Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Брифінг міського голови Олексія Каспрука сьогодні в 202 кабінеті.
«Громадянське суспільство в нових умовах: виклики, проблеми, перспективи"
Місце проведення: площа Центральна 7, конференц-зал КНТЕІ, ІІ поверх.
Реєстрація за номером телефону: 050-374-62-48 Ігор Кухарчук
в готелі "Буковина" (м. Чернівці, вул. Головна, 141) впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться прес-конференція начальника управління культури облдержадміністрації Віри Китайгородської на тему: "Підсумки діяльності галузі культури області у 2017 році".
в прес-залу готелю «Буковина» відбудеться прес-конференція Анатолія Гриценка, лідера політичної партії «Громадянська позиція».
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.
у Чернівцях презентують книгу перекладачки, мандрівниці Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства», що вийшла у «Видавництві 21». Презентація відбудеться у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) за участі авторки, а також журналіста, історика, літератора-дослідника, знавця тревелогів Юрія Чорнея. Модеруватиме літературознавець Інга Кейван.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

Знищити януковича в собі

3-01-2012, 11:09 / Коментарів: 8
Знищити януковича в собі
Зло там – де не-правда.
"Чорна рада" Пантелеймон КулішТи гинеш. З тобою гинуть близькі тобі люди: діти, онуки, батьки, кохані… У кого хто є. Гинуть. Стають п‘яницями, наркоманами, повіями, брехунами і злодіями, залежними від комп‘ютера і телевізора, лінивими і хитрими. Хворими. Дочасно йдуть у могилу. Гине Україна, твоя країна. Бачиш?

Через тебе.

Але ти впевнений, що не з твоєї вини, а через Януковича, Ющенка, москалів, жидів, американців, проте тільки не через тебе. Ти впевнений, що ти хороший і правильний. А сусід твій і всі інші в купі з Януковичем створили цей черговий український людомор.

Ти ні при чім. Твоя хата як завжди з краю. Так думають всі такі як ти. Ти ж не допускаєш думки, що з таких як ти і вилупився в Україні Янукович. З таких як ти – маленьких януковичів. В Литві ж не вилупився.

Розумний шукає причини своїх бід в собі, а дурень – у когось. Як ти. Отже ти ще й дурень. Маленький нерозумний янукович. Бо ж ти не знаєш, що твій вбивця окупував персонально твоє серце і паралізував твій розум.

Він сидить у тобі. Тобою керує і тебе веде до загибелі. А ти сунешся на той світ, засуджуючи і проклинаючи всіх… Своїх провин не бачиш.

Придивись уважніше до обраного тобою президента країни. Це твоя збільшена копія. Ти за нього не голосував? Голосував за Тимошенко? Чи за когось іншого? Редька за хрін не солодша. Приглядайся до них, їхніх рис. Вони і твої.

Думаєш, ти кращий за своїх обранців? Вони великі паскудники. Хтось з них тупий і прямий, а хтось – хитрий і покручений. Ти теж такий, тільки малий, дрібний. Але паскудник. Ти крадеш на копійки, вони – на мільйони і мільярди.

Ти рибку зі ставка чи річки, вони – Межигір’я. Ти брешеш своїй дружині, батькам, начальству, сусідам, вони всім вам разом і не лише з телевізора, з якого ти п‘єш їхню брехню, як п‘яниця горілку, брешуть від твого імені сусіднім країнам. Хто сильніший в злодійстві і брехні, той і панує в твоїй країні злодіїв, брехунів, повій.

- Я безгрішний, – кричить твоя хитра, пануюча над тобою половина. То сусіду треба мінятися, змінюватися треба лікарю, депутату, бізнесмену, міліціонеру… Не тобі. Ти не здатний до змін і з тобою не зміниться країна. Пропаде. Факт. І ти з нею.

