Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Брифінг міського голови Олексія Каспрука сьогодні в 202 кабінеті.
«Громадянське суспільство в нових умовах: виклики, проблеми, перспективи"
Місце проведення: площа Центральна 7, конференц-зал КНТЕІ, ІІ поверх.
Реєстрація за номером телефону: 050-374-62-48 Ігор Кухарчук
в готелі "Буковина" (м. Чернівці, вул. Головна, 141) впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться прес-конференція начальника управління культури облдержадміністрації Віри Китайгородської на тему: "Підсумки діяльності галузі культури області у 2017 році".
в прес-залу готелю «Буковина» відбудеться прес-конференція Анатолія Гриценка, лідера політичної партії «Громадянська позиція».
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.
у Чернівцях презентують книгу перекладачки, мандрівниці Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства», що вийшла у «Видавництві 21». Презентація відбудеться у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) за участі авторки, а також журналіста, історика, літератора-дослідника, знавця тревелогів Юрія Чорнея. Модеруватиме літературознавець Інга Кейван.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

УВАГА! У Сокирянах - фальшива "Батьківщина"

6-04-2012, 16:09 / Коментарів: 4
УВАГА! У Сокирянах - фальшива "Батьківщина"Для фальсифікації результатів майбутніх виборів
влада взялася за клонування опозиційних партій

Заява
Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина»
щодо ситуації, яка склалася в Сокирянському районі


Як і у всіх районах області, у Сокирянському відбулася звітно-виборна партійна конференція. Її провели партійці відповідно до Статуту партії, за графіком, погодженим з Президією партії – 15 лютого 2012 року. І вже 22 лютого районна парторганізація ВО «Батьківщина» подала документи до районного управління юстиції для реєстрації змін до керівного складу.
Того ж дня, 22 лютого, в Сокирянах за сприяння районної влади були проведені якісь збори, які безпідставно назвали «районною конференцією ВО «Батьківщина». І від цієї псевдоконференції також були подані документи до управління юстиції на реєстрацію. Аби упередити неправомірні рішення управління юстиції, які могли стати результатом введення в оману лже-партійцями «Батьківщини», наша парторганізація подала лист-застереження до районного управління юстиції. У листі ми попередили, що жодного стосунку до нашої політичної сили ці збори не мають, тому їхні зміни реєстрації не підлягають.
Попри це, районне управління юстиції відмовило в реєстрації легітимній парторганізації, яка провела конференцію з дотриманням норм чинного законодавства і Статуту партії.
П’ять депутатів обласної ради від ВО «Батьківщина» звернулися з депутатським запитом до обласного прокурора та обласного управління юстиції щодо правомірності дій районного управління юстиції.
Адже збори псевдо-«Батьківщини» були проведені у приміщенні державної установи, в робочий час. Розпочала їх людина, яка не має стосунку до партії і не є членом партії. Людина, яка була на цих нелегітимних зборах обрана нібито головою райпарторганізації, виключена з партії ВО «Батьківщина». Учасниками зборів були переважно діючі державні службовці, які працювали і продовжують працювати в органах влади під керівництвом голови РДА В.Козака, який також виключений з партії ВО «Батьківщина».
На зборах була присутня начальник районного управління юстиції, яка свідомо пішла на посадові порушення і за це отримала попередження від свого обласного керівництва. Попри це, вона все одно відмовилася реєструвати нашу районну парторганізацію, за що отримала посаду в райдержадміністрації, де зараз працює.
Основною підставою для відмови в реєстрації райпарторганізації «Батьківщини» стало те, що документи, подані на реєстрацію, завірені печаткою обласної парторганізації. Але згідно зі Статутом партії та чинним законодавством це не є порушенням, і саме так реєструвалися й інші наші районні парторганізації.
Оскільки начальник районного управління юстиції вже звільнена з цієї посади і працює в райдержадміністрації, обов’язки керівника управління виконує інша людина.
Але спроби сховати кінці в воду не приведуть владу до бажаного результату. Спроба «клонувати» партійні організації опозиції з метою фальшування результатів виборів не пройде!
Ми, обласна партійна організація «Батьківщини», заявляємо: у разі ігнорування цього протизаконня обласними правоохоронними та контролюючими органами, ми залишаємо за собою право звертатися до Генпрокурора та Міністерства юстиції України з вимогою припинити свавілля на Буковині.
А якщо й ці структури ігноруватимуть народну думку і закон, ми закликатимемо на допомогу авторитетні міжнародні організації.
Україна – правова держава, і наше завдання – не допустити жодних відхилень від цього курсу.
СХОЖІ НОВИНИ:
6 квітня 2012 18:48 - Так вам і треба з написав(ла): в матеріалі
Вигодували кнуря - от він вам свиню і підсунув
6 квітня 2012 22:09 - ХаХаХа з написав(ла): в матеріалі
Козак рулить.....от це іуда...

А так вам і потрібно БУЮТу,коли "Наша Україна" в 2005 році його відшила,то ви його прийняли і дякуєчи вам, воно пролізло у владу,а тепер не можете позбутися козачка....тату я піймав нечистого,то пусти його,я пустив,та він мене не пускає....
7 квітня 2012 19:20 - Б"ЮТЬ з написав(ла): в матеріалі
А пацани праві. На рівні району, це їхня організація,вони створювали осередок, спонсорували поїздки до Києва, організовували роботу виборчих комісій. Сьогоднішний облголова для них не є авторитет, тому і вчудили цю хохму, закаламутили свій осередок, з своїм керівництвом та партактивомі. Буде цікаво подивитись на їхню войнушку, і не факт, що обласне парткерівництво, безболісно вийде з цього протистояння. І це вже є тривожним дзвінком обласному активу, чи тому довірили руль?
Козак рулить, а чого не рулити , його Гасюк з Сільвою для того і призначали, лідером районного осередку. Він чесно по чесному виконує завдання поставлені керівництвом, в даному випадку керівником фракції в ОблРаді.
І заяви Мунтяна про якесь протистояння,та спроби навести порядок, по своєму, в забутому Богом Сокирянському районі, коли в ОблРаді фракція Батьківщини утворена та очолина не членами партії , виглядає смішновато.
7 квітня 2012 19:51 - М-да... з написав(ла): в матеріалі
А що ця сука Козак ще в Батьківщині? я думав що він уже Регіоналам сраку лиже.
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"