Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться брифінг директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Андрієць, заступника директора Департаменту охорони здоров’я ОДА – начальника управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марії Поліщук та в. о. директора Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталії Гопко на тему: «Кір та інші інфекційні захворювання».
Журналістів поінформують про епідемічну ситуацію в області щодо захворюваності на кір, засоби профілактики та протидії захворюванню, які здійснюють в краї для ліквідації спалаху, рівень охоплення щепленнями від кору, стан наявності вакцини, надання медичної допомоги захворілим тощо. Крім того, керівники системи охорони здоров’я поінформують про те, які ще інфекційні захворювання загрожують буковинцям вже найближчим часом, і розкажуть, як від них можна вберегтися.
22 січня 0 14:00 за участі голови обласної державної адміністрації Олександр Фищук в приміщенні обласної філармонії ім. Д. Гнатюка відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України.
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

Росія йде війною на Україну. Поки газовою.

15-12-2011, 12:21 / Коментарів: 6
Росія готується до нової «газової війни» з Україною. Розрахунок простий: за антиукраїнською кампанією приховати власну безсилість, переконаний колишній міністр закордонних справ, заступник голови політради партії "Наша Україна" Володимир Огризко.

Про це йдеться у його повідомленні на сайті партії "Наша Україна":

"І все-таки російська влада програла вибори. Так, саме програла, незважаючи на офіційно зафіксовану підтримку «Єдиної Росії» майже половиною виборців, що прийшли на виборчі дільниці. Програла, незважаючи на те, що жодна справді опозиційна сила в Думі представлена не буде.

Ця поразка не вимірюється цифрами з офіційних протоколів. Це – моральна поразка. Вибори показали, що путінський режим тримається не на діалозі з суспільством, а на політичних технологіях. Причому на технологіях найнижчого штибу – на фальсифікаціях і залякуванні, на адмінресурсі і брехні. І головна вада цих технологій навіть не в тому, що вони програшні, а в тому, що це – технології вчорашнього дня.

Біда сучасної Росії в тому, що «погоду» в Кремлі насправді роблять не державні діячі, і навіть не політики, а політтехнологи минулого. Між тим, сучасний світ – це світ діалогу, світ, в якому горизонтальна комунікація на порядок важливіша і сильніша, ніж найретельніше вибудувана адміністративна вертикаль.

Втім програла влада навіть формально. Вона втратила близько 15% підтримки (хоча реально – значно більше), порівняно з минулими виборами. Зазнало «втрат» і російське суспільство – воно починає поступово втрачати страх. І нехай у людей, що вийшли 10 грудня на Болотну площу, ще немає лідера, немає чіткого уявлення про те, яку Росію вони хочуть бачити, на даний момент вони вже зробили достатньо. Вони дали зрозуміти, яка Росія їх не влаштовує. Їх не влаштовує Росія Путіна. Хоча таких людей, на жаль, ще катастрофічно мало.

Поразка на думських виборах – не єдина для Кремля. Провладна партія лише в 4 суб’єктах федерації з 83-х отримала більшість у законодавчих зборах.

Не менш дошкульними для Кремля стали результати голосування на «виборах» президента в окупованій Південній Осетії. Громадяни віддали перевагу кандидату від опозиції, відмовившись легітимізувати московського «гауляйтера». І максимум, на що спромоглися в імперському центрі – скасувати результати виборів на окупованій території.

Що може протиставити путінський режим цим поразкам? Тільки подальше «закручування гайок», облуду «Євразійського союзу» і – «маленькі переможні війни». Нинішній правлячий клас Росії не вміє функціонувати відповідно до цивілізованих політичних правил. Згадаємо першу президентську кампанію Путіна – друга чеченська війна, тиск на всіх потенційних опозиціонерів. Ця технологія принесла успіх. Отже, й зараз цілком ймовірно, що для відновлення репутації Путіна може бути обрана технологія «переможної війни».

Одна «перемога» такого штибу в Кремля уже «в кишені». Користуючись безпринципністю білоруського керівництва, Москва фактично встановила протекторат над суверенною країною.

Наступними вони хочуть зробити нас. Здається, що українська влада ще більше тремтить перед кремлівськими зірками, ніж білоруська. І ще охочіше ладна «підносити дари батюшці-цареві».

Втім, на моє переконання, навіть новими та ще більш щедрими «дарами» в Москві все одно не вдовольняться. Чи випадково Росія звільняє свої газосховища напередодні Нового року? Чи випадково глава правління «Газпрому» Олексій Міллер заявляє, що ніяких угод з Україною укладено не буде? І чому це раптом наш прем’єр, який анонсував нову «газову» угоду з Росією з дня на день, наказав готувати проект бюджету-2012, відштовхуючись від ціни на газ не менше 400 доларів за кубометр?

Все ясно: Росія готується до нової «газової війни» з Україною. Розрахунок простий: за антиукраїнською кампанією приховати власну безсилість. Є такий психологічний феномен: маніпуляція страхом. Це коли слабка людина компенсує власні проблеми, шукає ще слабшого індивіда і відверто його тероризує. В даному випадку цей феномен перенесено на міждержавний рівень. А як же ще дружити зі «стратегічним» партнером?

Вихід з такого стану неможливий до тих пір, поки маніпульований не повстане проти маніпулятора. Саме таким бачиться і вихід для України. Отже, не йти на жодні поступки, бо вони лише розпалюють імперські апетити Кремля!

У нас - інший шлях – європейський. Не скористатися ним буде справжнім злочином перед своїм народом. Українська влада мусить використати унікальний шанс, який ми матимемо 19 грудня. Інакше її доля не набагато відрізнятиметься від того, що очікує й теперішню владу в Кремлі. Тільки не за роки, як буде там, а за місяці, як буде тут."
СХОЖІ НОВИНИ:
15 грудня 2011 23:08 - Суми з написав(ла): в матеріалі
Кацапи, гоу хом фашисти кляті
16 грудня 2011 09:04 - русский з написав(ла): в матеріалі
Где ступила моя нога, там и Родина моя
19 грудня 2011 16:29 - as з написав(ла): в матеріалі
Для тупого свидорастского было война, это выполнение тех контрактов, которая подписала оранжерастская власть. От таких фашистских прихвостней скоро не только Европа, а весь мир шарахаться будет. Что бы вы, суки, пожили так, как живет Куба. В настоящей изоляции. И поняли, что такое завоеванная свобода и подаренная из Кремля.
19 грудня 2011 16:34 - сергей з написав(ла): в матеріалі
сам ты пидор вонючий фашист
19 грудня 2011 16:57 - Ukraine_speaks з написав(ла): в матеріалі
Вообще, статья - отстой полный. Ложь, п...ж и провокация. Настроить украинцев против братского народа
18 квітня 2012 15:43 - Lugansk-Donetsk з написав(ла): в матеріалі
Читаю это хрюканье "свидомых" и смешно становится и обидно за ихнюю тупорылую злобу... Да нравится нам Путин или нет, за него проголосовало более половины росиян и это нужно уважать!!! Ну а эта фраза: "У нас - інший шлях – європейський." - обхохочешься.... Да кому мы, нахер, нужны голожопые. Ну только разве в качестве обслуги или лакеев... Это нам нужно? Да нам нужно держаться России и дружить с ней, не теряя собственного достоинства...
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"