Ти лікар-хірург (кардіолог, офтальмолог…). Молодий, перспективний. В твоїх очах вже відсвічується зелень бакса, бо він володар твого серця. І ти вже не хворим допомагаєш, а "бізнес" робиш на їх хворобах і горі. Як Янукович на чорнобильцях, афганцях, пенсіонерах…

Ти ковбасо (молоко-, сиро-)-роб. З чого ти їх робиш? Ти не крадеш гроші покупця, який начебто за ковбасу (молоко, сир тощо) платить тобі гроші? Крадеш і ще й калічиш його здоров‘я неякісним продуктом і виправдовуєш себе – так тепер всі бізнесмени роблять.

Ти фармацевт, аптекар, що наркоту чи неякісні ліки продаєш хворим людям, та ще й за завищеними цінами. Не на їхньому горі заробляєш?

А ти, банкір, не сім шкур дереш з позичальника, як справжній лихвар? Знаєш чим це закінчувалося в історії?

Ти, сільський "бізнєсмєн", що кормиш свинку перміксом і продаєш своїм співгромадянам неякісне, шкідливе м‘ясо – не схожий на Януковича?

Ти журналіст. Розумний. На догоду тому, хто тобі платить, на біле чорне, на чорне – біле говориш, новий закон про вибори хвалиш, який консервує владу, яку сам клянеш поза мікрофоном.

А ти, депутатику різного рівня, не голосував на догоду "злодіям в законі" за крихти з їхнього стола, в тому числі, і за продаж їм нашої святої земельки?

А ти, наш горе-письменник, що вкрав у своїх колег санаторії, не з роду януковичів? Виправдовуєш себе – і українці ж мають щось мати. Брешеш і знову виправдовуєш себе, я ж українською, а не москальською брешу.

А ти, малий "бізнєсмєнчик", що зігнувся в три погибелі під тиском януковичів, не дуриш свого брата – покупця твого товару? І виправдовуєшся – жити ж якось треба. Ти не знаєш, що жити треба по правді, а не якось.

А ти, міліціонер, даїшник, суддя-посівач, податківець, митник… Хіба є різниця чи шапку у людини здирати, чи гроші? Хіба ж ви не януковичі? І виправдовуєтеся більшим злом Януковича. Якщо взагалі виправдовуєтеся.

А Янукович каже собі: "Якщо б дати "этим казлам" владу таку, як у мене, то і вони робили б те ж саме, що і я роблю. Всі ми однакові. Тільки я – успішний. Я їх президент".

Він правий. Чуєш?

Ну ось і маємо – країну злодіїв, хабарників, брехунів. Хто, запитую в тебе, має керувати такою злочинною ордою? – Хіба не найкращий з вас злодій, хабарник, брехун? Радій, так воно і є.

І Янукович щиро не може зрозуміти, чим ти не задоволений. Він знаходить виправдання всім своїм злочинам в твоїх діях, в твоєму дрібно-брехливо-злодійкуватому існуванні. А ти в його.

Якщо просумувати все твоє і таких як ти зло, то воно буде складати одне ціле із злом тих, кого ти обрав собі у керманичі. Ідилія. Смерті.

А "успішні" тебе хвалять: ти і розумний, і працьовитий… Бо своїм дрібним лиходійством виправдовуєш і легітимізуєш їхнє крупне злодійство, їхнє пограбування заводів, нерухомості, надр, галузей і територій, народного спільного багатства.

Вже і до узаконення відбирання у тебе землі впритул підійшли. І у таких – заберуть. Факт.

Заберуть, бо ти ще і боягуз. Твоя дрібно-брехлива і злодійкувата душа труситься перед душею, яка чинить більше зло, ніж твоя. У вас там своя ієрархія. Цей твій дух, не дух запорізьких козаків. Він його альтернатива. Ось до чого ти докотився.

Силу і сміливість дає правда. Правда – сила. Але щоб бути сильним, треба жити по правді. В правді. Не боятися її, а так любити, щоб стояти за неї до загину. Бо вона – це життя. На це ти не здатний. Цього тобі не зрозуміти.

