Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Брифінг міського голови Олексія Каспрука сьогодні в 202 кабінеті.
«Громадянське суспільство в нових умовах: виклики, проблеми, перспективи"
Місце проведення: площа Центральна 7, конференц-зал КНТЕІ, ІІ поверх.
Реєстрація за номером телефону: 050-374-62-48 Ігор Кухарчук
в готелі "Буковина" (м. Чернівці, вул. Головна, 141) впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться прес-конференція начальника управління культури облдержадміністрації Віри Китайгородської на тему: "Підсумки діяльності галузі культури області у 2017 році".
в прес-залу готелю «Буковина» відбудеться прес-конференція Анатолія Гриценка, лідера політичної партії «Громадянська позиція».
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.
у Чернівцях презентують книгу перекладачки, мандрівниці Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства», що вийшла у «Видавництві 21». Презентація відбудеться у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) за участі авторки, а також журналіста, історика, літератора-дослідника, знавця тревелогів Юрія Чорнея. Модеруватиме літературознавець Інга Кейван.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

Міський голова Олексій Каспрук зупинив дію чотирьох рішень міської ради

14-12-2017, 09:20 / Коментарів: 0
Міський голова Олексій Каспрук зупинив дію чотирьох рішень міської радиДію чотирьох рішень міської ради, які прийняті 8 грудня цього року та стосуються земельних питань, зупинив своїм розпорядженням міський голова Олексій Каспрук. Підтвердити свої рішення або залишити вето міського голови в силі депутати матимуть змогу на позачерговій сесії міської ради, яка скликається 20 грудня о 17.00 ( Центральна площа,1, сесійна зала). Про це інформує прес-служба міської ради.

Міський голова зупинив рішення міської ради про надання підприємцю Ігорю Лайтару та підприємцю Віктору Кострибі земельної ділянки за адресою вул. Руська,209-В, площею 0,0408 га в оренду на 5 років для будівництва та обслуговування кафе та магазину промтоварів як таке, що суперечить Правилам улаштування електроустановок, Правилам охорони електричних мереж, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України.

Олексій Каспрук звертає увагу, що в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв забороняється виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, зокрема, будувати житлові, громадські та дачні будинки, влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будь-які заходи, пов’язані з великим скупченням людей, не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт.

Окрім того, у межах таких охоронних зон без письмової згоди енергопідприємств, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється, будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, знесення будівель і споруд, проїзд машин, механізмів загальною висотою з вантажем або без нього від поверхні дороги понад 4,5 метра. Таким чином, рішення про надання земельної ділянки за адресою вул.Руська, 209-В, площею 0,0408га, що потрапляє в охоронну зону ліній електромереж , в оренду на п’ять років для будівництва та обслуговування кафе і магазину промтоварів суперечить закону і підлягає зупиненню.

Олексій Каспрук зупинив також дію рішення міської ради, яким надано дозвіл громадянці Людмилі Крушельницькій на складання проекту відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0780 га, у власність за рахунок земель запасу міста, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вулиця Чортківська, 31.

Міський голова звертає увагу, що зазначене рішення суперечить попереднім рішенням міської ради, якими з метою забезпечення рівного права на отримання земельних ділянок затверджено Правила обліку громадян для отримання земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків в м. Чернівці. Станом на день прийняття рішення на обліку індивідуальних забудовників у Чернівцях перебувало 1288 громадян, на пільговому обліку індивідуальних забудовників - 197 громадян, на окремому обліку індивідуальних забудовників учасників антитерористичної операції - 1118 громадян. Людмила Крушельницька не перебуває на обліку індивідуальних забудовників в м. Чернівці, так само не перебуває і на пільговому обліку індивідуальних забудовників та не належить до жодної категорії громадян, яким законодавством надано право на першочергове отримання земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд. Таким чином, міська рада надала цій громадянці перевагу перед іншими громадянами, які перебувають на обліку індивідуальних забудовників, що є несправедливим і незаконним.


Міський голова зупинив дію рішення міської ради, яким Товариству з обмеженою відповідальністю «АПАРТМЕНТ БІЛДІНГ ЛТД» надано дозвіл на викуп земельної ділянки за адресою вул.Героїв Майдану, 29 площею 0,1086га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, як таке,що прийнято з порушенням вимог Конституції України та Земельного кодексу України. Зазначена земельна ділянка знаходиться в історико-культурній заповідній території м. Чернівці, а також в межах комплексної охоронної зони центрального історичного ареалу м. Чернівці, а відтак відповідно до статті 53, частини 4 статті 83 Земельного кодексу України не може перебувати у приватній власності.

Зупинено також дію рішення міської ради, яким товариству з обмеженою відповідальністю «ФСК Буковина» надано земельну ділянку за адресою ріг вул.Головної та вул.Гузар Ольги площею 0,0042 га для розміщення та обслуговування малої архітектурної форми. Звернуто увагу, що зазначене товариство не надало документів на підтвердження підстав щодо набуття прав на земельну ділянку не на конкурентних засадах, які визначені частинами 2, 3 статті 134 Земельного кодексу України. Окрім того, вказане рішення міської ради не може бути реалізоване на практиці, оскільки в ньому не зазначено вид користування, в який надається земельна ділянка (постійне користування, оренду та ін), чи земельна ділянка надається у власність, і на яких умовах. Таким чином, зазначене рішення прийнято з порушенням Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Земельного кодексу України і підлягає зупиненню.
СХОЖІ НОВИНИ:
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"