Новини
Колонка автора

Надія Вірна, журналістка, громадська активістка:

"Халабуда" по-чернівецьки. Незаконне підприємництво на паркових землях "Халабуда" по-чернівецьки. Незаконне підприємництво на паркових земляхОтримати поза конкурсами і законними процедурами 0,4 га паркової охоронної землі поблизу самого центру в Чернівцях за копійки. Провадити протягом двох років там господарську діяльність, вирубувати дерева і почати будівництво. Чхати на рішення судів двох інстанції, які зобов'язують звільнити ділянку. “Переконати” виконавчу службу, що рішення суду виконане, і закрити виконавче провадження. А під кінець ще й вимагати від міської ради укладання договору. Так можна робити в комунальному парку “Жовтневий” в Чернівцях за практичної імпотенції влади. Деталі чернівецького ноу-хау.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Блокада БлокадаНещасна та нація, де патріотизм проповідують останні негідники.
Це стосується і влади, і олігархів, і партійних діячів України.

Ігор БУРКУТ, політолог:

А НАПРУГА ЛИШЕ ЗРОСТАЄ А НАПРУГА ЛИШЕ ЗРОСТАЄУкраїна відзначила треті роковини масових розстрілів на Майдані Незалежності. Але напруга в суспільстві досі не зменшується. Рядові громадяни розчаровані відсутністю видимих змін на краще, і цим користуються різні політичні сили як всередині країни, так і з-за її меж. Найрезонансніша подія останнього часу - блокада ветеранами АТО торгівлі з противником.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Популярне за тиждень
Що, Де, Коли
в Ратуші ( каб.202) МКП "Притулок для тварин" презентує результати діяльності підприємства у минулому році та поділиться планами на 2017 рік, перспективами розвитку.


Календар
«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
Партнери

Податкові канікули з податку на прибуток

2-01-2014, 21:26 / Коментарів: 0
Згідно з Податковим кодексом України окремі платники податку на прибуток мають право на податкові канікули з цього податку.
Так, згідно з підпунктом 154.6 Податкового кодексу України на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року нульову ставку з податку на прибуток мають право застосовувати платники податку на прибуток, у яких дохід протягом поточного року не перевищує 3 млн. грн., та розмір щомісячної заробітної плати працівників становить не менше подвійної мінімальної зарплати.

При цьому, такі платники податку на прибуток повинні бути створені або після 1 квітня 2011 року (але не шляхом реорганізації), або раніше за умови, що задекларований річний дохід не перевищував 3 млн. грн. протягом трьох останніх років та середньооблікова чисельність працівників за цей період не перевищувала 20 осіб.

Пільгу також можуть застосовувати платники податку на прибуток, які до 1 січня 2011 року були платниками єдиного податку, якщо їх дохід за останній календарний рік не перевищив 1 млн. грн. та середньооблікова чисельність працівників становила до 50 осіб.

Крім вищезазначеного, для застосування нульової ставки існує ряд обмежень за видами діяльності. Так, пільгова ставка не поширюється на суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з нерухомістю та валютою, у сфері розваг, на суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, оптових торговців, торговців дорогоцінними металами, а також суб'єктів, що надають фінансові послуги та послуги для підприємців (бухгалтерські послуги, аудит).
Тобто, норма призначена насамперед для тих, хто займається роздрібною торгівлею, здійсненням робіт та наданням послуг фізичним особам.

Головна умова застосування пільгової ставки - виручка повинна бути витрачена на розвиток бізнесу і це має бути відображено у відповідній документації.
Важливо! Якщо платник податку на прибуток у будь-якому звітному періоді перевищує дозволену межу одного з критеріїв, що надає йому право на застосування нульової ставки, то такий платник податку зобов’язаний оподаткувати прибуток, отриманий у такому звітному періоді, за основною ставкою у загальному порядку.

Для платників, які подають річну декларацію з податку на прибуток, звітним податковим періодом буде рік. Тобто у разі перевищення таким платником податків зазначених критеріїв, весь річний прибуток слід оподаткувати на загальних умовах, без права на податкові канікули.
Прес-служба Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області
СХОЖІ НОВИНИ:
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"