Януковичі бояться правди, бо вона показує всі ваші дрібні чи великі злочини, вбиває вас. Тому ти не з правдою, а з брехнею. У вас у кожного начебто своя правда. А то брехня. Тому ти слабкий і трусливий. І твій обранець теж.

Будь вільним, не бери чужого – і цей урок життя пройшов поза тобою. Ти засвоїв урок смерті – бери, що погано лежить. Ти став не-вільним. Ти залежний від привласненого чужого. Ти раб.

Свобода – поза такими залежностями. Що за життя без свободи? Смерть. Але свобода для рабської душі непосильна. Навіщо вона їй.

Такий самий залежний твій Янукович, він сам про це сказав в інтерв’ю "5 каналу". Для нього Межигір’я, мільярд, золотий унітаз, як для п’янички півлітровка в кишені. Це статус для таких і серед таких як ти.

І лякливий він такий як ти. Дивись скільки хлопів з "птахофабрики" (беркутовцями звуться) понаганяли на мітинги на пару сотень учасників.

Оцей український злочинний кошмар виріс з твоєї слабкої і рабської душі. Москаль і єврей тут ні до чого. І Янукович теж. Облиш його. Він – закономірна персоніфікація наявності достатньої кількості януковичів на українській землі, які не потребують, не хочуть, бояться правди і свободи.

Це ти несеш в собі брехню і рабство, і накинув їх на всю країну. Ти. Персонально. Чуєш? Янукович лише його оформляє.

Бачиш, як прояснюється твоя темна дорога до твого нещастя, твоєї загибелі. І починається ця дорога не десь, а з твоєї брехливої, дрібнозлодійкуватої, нещасної рабської душі. Витікає з неї.

Ти бачиш це, чи ні? Чи геть вже осліп душею? Скажи собі правду! З цього може початися твоє інше, альтернативне тобі сьогоднішньому, життя.

