Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.
«Громадянське суспільство в нових умовах: виклики, проблеми, перспективи"
Місце проведення: площа Центральна 7, конференц-зал КНТЕІ, ІІ поверх.
Реєстрація за номером телефону: 050-374-62-48 Ігор Кухарчук
29 січня о 17.00
у Чернівцях презентують книгу перекладачки, мандрівниці Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства», що вийшла у «Видавництві 21». Презентація відбудеться у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) за участі авторки, а також журналіста, історика, літератора-дослідника, знавця тревелогів Юрія Чорнея. Модеруватиме літературознавець Інга Кейван.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

Товаришам з тюрми. ПОВНИЙ ТЕКСТ ЛИСТА

8-02-2012, 09:23 / Коментарів: 1
Товаришам з тюрми. ПОВНИЙ ТЕКСТ ЛИСТАЕкс-прем'єр України Юлія Тимошенко написала лист до депутатів фракції "БЮТ-Батьківщина". Про це повідомляє прес-служба Тимошенко. Вона повідомила в листі, що скучила за ними, тому що разом з ними "пройшла значну частину свого життя і всі етапи боротьби за становлення нашої держави".

"Коли я бачила ваші рукопашні бої в Печерському суді, ваші очі при винесенні мені вироку, коли зараз спостерігаю, як ви піднімаєтеся і йдете в атаку в парламенті, як боретеся за країну і за мене на світовій політичній арені, я думаю, що незважаючи на біду, в якій опинилася, я щаслива людина, бо мені дуже пощастило з вами - моєю родиною, людьми честі, моралі і віри", - пише в своєму листі лідер опозиції.

Вона каже, що не відчуває "страху і метушні тут - за бетонними стінами і гратами", а навпаки пишатися своїми нардепами.

"Я знаю, що наші окремі депутати ще переходять в провладну більшість. Нікого не вмовляйте залишитися і не зраджувати, нікого ні в чому не переконуйте і ні на кого з них не ображайтесь. Це слабкі люди, не здатні тримати удар заради служіння Україні, які не усвідомлюють своєї місії. Ми їх зараз побачили такими, якими вони є - без мішури і політичного макіяжу. Нехай всі слабкі і зрадники йдуть до провладної більшості. Господь очищає нас від нікчемного баласту перед історичною роботою, яку ми повинні зробити задля відродження європейської України", - впевнена політв'язень.

Тимошенко також каже, що саме з рештою депутатами піде "далі в майбутнє - в новий парламент і в новий історичний етап становлення нашої незалежної, європейської, демократичної країни".

Вона запевнила, що незважаючи на своє місцеперебування і стан здоров'я, відстежує всі процеси, що відбуваються в нашій країні і що у неї достатньо інформації для глибокого аналізу і розуміння цих подій.

Лідер опозиції повністю підтримала нові кадрові призначення в партії, так як 2012 рік повинен стати переломним для країни, а це буде залежати від того, наскільки сильно і професійно її партія проведе виборчу кампанію.

"У нашої команди немає іншої людини, яка б була більш професійною, ніж Іван Григорович Кириленко в організації виборів. Саме тому я схвалюю рішення про призначення його заступником Олександра Валентиновича Турчинова по організації виборчої кампанії і прошу всіх вас допомогти йому в цій найважливіший роботі", - каже Тимошенко.

Вона також висловила впевненість в тому, що Андрій Кожем'якін на посаді керівника фракції продовжить консолідацію і ефективну роботу команди в парламенті. "Сьогодення вимагає від нас, від нашої фракції рішучих дій", - вважає політв'язень.

Тимошенко привітала своїх депутатів з початком нової парламентської сесії і поставила перед ними кілька пріоритетних завдань:

По-перше, всіма силами і можливостями, на всіх рівнях переговорного процесу в центрі і регіонах, депутати повинні забезпечити повне, істинне, щире об'єднання опозиційних сил в єдиний незламний моноліт для участі в парламентських виборах 2012 року. Це потрібно зробити незалежно від того, яким буде прохідний бар'єр до Верховної Ради.

На думку екс-прем'єра, ключ до усунення режиму - в єдності опозиції, аж до єдиного партійного списку, в чіткому поділі політичного поля на чорне і біле, на добро і зло, на Україну та її окупантів. Тільки така організація боротьби на виборах дозволить мобілізувати всю націю на перемогу.

По-друге, вона закликала взяти під свій ретельний контроль всіх кандидатів у мажоритарних округах від партії і не допустити висунення і обрання випадкових, не перевірених часом і боротьбою, людей, а також підприємців, які планують використовувати політику для зміцнення свого бізнесу.

