Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться брифінг директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Андрієць, заступника директора Департаменту охорони здоров’я ОДА – начальника управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марії Поліщук та в. о. директора Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталії Гопко на тему: «Кір та інші інфекційні захворювання».
Журналістів поінформують про епідемічну ситуацію в області щодо захворюваності на кір, засоби профілактики та протидії захворюванню, які здійснюють в краї для ліквідації спалаху, рівень охоплення щепленнями від кору, стан наявності вакцини, надання медичної допомоги захворілим тощо. Крім того, керівники системи охорони здоров’я поінформують про те, які ще інфекційні захворювання загрожують буковинцям вже найближчим часом, і розкажуть, як від них можна вберегтися.
22 січня 0 14:00 за участі голови обласної державної адміністрації Олександр Фищук в приміщенні обласної філармонії ім. Д. Гнатюка відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України.
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

Кирилу від Адама

1-10-2011, 11:27 / Коментарів: 1
Кирилу від Адама
Володимир Гундяєв народився 20.11.1946 під знаком Скорпіона у рік Собаки.
Спочатку я сумнівався чи писати це, бо все таки патріарх, але наважився.

Деякі люди вважать, що астрологи обзивають людей звірами, це не так. Це лише назви енергій. Могли назвати "один", "два", "три", а назвали "Овен", "Телець", і т.д., а з наукової точки зору, на свідомі людські вчинки лише впливає 10% психіки, а на не свідомі - 90%, тобто учені вважають, що на 90% людина подібна до звіра.
Я вже писав, що Скорпіони сильні духом, дуже емоційні, у них велика сила самовираження, їх життя сповнене боротьби, вони пристрасні коханці. Патріарх Кирило ще о-го-го! Мова чітка, відчувається напористість. У його космограмі багато планет у стихії Вогню, а це свідчить про активність, енергійність. Місяць у Терезах, як у Федорука. У знаку Скорпіона знаходиться Сонце і дві планети. Такі люди люблять руйнувати, часто їм притаманний радикалізм, вміють обходитися з грішми інших людей.
Пане Петре, я знайшов багато чого спільного між вами і Кирилом. У вас двох Сонце знаходиться у Скорпіоні, В астрології Сонце символізує батька. У Кирила батько був репресований. Така сильна сила самовираження і емоційність, у вас обох, передалася від батьків, бо з батьком були повязані сильні емоції. Ще знак Скорпіона повязаний з небезпеками. У житті на таких людей чатують небезпеки. У Кирила Юпітер у Скорпіоні погано аспектований з Плутоном свідчить, про жорсткість у релігійних і політичних поглядах, про велику боротьбу за розширення своїх ідей, про непримеренність до ворогів. Існує велика ймовірність замахів на життя і здоров`я. Церква ніколи не була далекою від політики, якщо подивитися на історію, релігія хоче підтримки політиків, а політики бажають підтримки релігії. Все взаємопов`язане. В астрології релігія і політика символізує одну енергію, бо політика і релігія дуже виконують подібні функції. Замість того, щоб сіяти мир релігія розпалює ворожнечу. Так було завжди.
Марс знаходться у Стрільці, як у Федорука і Ющенка. Такі люди діють тоді коли відчувають віру свою і інших людей у свої сили, віра дає наснагу на боротьбу за розширення своїх ідей.
Собака символізує вірність, і вважається охоронцем важливих соціальних цінностей. Наступний рік вважаться найнесприятливішим для людей, які народилися у рік Собаки. Для Кирила він несприятливий для політичної і релігійної діяльності.
СХОЖІ НОВИНИ:
1 жовтня 2011 11:33 - chas з написав(ла): в матеріалі
Мій батько був двічі репресований. Перший раз у 1945 році етапом доправлений до Красноярська. Втік з етапу. Три місяці добирався додому. Другий раз у 1949 році. Сидів у Пермській області.
4 жовтня 2011 23:42 - Адам з написав(ла): в матеріалі
Гегель - німецький філософ вісімнадцятого і дев`ятнадцятого століття вважав, що історія розвивається циклічно. На циклічних процесах базується астрологія. Хочу написати про деякі резонансні випадки повторення історії.

АДОЛЬФ ГІТЛЕР ПОВТОРИВ ДОЛЮ НАПОЛЕОНА БОНАПАРТА

Наполеона було проголошено імператором Франції у 1804 р.
Гітлер прийшов до влади у 1933 р. Різниця - 129 р.

Наполеон захопив Відень у 1809 р.
Гітлер - у 1938 р. Різниця - 129 р.

Наполеон напав на Росію у 1812 р.
Гітлер на СРСР - 1941 р. Різниця - 129 р.

Наполеон програв війну у 1815 р.
Гітлер - у 1945 р. Різниця - 130 р.

ДЖОН КЕННЕДІ ПОВТОРИВ ДОЛЮ АВРААМА ЛІНКОЛЬНА

Обидва загинули у пятий день тижня.

Обидва були вбиті вистрілами в потилицю.

У Кеннеді і Лінкольна було троє дітей.

Обидва під час призидентства пережили смерть сина.

Нареченим президентів було по 24 роки, коли вони виходили заміж.

Обидві жінки були присутні в момент замаху, і залишилися неушкодженими.

Обидва президенти у своїх виступах часто цитували Біблію і Шекспіра.

Лінкольн був убитий у театрі Форда. Автомобіль "Лінкольн", у якому їхав Кеннеді, був виготовлений на фірмі "Форд Мотор Компані".

Наступники обох президентів носили фамілію Джонсон.