Кирило Тур

Джерело Українська правда

Світлина РИАНОВОСТИ
СХОЖІ НОВИНИ:
3 січня 2012 11:43 - тимошенко з написав(ла): в матеріалі
Браво Браво і хвала тій людині яка написала цю статтю.
3 січня 2012 13:01 - опришок з написав(ла): в матеріалі
Найголовніше, аби ці думки, ця правда дійшла до кожного з нас, аби з раба перетворилися у козаків. Тоді будемо людьми і матимемо державу гідну людей.
3 січня 2012 21:59 - Shisui з написав(ла): в матеріалі
Так-так, файна стаття ... ось і "тимошенки" аплодують і "ющенки" підтягуються ... але Я, як особистий учасник революції 2004 питаю ДЕ були всі ці кляті "помаранчі" з самої "перемоги" 2004 аж до "поразки" 2010 ? Невже не брали хабарі, відкати, не "пилили" бюджети, не пристроювали своїх діток-мажорів по кріслах ?
І не кажіть, що народна революція не можлива "зверху", Грузія - приклад. "Воровская" держава, що своєю мафією тримала у покорі СССР. З віковими традиціями кланового устрою ... Неповні ДЕСЯТЬ років правління Саакашвілі - і цього всього НЕМА. Азійська Грузія на шляху в НАТО і ЕС, а ми з своїм "европейським вибором" вже не прямуємо навіть у Казахстан.
Ющенки і Тимошенки словами Сталіна - "просрали державу", яку їм подарував народ. І саме тому, що не боролися з "кучмізмом" , а боролися за те щоб стати "кучмізмом".
Хай будуть прокляті Ющенки і Тимошенки, за те, що обміняли Волю України на дзеркальця і скляні буси ( тобто віли-мерседеси-рахуки в Швейцаріях, байдуже ), щоб вони здохли у злиднях і самотності, як помирає тепер український народ.
3 січня 2012 22:48 - Zri v koren з написав(ла): в матеріалі
Художньо красиво і пафосно, але чому "ти", "твоє", "тебе", а не "ми", "наше", "нас" - автор, наче Господь, вище сірої реальності і в цьому світі, назвемо речі своїми іменами, не від кого не залежить?
Замінюючи слово "раб" у відомій і далеко не новій фразі конкретним ім"ям, автор дуже тонко, на підсвідомому рівні чи не маніпулює накопиченими роками негативними емоціями та проблемами суспільства, вказуючи джерело негараздів? А що 5, 10, 15 років потому щось було принципово інакшим? Чи всі наші "вожді" не стали надбагатими на тлі "відродження", а де-факто - за рахунок руйнування заможної і незалежної держави?
Хибна теза узагальненої відповідальності - своєрідної "кругової поруки" - не має конструктивної перспективи: вона значною мірою виправдовує найгірших та звинувачує усіх, хто намагається вижити сьогодні, а не в світлому майбутньому, а тим більше тих, хто змушений чесно виживати на злидарські зарплатню та пенсії.
Місіонерсько-ідеалістичними промовами суспільство не вилікувати, тому що природний закон виживання спонукає знедолених людей шукати будь-якого виходу з економічної скрути. А ось відсутність чесної влади і суспільного порядку - те, що сьогодні називають правовим державним устроєм, - дозволяє найбільш "прагматичним" та безпринципним в смутні часи непомірно багатіти.
Справа не стільки у свідомості простих людей, скільки у створеному неправедному механізмі розподілу соціальних благ, який будувався десятиліттями елітами нашої держави під усіма кольорами. Більшість з цих еліт і сьогодні переймаються виключно власними інтересами, амбіціями і мотивами, артистично використовуючи при цьому емоції та думки звичайних українців.
3 січня 2012 23:35 - Адам з написав(ла): в матеріалі
На мою думку в 2012 році буде більша проблема в політиках-опозиціонерах ніж у простих людях. Люди хочуть змін, а ось багато опозиціонерів жиють добре, замість інтересів держави, більше відстоюють власні, замість об'єднання хочуть іти чотирьма, а може й більше, колонами на вибори. Складається враження, що опозиція, як і влада, боїться нових майданів і соціальних потрясінь.
БЮТ став толерантним. Нема запалу. Таке можна сказати і про інших опозиціонерів.
Мустафа Найєм запитував Яценюка,що буде робити опозиція, якщо влада сфальсифікує вибори, Яценюк казав, що опозиція не допустить цього.
Тут не виборів треба, а нового майдану, бо влада зовсім розпустилася.
Я написав позитивний астрологічний прогноз про те, що будуть зміни в Україні, а ось Констянтин Дараган пише, що опозиція не об'єднається, ПР, скоріше за все, займе лідируючу позицію, вибори нічого не вирішать. Що можна сказати? Такими шансами якщо опозиція не скористається у 2012 році, то вона буде гірша ніж влада, люди зовсім розчаруються у політиках. А шансів для опозиції у 2012 році буде багато. Потрібно буде продемонструвати, що вона краща ніж влада.
ГАНЬБА ТАКІЙ ОПОЗИЦІЇ! ГАНЬБА ВЛАДІ!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
4 січня 2012 12:46 - тимошенко з написав(ла): в матеріалі
Опозиція повинна бути не політична а народна щераз прочитайте статтю панове.
11 січня 2012 11:46 - Виктория з написав(ла): в матеріалі
Давно пора заняться воспитанием масс, хотя -бы таким пафосно-дешманским текстом. К сожалению украинцы - оч. инфантильный народ и хапуги по своей сути. Пишите больше таких статей, может, хоть кому-то мозги вправите.
24 січня 2012 13:52 - Бурмило з написав(ла): в матеріалі
Кирило нагадав мені Данко, який вирвав собі серце, щоб освітити людям шлях!
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"