По-третє, вона закликала соратників бігти до людей в регіони і розповідати, в якій важкій небезпеці опинилася наша країна, в якій небезпеці життя кожного українця.

"Кожну хвилину свого часу віддайте спілкуванню з людьми в селах, містах, на підприємствах, у дворах. Не реклама по телебаченню і радіо, а розмова очі в очі з народом дасть вам шанс змінити ситуацію. Не прогавте час!", - пише лідер опозиції.

І, по-четверте, вона закликала не дати до парламентських виборів новітнім клептоманам забрати у країни стратегічні об'єкти власності - землю, газотранспортну систему, гідроелектроенергетики, музейні цінності та інше.

"Ви знаєте апетити новоявленої сім'ї головного Господаря. Зробіть все можливе, щоб країна протрималася до ліквідації режиму", - пояснює свою позицію екс-прем'єр.

Раніше Турчинов заявив, що Тимошенко керує процесом формування списку кандидатів у народні депутати на парламентські вибори. Також він переконаний, що об'єднана опозиція розподілить між собою мажоритарні округи до кінця лютого.

Джерело

Дорогі мої колеги, соратники, друзі!

Перш за все, я дуже скучила за вами, за дорогими моєму серцю людьми, з якими я пройшла значну частину свого життя та всі етапи боротьби за становлення нашої держави.

Ви знаєте, що бувають різні родини: буває, що рідні по крові люди ворогують, не вітаються, роками не ходять один до одного в гості, а буває, – що рідні люди готові життя віддати за своїх, готові на будь-які самопожертвування.

І коли я бачила ваші рукопашні бої в Печерському суді, ваші очі, під час винесення мені вироку, коли зараз спостерігаю, як ви піднімаєтеся та ідете в атаку в парламенті, як боретеся за країну та за мене на світовій політичній арені, я думаю, що незважаючи на біду, в якій опинилася, я щаслива людина, бо мені дуже пощастило з вами – моєю родиною, людьми честі, моралі та віри.

Спасибі вам за те, що ви такі. Саме тому я не відчуваю страху та марноти тут – за бетонними стінами та ґратами. Навпаки, в мене є гордість, що ви є і що ви у важкій щоденній праці крок за кроком наближаєте перемогу.

Я знаю, що наші окремі депутати ще переходять в провладну більшість. Нікого не вмовляйте залишитися та не зраджувати, нікого ні в чому не переконуйте і ні на кого з них не ображайтеся. Це слабкі люди, які не здатні тримати удар заради служіння Україні, не усвідомлюють своєї місії. Ми їх зараз побачили такими, якими вони є – без мішури та політичного макіяжу. Хай всі слабкі та зрадники йдуть в провладну більшість. Господь очищує нас від нікчемного баласту перед історичною роботою, яку ми мусимо зробити по відродженню європейської України.

Ми крок за кроком стаємо сильною, монолітною командою, яка варта довіри людей, яку підтримує демократичний світ. Командою, яка за кулісами політичних баталій не їсть з рук окупантів та не братається з ними в кулуарах, імітуючи опозиційність.

Саме з вами, з людьми, які пройшли всі випробування, я піду далі в майбутнє – в новий парламент та в новий історичний етап становлення нашої незалежної, європейської, демократичної країни.

Не дивлячись на моє місцезнаходження та стан здоров’я, я відслідковую усі процеси, що відбуваються в нашій країні. У мене достатньо інформації для глибокого аналізу та розуміння цих подій.

Я повністю підтримую дії нашої фракції, дії керівних органів партії, підтримую все, що ви як народні депутати і партійні лідери робите в парламенті, регіонах та на своїх виборчих округах.

Я цілком підтримую наші нові кадрові призначення, бо знаю, що 2012 рік мусить стати переломним для країни, а це залежатиме від того, наскільки сильно та фахово ми проведемо виборчу кампанію. У нашої команди немає іншої людини, яка б була більш фаховою, ніж Іван Григорович Кириленко в організації виборів. Саме тому я схвалюю рішення про призначення його заступником Олександра Валентиновича Турчинова з організації виборчої кампанії та прошу всіх вас допомогти йому в цій надважливій роботі.

Я також вірю, що Андрій Анатолійович Кожем’якін на посаді керівника фракції продовжить консолідацію та ефективну роботу нашої команди в парламенті. Сьогодення вимагає від нас, від нашої фракції рішучих дій.

Знаю, що під керівництвом Андрія Анатолійовича саме такою буде наша робота – лідерською, яка зупинить встановлення в Україні диктатури та спробу здачі наших національних інтересів.

