Безумовно, це заслуга організаторів. Зараз, коли театри мають дуже мало гастрольних поїздок, дуже важливим є те, що актори отримують чудову нагоду побачити своїх колег саме на таких театральних форумах і зібраннях, на яких і глядачі мають змогу переглянути нові вистави, познайомитись з мистецтвом інших театральних колективів, щоб порівняти, розширити свої мистецькі горизонти.
  Цей фестиваль дуже потрібний і самим коломиянам. Адже коломийські актори під час фестивалю спостерігатимуть за творчістю колег та обов’язково щось для себе зауважать, зорієнтуються, а щось не сприймуть. До того ж, будь-який фестиваль важливий своєю жанровою спрямованістю, а такого фестивалю, як Коломийський, більше немає в Україні. Керівник і колектив театру-організатора прагнуть піднести українську культуру, відкрити нових авторів, зуміти самобутньо їх розкрити у своїх постановках, це дуже нелегко.
  Театр Коломиї заслуговує найвищих слів подяки. Якщо говорити про індивідуальність Коломийського театру, то вона якраз у надзвичайно відчутному художньому неспокої цього колективу. Творчий і адміністративний склад — одна дружна сім’я. Вони люблять свій край, своє гарне місто, своїх глядачів. Власною творчістю чесно, щиро і плідно продовжують славу давнього україн-ського театру, докладаючи всіх зусиль для того, щоб Мельпомена почувалась тут комфортно.

  Алла Підлужна,
  головний редактор журналу «Український театр», театральний критик
   


   


   
      

  закрити вiкно