У патріарха Кирила велика охорона. Береженого Бог береже.Тому сподіваюся, що йому замахів вдастся уникнути і навряд чи хтось наважиться. Але така тенденція існує. Не було б ймовірності замахів - не було б охорони.
У сучасні українські політиці також помітно яскраве повторення історії: були два Леоніди, а тепер два Віктори. Перший Леонід був один термін і перший Віктор був один термін. Кучма народився у рік Тигра (1938) і Янукович через 12 років народився у рік Тигра (1950). Янукович повернув собі повноваженя Кучми. Правління Кучми завершилося революцією і правління Януковича, на мою думку завершиться різким зламом. Думаю, що Янукович два терміни не потягне. Час уже тепер не той.
БУДЬМО УВАЖНІ!
7 жовтня 2011 00:32 - Адам з написав(ла): в матеріалі
Хочу написати ще про одного Скорпіона - Олега Тягнибока (7.11.1968). Великий вплив на його світогляд мав його дід, а дід був репресований радянською владою. Олег вчився на хірурга, уже по цьому видно, що Тягнибок не має нічого спільного з характером Яценюка і Папієва.
Скорпіон, Рак і Риби належать до стихії Води в астрології. Наукою доведено здатність води запам`ятовувати інформацію. У Ющенка (Риби) стихія Води проявлялася в тому, що він багато уваги приділяв культурі і історії, у Януковича (Рака) проявляється у тому, що країна у багатьох сферах повертається назад у минуле, і це помітно візуально: з`являються червоні прапори, памятники Сталіну. В Олега Тягнибока стихія Води проявляється у радикальних поглядах, які базуються на українській історії. З астрологічної точки зору, президент України має мінімально дивитися в історію, до речі, таку думку й висловлював ваш філософ - пан Святослав Вишинський. Історію і релігію політики використовують у своїх цілях для того, щоб відвернути увагу від розкрадання держави, відвернути увагу від поганих справ в економіці, від бідності населення. Цього року були події у Львові пов`язані з святкуванням перемоги. З астрологічної точки зору, подібні події будуть повторюватися. Я не такий песиміст, що вважає, що Україна розколиться, але думаю що спроби будуть.
Скрпіонам - політикам потрібно складати собі імідж мудрого керівника, а радикалізм відштовхує людей, бо Скорпіони сприймаються руйнівниками. Буковина багатонаціональна, тому, на мій погляд, "Свободі" у цій області потрібно бути більш толерантною до різних національностей. У Закарпатській області, коли були вибори, то багато виборців підтримували ПР і Януковича, бо ця сила сприймалася більш толерантнішою ніж "помаранчеві" сили з націоналістичними ідеями Ющенка.
29 жовтня 2011 12:36 - Адам з написав(ла): в матеріалі
Ще напишу про одного Скорпіона.
Анатолій Гриценко народився 25.10.1957 під знаком Скорпіона у рік Півня.
У цьому випадку також було насилля збоку радянської влади пов`язане з батьком. Гриценко згадує, що у сім`ї батька було семеро дітей. У 1933 році діда Гриценка було заарештовано. Коли дід повернувся з в`язниці, то п`ятеро дітей померли від голоду. Батько Гриценка вижив. Анатолій Гриценко правдивий і жорсткий чоловік, не боїться іти на кофлікти, говорить, що думає в очі.
У космограмі цього політика Марс і Юпітер знаходяться у з`єднанні в Терезах. Інтерпретація: таке розміщення свідчить, про боротьбу за справедливість, такі політики прагнуть боротися за рівноправ`я, не жаліючи власних сил, у них добре розвинене почуття справедливості, їм добре підходить професія юриста. Такі люди діють і добре борються тоді, коли відчувають підтримку збоку партнерів, тоді вони можуть виграти війну. Наприклад, коли було правління Теофіла Бауера ( Петро Кобевко нар. також 25.10.1957), то тоді всі журналісти обєдналися і стали на захист пана Петра Кобевка, і він переміг у війні.
Сонце має добрий аспект з Плутоном, а це свідчить про велику силу волі, про жадобу до боротьби, єдине, що мішає Гриценку - це відсутність великого фінансування його партії бізнесменами. Партію Яценюка фінансують, бо ним добре керувати, а Гриценко уперто веде свою лінію і його бояться.
Венера і Місяць знаходяться у Стрільці. На світогляд таких людей великий вплив має виховання в сім`ї. Їм подобаються активні партнери, яскраві жінки. Вони відчувають потяг до тих людей, яких поважають і які мають авторитет, також знак Стрільця відповідає за видавничу справу. Дружина Гриценка працює журналістом.
Марс має добрий аспект з Венерою, а це свідчить про добрі стосунки з протилежною статтю, успіх у сексуальні сфері.
Півень вважається зберігачем внутрішнього самовдосконалення, сил прогресу. Також символізує пебільшення своїх сил. Такі люди люблять привертати до себе увагу.
У 2004 році Гриценко вирішує підтримати Ющенка на виборах, а у 2005 році отримує посаду міністра оборони. 2005 рік був роком Півня, а це було сприятливим для політичної діяльності і підвищення соціального статусу.
На виборах 2012 року, Гриценку потрібно для збільшення ймовірності проходження в парламент, не йти на вибори самостійно з своєю партією, а шукати собі партнерів серед демократичних сил, тоді він зможе тільки виграти... Така доля.
ВИВЧАЙМО АСТРОЛОГІЮ - РОЗУМІЙМО ПОЛІТИКУ!
1 червня 2012 22:58 - Адам з написав(ла): в матеріалі
А тут я написав цікавий прогноз про Анатолія Гриценка. Тут написав, що самостійно Гриценку іти на вибори неварто, бо програє. Зараз ми бачимо, що рейтинг Гриценка рости не хоче.
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"