Хотіла би привітати вас з початком нової парламентської сесії та поставити перед вами декілька пріоритетних завдань:

Перше і головне.

Всіма вашими силами та можливостями, на всіх рівнях переговорного процесу в центрі та регіонах, ви мусите забезпечити повне, справжнє, щире об’єднання опозиційних сил в єдиний непоборний моноліт для участі в парламентських виборах 2012 року.

Це потрібно зробити незалежно від того, яким буде прохідний бар’єр до Верховної Ради.

Запам‘ятайте: ключ до усунення режиму – в єдності опозиції, аж до єдиного партійного списку, в чіткому поділі політичного поля на чорне і біле, на добро і зло, на Україну та її окупантів.

Тільки така організація боротьби на виборах дозволить мобілізувати всю націю на перемогу.

Сьогодні питання стоїть не про те, яка партія переможе на парламентських виборах, а чи зможемо ми зберегти незалежну Україну для нащадків!

Дріб’язкове гетьманство опозиціонерів позбавить Україну навіть шансу! Об’єднання лише на мажоритарних округах – недостатньо! Ви зобов’язані не декларувати, а реально захистити Україну від деградації!

По-друге.

Візьміть під свій ретельний контроль всіх кандидатів на мажоритарних округах від нашої партії. Не допустіть висунення та обрання випадкових, не перевірених часом та боротьбою, людей, а також підприємців, які планують використати політику для зміцнення свого бізнесу. Я наполягаю на тому, щоб кандидатури претендентів у депутати на мажоритарних округах від "Батьківщини" були публічно та принципово обговорені.
Поставте надійний захист на мажоритарних округах від кон’юнктурників та людей без цінностей та принципів. У нашій команді більше не мусить бути щурів!

По-третє.

Вам невідкладно треба бігти до людей в регіони та розповідати їм, в якій тяжкій небезпеці опинилася наша країна, в якій небезпеці життя кожного українця. Детально розкажіть людям, що вихід є, в чому він полягає і як діяти, щоб з цієї біди вийти.

Кожну хвилину свого часу віддайте спілкуванню з людьми в селах, містах, на підприємствах, на подвір’ях. Не реклама по телебаченню та радіо, а розмова очі в очі з народом дасть вам шанс змінити ситуацію. Не змарнуйте час!

І, нарешті, четверте.

Не дайте до парламентських виборів новітнім клептоманам забрати у країни стратегічні об’єкти власності – землю, газотранспортну систему, гідроелектроенергетику, "Енергоатом", "Укрзалізницю", музейні цінності та інше. Ви знаєте апетити новоявленої сім’ї головного Господаря. Зробіть все можливе, щоб країна протрималася до ліквідації режиму.

Я, незважаючи на все, що зі мною відбувається, і далі постійно контактуватиму з вами. Я тримаю постійний зв’язок з Олександром Турчиновим, Сергієм Власенком, Андрієм Кожем’якіним, Іваном Кириленком та Григорієм Немирею.

Я буду разом з вами приймати рішення, працювати щодня та наближати Перемогу.

В Україні настав такий час, коли непохитність нашої команди, наша принциповість і відданість ідеям справедливості, за які ми боремося довгі роки, піддаються найважчим випробуванням, але я знаю, що ви витримаєте і врешті-решт повернете Україну в коло розвинутих європейських держав.

І хоч зараз на вулиці люті морози, а в Україну прийшов справжній льодовиковий період авторитаризму, тільки від нас з вами залежить – чи прийде в Україну весна і чи переможе справедливість!

Я вірю, що це обов’язково станеться, бо незважаючи на репресії, залякування, шантаж та спокуси, які до нас застосовують, ми з вами лишилися єдиною командою і в нас є непохитна віра, мужність та воля до Перемоги.

З повагою і вірою у вас, дорогі мої, ваша Юлія Тимошенко.

До скорої зустрічі!

Качанівська колонія, Харків
СХОЖІ НОВИНИ:
8 лютого 2012 09:41 - Гасюку від Юлі з написав(ла): в матеріалі
Я знаю, що наші окремі депутати ще переходять в провладну більшість. Нікого не вмовляйте залишитися та не зраджувати, нікого ні в чому не переконуйте і ні на кого з них не ображайтеся. Це слабкі люди, які не здатні тримати удар заради служіння Україні, не усвідомлюють своєї місії. Ми їх зараз побачили такими, якими вони є – без мішури та політичного макіяжу. Хай всі слабкі та зрадники йдуть в провладну більшість. Господь очищує нас від нікчемного баласту перед історичною роботою, яку ми мусимо зробити по відродженню європейської України.
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"