Новини
Колонка автора

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Ольга Кобевко: «Депутати – це не раби на фазенді Івана Мунтяна» Ольга Кобевко: «Депутати – це не раби на фазенді Івана Мунтяна»Депутат Чернівецької обласної ради Ольга Кобевко виступила на сесії з різкою критикою буковинської влади. Однаково дісталося як Фищуку, голові ОДА, так і Мунтянові, голові облради.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Сміття політичне у Чернівцях Сміття політичне у ЧернівцяхПолітика в Україні – це велике і смердюче сміття. Воно одних виносить на вершини, інших кидає у політичну безодню. Ще недавно мер Львова Андрій Садовий вважався єдиним конкурентом Порошенкові на виборах президента України. І тут з’явилося сміття. Воно не тільки у Львові, а й по всій Україні похоронило рейтинги Садового і викинуло його на маргінал політики.

Ігор БУРКУТ, політолог:

МАНІПУЛЮЮТЬ ІСТОРІЄЮ МАНІПУЛЮЮТЬ ІСТОРІЄЮВпродовж багатьох років Польща виступала в Європі адвокатом України. Нині ситуація різко змінилася: низка польських політиків почала вимагати від нашої держави змінити політику національної пам'яті й прийняти той варіант історії українсько-польських відносин, який сучасна Варшава вважає "єдино вірним". А цей варіант дивним чином майже збігається з історичними стереотипами, що проповідує путінська Москва...
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
13 грудня о 12.00
в залі засідань облдержадміністрації (м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, каб.301) відбудеться громадське обговорення основних показників проекту обласного бюджету на 2018 рік.
в приміщенні Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського відбудеться завершальний етап міського конкурсу серед учнівської та студентської молоді міста Чернівців на тему: «Голод на Буковині у 1946-1947 роках: спогади очевидців», організованого Чернівецькими міськими управліннями освіти та культури і Муніципальною бібліотекою ім. А. Добрянського.
у Літературному целанівському центрі (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться захід дитячого арт-видавництва «Чорні вівці», приурочений Дню святого Миколая та другій річниці «овечок».
У програмі:
21 грудня 0 18:30 в органному залі відбудеться святковий концерт В очікуванні Різдва.


Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Партнери

В Новодністровську землю роздають родичам секретаря задешево

14-03-2012, 17:28 / Коментарів: 17
В Новодністровську землю роздають родичам секретаря задешевоСекретар Новодністровської міської ради М. Лутчак прикривав своє підприємство «Мехтрансбуд» від оплати в бюджет коштів за оренду землі за 2011 і 2012 роки і через це місто недоотримало б 200000 гривень.

Після оприлюднення таких фактів Лутчак виносить на 21 сесію 29.03.2012р. Новодністровської міської ради рішення про підписання договору оренди. Але і тут він грубо порушує закон, оскільки хоче підписати договір оренди на 3.77 гектара землі зі своєю дружиною - приватним підприємцем Лутчак Ганною Андріївною, встановивши їй плату 7% від нормативно-правової оцінки землі. І це при тому, що відповідно до «Положення про оренду земельних ділянок у м. Новодністровськ, та порядок встановлення розмірів орендної плати за землю» діє коефіцієнт 12% від оцінки землі. Тобто місцевий бюджет втрачає 5%. А це близько 100 тисяч гривень.

Новодністровський міський осередок партії «Фронт змін» вважає це відвертим фактом корупції, коли посадова особа зловживає службовим становищем в своїх особистих цілях і вважає що по даному факту прокуратура області має провести перевірку,і дати правову оцінку корупційним діям посадової особи.

