Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Брифінг міського голови Олексія Каспрука сьогодні в 202 кабінеті.
«Громадянське суспільство в нових умовах: виклики, проблеми, перспективи"
Місце проведення: площа Центральна 7, конференц-зал КНТЕІ, ІІ поверх.
Реєстрація за номером телефону: 050-374-62-48 Ігор Кухарчук
в готелі "Буковина" (м. Чернівці, вул. Головна, 141) впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться прес-конференція начальника управління культури облдержадміністрації Віри Китайгородської на тему: "Підсумки діяльності галузі культури області у 2017 році".
в прес-залу готелю «Буковина» відбудеться прес-конференція Анатолія Гриценка, лідера політичної партії «Громадянська позиція».
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.
у Чернівцях презентують книгу перекладачки, мандрівниці Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства», що вийшла у «Видавництві 21». Презентація відбудеться у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) за участі авторки, а також журналіста, історика, літератора-дослідника, знавця тревелогів Юрія Чорнея. Модеруватиме літературознавець Інга Кейван.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

Буковинські прокурори не бідують

26-04-2012, 11:37 / Коментарів: 2
Буковинські прокурори не бідуютьПрокурор Чернівецької області Петро Коваль має трьох заступників. Наприкінці березня вони, як законослухняні громадяни, заповнили декларації, скановані копії котрих згодом розмістили на сайті прокуратури Чернівецької області. На відміну від очільників ОДА, котрі копії своїх декларацій чомусь приховують.

Отже, прокурор області Петро Коваль (уродженець с. Білоусівка Драбівського ра-йону Черкаської області) має дружину і сина. За 2011 рік він задекларував нічогенький загальний сукупний дохід в розмірі 546 тисяч 685 грн. Члени ж сім’ї заробили рівно у сто разів менше — 5400 грн. Заробітна плата, інші виплати та винагорода склали 278 062 грн. Отримав минулоріч прокурор і матеріальну допомогу в розмірі 19 923 грн. Інші ж його доходи становили більше 248 тисяч. До речі, за рік статки прокурора Коваля зросли на понад 50 тисяч грн. Бо за 2010 рік він задекларував 489 тисяч 593 гривні.
Пан прокурор задекларував майно: дві квартири (одна в Києві площею в 106 кв. м і в Чернівцях (службова) площею 112 кв. м) та гараж у Черкасах (20 кв. м). Родина ж має в Черкасах квартиру (у власності чи оренді) на 70 кв. м. Автотранспорту прокурор області, згідно з декларацією, як і минулоріч, не має. Але на членів сім’ї записана автівка «Мазда-6» 2008 року випуску. Так само не має пан прокурор і земельних ділянок, вкладів, цінних паперів, фінансових зобов’язань.
Буковинські прокурори не бідуютьЙого перший заступник та земляк Геннадій Мовчан (народився 16 квітня 1970 року в м. Черкаси) має більшу сім’ю – дружину, доньку та двох синів. За 2011 рік він заробив 312 тисяч 42 грн. (члени сім’ї — 86 550). З них зарплатня – 228 тисячі 623 грн. Також в 2011 році отримав перший заступник і матеріальну допомогу в розмірі 14 207 грн. Інші доходи пана заступника склали 69 212 тисяч.

Дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності членів родини склав 60 000 грн.

На відміну від прокурора області, в деклараціях заступників місцезнаходження (зазначення точної адреси) майна затушоване. У пана Мовчана, наприклад, задекларована тільки квартира на 65,5 кв. м, а у членів сім’ї — земельна ділянка площею 1,95 га. Але де саме вони розміщені — інформація не для загалу.

Транспортних засобів, як і прокурор області, Мовчан не задекларував. Проте у членів родини є новенька «Ауді» 2012 року випуску (залежно від моделі така автівка вартує від 50 тисяч доларів). Питання, правда, чому автомобіль, випущений у 2012 році, потрапив у декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік?...


Буковинські прокурори не бідуютьЗаступник прокурора Чернівецької області Микола Савін з членів сім’ї має дружину. Задекларував він 363 тисячі 696 грн. сукупного доходу. З них зарплата — 223 тисячі 428 грн., матеріальна допомога — 14 841 грн., інші доходи — 125 тисяч 427 грн. Ні земельної ділянки, ні квартири, ні будинку пан заступник не задекларував. Зате має автівку «Опель омега» 2000 року випуску. А от у дружини є ділянка площею 0,0855 га.


Буковинські прокурори не бідуютьІнший же заступник прокурора Олександр Васильчук (уродженець села Мощаниця Острозького району Рівненської області) з членів сім’ї має дружину. Задекларував загального сукупного доходу 291 тисячу 605 грн. (дружина – 9 006 грн.) Заробітна плата склала 193 тисячі 412 грн., матеріальна допомога — 14 841 грн., інші доходи — 83 тисячі 352 грн. Заступник також не має квартири, землі та будинку. Проте дружина має 0,08 га землі (знову ж затушоване місцезнаходження) та квартиру площею 92 кв. м. Автівок він теж не задекларував. За утримання майна в 2011 році сплатив 7560 грн.

Цікаво, що прокурори, згідно з деклараціями, в банках гроші не тримають, майна, як такого (дачі, земельні ділянки, автівки тощо), не мають і не купують. Ба більше, окрім пана Васильчука, ніхто і за утримання задекларованого майна зі своїх доходів не сплачує.

До речі, прокурор області за 2011 рік отримав доходів на третину більше, аніж перший заступник голови адміністрації президента регіоналка Ірина Акімова. Вона задекларувала 326 тисяч грн. сукупного доходу.

Загалом же обласні прокурори за 2011 рік заробили більше півтора мільйона гривень.

І ще один штрих до загальної картини про доходи чиновників. Сума задекларованого Азаровим у 2011 році доходу склала 837 тисяч 264 гривні. З них майже 510 тисяч гривень становила заробітна плата та понад 40 тисяч матеріальної допомоги. Згідно ж з декларацією президента Януковича, той у 2011 році заробив 17 мільйонів 362 тисячі грн. (з них 16 з половиною мільйонів – сумнозвісна авторська винагорода за книги).

Надія Вірна


P.S. Ми надіслали інформаційні запити до судів буковинських і поцікавились статками суддів та їхніх заступників. Наразі очікуємо відповідей.

Світлини з сайту прокуратури Чернівецької області.
СХОЖІ НОВИНИ:
11 травня 2012 16:09 - Tomas з написав(ла): в матеріалі
Нічого, зате коли вони повилазять на пенсію,з"являться і їхні статки, записані на кумів, сватів, зятів і різну шваль. Бог допоможе перемогти на виборах, захистити результати, а тоді - ЛЮСТРАЦІЯ І ПОВЕРНЕННЯ ДЕРЖАВІ НАГРАБОВАНОГО. а ТО БАЧИТЕ, ЖИВУТЬ НА ВІДПУСКНІ. Слуги народу хай не пишу, які.
22 вересня 2015 07:57 - Sam з написав(ла): в матеріалі
If your arteclis are always this helpful, "I'll be back."
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"