ДОКУМЕНТ
РІШЕННЯ №11
Про укладання договору користування
земельною ділянкою

Відповідно п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.6,9,288 Податкового кодексу України, ст.28 Закону «Про землеустрій» (зі змінами від 22.09.2011р.), „Положення про оренду земельних ділянок в місті Новодністровськ та порядок встановлення розмірів орендної плати за землю” (зі змінами), в зв’язку із затримкою виготовлення технічної документації та з метою недопущення втрат бюджету, розглянувши заяву приватного підприємця Лутчак Ганни Андріївни, міська рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Укласти з приватним підприємцем Лутчак Ганною Андріївною договір користування земельною ділянкою загальною площею 3,7700га для обслуговування нежитлових приміщень, яка знаходиться за адресою: м. Новодністровськ, 14 ІКК, промбаза.
1.1. Встановити приватному підприємцю Лутчак Ганні Андріївні плату за користування земельною ділянкою у розмірі 7% від нормативно-грошової оцінки, відповідно до „Положення про оренду земельних ділянок у м. Новодністровськ та порядок встановлення розмірів орендної плати за землю” (зі змінами).
1.2. Зобов’язати приватного підприємця Лутчак Ганну Андріївну в 10-денний термін укласти з міською радою договір користування земельною ділянкою.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Лутчака М.В. та постійну комісію з питань будівництва і врегулювання земельних відносин (Поцелуйко В.П.).
СХОЖІ НОВИНИ:
14 березня 2012 18:34 - Новодністровець з написав(ла): в матеріалі
Я бачу,що цього корупціонера Лучака така доля чекає як Рачинського,три роки тюрми!
14 березня 2012 18:56 - Василь Козак з написав(ла): в матеріалі
Якщо це правда, то прокурор Коваль уже має роботу.
14 березня 2012 19:09 - Олег Новодністровськ з написав(ла): в матеріалі
Правда,зайдіть на сайт міської ради і в розділі проекти рішень сесії під №11 вже готове рішення! Цей Лучак прийшов в міську раду виключно вирішувати власні питання і відмивати бюджетні кошти через свій Мехтрансбуд. За шість місяців палець об палець не вдарив для людей і для міста!
14 березня 2012 20:02 - z з написав(ла): в матеріалі
ДО ПЕРШОГО КОМЕНТАРЯ. ТИ. ГНИДА. ЛУТЧАКА ДО РАЧИНСЬКОГО НЕ РІВНЯЙ. СКІЛЬКИ РАЧИНСЬКИЙ ЗРОБИВ ДЛЯ МІСТА - НЕ ЗРОБИВ ЖОДЕН МЕР. А ТЕ .ЩО ПРО НЬОГО ГОВОРЯТЬ ДЕЯКІ НЕВДОВОЛЕНІ - БРЕХНЯ І НАКЛЕП. КОМУСЬ ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ЩОБ ВІН НЕ ПОВЕРНУВСЯ У МЕРІЮ. ТОМУ ЩО ПРИЙДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ ЗА КОШТИ. ЩО БЕЗПІДСТАВНО БУЛИ ВІДДАНІ КОЗАКУ. ЗА МАЙНО.ГРОМАДИ. ЯКЕ ПРОДАЛИ ДЕЙНЕКОВІ ТА ЗАЙЦЮ. ЗА КОШТИ ЩО НЕ ДІЙШЛИ ДО БЮДЖЕТУ ВНАСЛІДОК ОПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ І Т Д. ДУМАЙ ЩО ВЕРЗЕШ.
14 березня 2012 20:30 - бесараб з написав(ла): в матеріалі
Лутчак вже "Лісову казку" Козаку віддав,а тепер треба і про себе подумати і про свою велику родину подбати,всім змельки поклопотати,не знати як завтра буде!
14 березня 2012 21:29 - Сокирянець з написав(ла): в матеріалі
Клав лутчак на вас всіх новодністровці...
14 березня 2012 22:08 - правда з написав(ла): в матеріалі
А никто и не сомнивался,что эта тварь идет в гор совет исключительно из меркантильных побуждений.Тем более его песенка уже спета,летом на пенсию уходит,но за такую бурную "законную" деятельность может до лета и в сизо попасть!!
14 березня 2012 23:32 - !!! з написав(ла): в матеріалі
лісову казку громада поверне а ті хто забрав її у дітей буде відпочивати в другому місці
16 березня 2012 18:10 - elpis з написав(ла): в матеріалі
А проект рішення виносить на сайт фахівець із досвідом роботи, якій несе відповідальність, Яка затримка документації? Де договір у Ганни Андріївни Лутчак на виконання землевпорядних робіт? Землю Лутчак Г.А. жодним рішенням не передавали у оренду. Земля рахується за ТОВ "Мехтрасбуд". А Лутчак розрахувався за свій борг за товариство?
16 березня 2012 19:58 - слiдчий з написав(ла): в матеріалі
Бачу ,що тут кримiналом пахне.Хоче Лутчак i рибку зжерти i на х.... сiсти! Договiр можна пiдписувати з Мехтрансбудом,а не з Лутчак Г.,а коефiцieнт там бiльший 12% бо виробнича дiяльнiсть!Тут як мiнiмум двi кримiнальнi справи?Треба Пшонцi скаргу накатати!

Я буду звертатися в прокуратуру,щоб перевірила як Лутчак незаконно прибрав до рук Мехтрасбуд,і хто йому дозволив розпродувати крази,ще тоді з державного підприємства.Я готовий буду дати свідчення,нас таких десятки обманутих водіїв!
17 березня 2012 17:11 - Семен з написав(ла): в матеріалі
Ні хрена йому нічого не буде. Регіонали своїх не здають, те, що Лутчак у БЮТі ще нічого не значить. Його з Болдашевим поклав Козак, а Козака і прокурори бояться і СБУ , за міліцію годі й говорити. Скажу Вам що потрібно робити: якщо Вас десятки, виберіть собі ватажка та й піднімайте Новодністровськ. Лутчака з Болдашевим народ не любить, зразу підніметься. Ви ж бачите, в новинах, що можуть люди коли об"єднуються.
17 березня 2012 17:22 - Тарасик з написав(ла): в матеріалі
Лутчак уже не в БЮТі, він вийшов, "щоб не бути заангажованим". Тушки вони і в Новодністровську тушки. А лозунг який був під час передвиборчої програми: "Місту потрібен хазяїн". От і хазяйнує в свою хату...
17 березня 2012 18:11 - Макс з написав(ла): в матеріалі
Мне кажется, что все депутаты городского совета - тушки. Если раньше была хоть какая нибудь опозиция, имелось отличное от власти мнение, то сейчас они все в штаны понаделывали, боятся даже пукнуть. Гнать их всех надо. Почему организаторы собрания о дострочном прекращении полномочий этих продажных тварей не собирают подписи у населения? Или они тоже в штаны наложили? Кому тогда верить, ведь снова будет трудно собрать такое количество новоднестровцев.
18 березня 2012 09:23 - правда з написав(ла): в матеріалі
Ну люди добрі, ну це ж смішно. Замість того, щоб тут читати і вірити у неправдиву інформацію, написаною хворою людиною, рокривали б оченята і кому вже так цікаво власне може взнати це там де дійсно про це знають. Земелька не задешево, а відповідно до положень, які діють в місті Новодністровську. elpis, в тебе вже напевно і склероз, запам'ятувала, як сама, будучи Великим фахівцем в травні місяці передала землю Лутчак Г.А. (для людей....цілком на законних підставах).А от elpis, тобто Тугарова Надія Федорівна, спить і бачить себе на посаді начальника відділу земельних відносин, і ніяк не може заспокоїтись, от і пише всіляку дурню. Фронтовики, куди ви дивитесь..... своєю брехнею ця людина, якщо там ще залишилось трохи людскості, плямує вашу репутацію. Ви "просрали" осередок партії "Фронту змін" в Новодністровську, мера Панчишина, виборців (здоровомислячих, підкреслю)...і все завдяки цій пані. "Дайте Тугаровій Орден за заслуги перед громадою!!!!!!" схаменіться, якщо дійсно вас турбують проблеми громади, якщо звісно тільки ви не "дешеві піарщики"!
18 березня 2012 19:02 - Макс з написав(ла): в матеріалі
По поводу Тугаровой, согласен. Не лидер она и не автормтет. Взять хотябы последнее собрание жителей Новоднестровска где поднимался вопрос о досрочном прекращении полномочий депутатов городского совета, дело до конца не довели, людей подвели, больше не поверят никому. Гнать ее надо с ФЗ. Однако, господин Лутчак, если ей орден "За заслуги перед громадою" нужно дать, то Вам уже можно цеплять"За здачу интересов Новоднестровска". А награждать Вас должен Василий Козак, на чью мельницу Вы льете воду.
19 березня 2012 22:14 - водій з написав(ла): в матеріалі
Знаєте люди добрі,от не розумію цьго захланого Лутчака.Мехтрансбуд прихватизував,десятки кразів загарбав,в міську раду запхався,і дальше хоче щось викручувати.Людино тобі пів світа замало,а цілий забангато.Заспокійся і йди тихо на пенсію,а то як почнуть рити відповідні структури,що в тебе,скільки і звідки.Думаю пенсію будиш відсиджувати на тюремному пайку!
22 березня 2012 19:30 - зая з написав(ла): в матеріалі
Если начальник земельного відділу очень рвется за правду, то лучше не цепляй Тугарову. Она тебя старше. А то договорішься втихаря за правду. Тугарову в отличие от тебя просят прийти в горсовет на работу, помочь розгребсти криминал, а ты с мамашей спины гнете, чтобы устроиться на роботу в мэрию, красавица толтоляхая.
А до Макса скажу, что никто позиций не здавал. Город не дают возможности информировать про то. что Лутчак не подписал проведения референдума. Прийдет Руслан и сразу подпишит протокол собрания. После этого начнется сбор подписей.
Коментаристам скажу, что Тугарова никогода не боится выступить за правду, в отличие от некоторых шакалов.
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"