Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

СКЛАДОВІ ПЕРЕМОГИ СКЛАДОВІ ПЕРЕМОГИЧетвертий рік поспіль Україна мусить протистояти Росії у "гібридній війні", нав'язаній нам великодержавниками. Суспільство втомилося, але мусить боротися за власне існування. Адже багато українців розуміє: Москва прагне знищити не лише українську державність, але й українців як націю. Найбільш патріотичних вбити, а інших поступово асимілювати, перетворити на "росіян". Врятувати нас може тільки перемога. А як її досягти у боротьбі з противником, який має більше ресурсів, зокрема, другу за чисельністю армію світу? Є декілька найважливіших складових нашої майбутньої перемоги.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Вибори в ОТГ: Магала-Рідківці Вибори в ОТГ: Магала-РідківціХтось таки придумав у Чернівецькій області з‘єднати Магалу з Рідківцями. І ніц їм за це нема. Чи свідомо вони так вчинили, чи зумисне, а чи по тупості своїй,
покаже час.

Ігор Буркут, політолог:

ЯКІ РЕФОРМИ БЕЗ СКАНДАЛУ? ЯКІ РЕФОРМИ БЕЗ СКАНДАЛУ? Завершилися парламентські канікули, і нардепи з новими силами взялися за роботу. Найближчим часом вони повинні прийняти важливі документи для проведення в Україні реформ в освіті, медицині й у пенсійній сфері. Новий Закон про освіту Верховна Рада схвалила на диво оперативно, але тут же виник серйозний скандал, який негайно отримав значний міжнародний резонанс.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
в сесійній залі міської ради відбудеться відкриття засідання робочої групи з підвищення ефективності діяльності в сферах місцевих фінансів та освіти" в рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", фінансованого МЗС Норвегії.
в обласній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка відбудеться Другий обласний форум бібліотечних працівників «Бібліотека і громада: партнерство заради стійкого успіху», приурочений Всеукраїнському дню бібліотек.
На форумі передбачається висвітлення наступних питань:
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться прес-конференція директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксани Палійчук на тему: "Рівний доступ до якісної освіти: організація інклюзивної освіти в Чернівецькій області".
у конференц-залі Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» (Чернівці, вул. Якова фон Петровича, 2) відбудеться круглий стіл на тему «Співробітництво громад в Україні: стан та перспективи».
На заході будуть розглянуті такі питання:
вул. Ломоносова 2, Народний дім відбудеться прес-клуб «Реформи зблизька: Чи потрібні відкриті дані чернівчанам? Нові інструменти контролю громадськості за бюджетними коштами» за ініціативи ГО «Лабораторія демократичних трансформацій» спільно із Чернівецьким громадським ТБ «InfoKey».
біля стін Генерального консульства Румунії (вул. Шкільна, 16) відбудеться мітинг. Метою мітингу є закликати румунську сторону звернути увагу на дії, що спрямовані на розхитування ситуації у Чернівецькій області на національному ґрунті.
у сесійній залі Чернівецької обласної ради (м. Чернівці, вул. Грушевського, 1) відбудеться засідання 16-ї позачергової сесії обласної ради VIІ скликання.
На розгляд сесії вноситься питання «Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області».
в приміщенні обласної державної адміністрації (каб. 418) відбудеться Круглий стіл на тему: «Напрацювання механізмів щодо реалізації регіональних програм із забезпечення житлом молоді, учасників АТО та вимушених переселенців».
в Літературному Целанівському Центрі (вул. Кобилянської, 51) відбудеться презентація нового роману письменниці Наталки Сняданко «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма», що вийшов у «Видавництві Старого Лева».
Наталка та модератор зустрічі – письменник Олександр Бойченко – говоритимуть про реальне та вигадане у книзі, про таємниці біографії її героя – реального австрійського політика, поета, архікнязя Вільгельма Габсбурга та командуюючого Українських Січових Стрільців, конкурента Скоропадського.
Вхід – вільний.
1 жовтня о 13.00


Календар
«    Вересень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Партнери

Врятувати Юлю. Місія здійсненна?

24-09-2013, 10:06 / Коментарів: 0
Врятувати Юлю. Місія здійсненна?Інформація про смерть колишнього керівника управління Київської міської державної адміністрації Світлани Макеєвої, яка в 2011 році впродовж декількох місяців ділила камеру в Лук'янівському слідчому ізоляторі з колишнім Прем'єр -міністром України Юлією ТИМОШЕНКО, підтверджує дуже небезпечну тенденцію:
Росія, можливо, готує провокації щодо України, які можуть зірвати підписання в листопаді цього року Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Найближчі соратники Юлії ТИМОШЕНКО вказують на те, що в 2011 році обидві сусідки по камері їли продукти, які готувалися в слідчому ізоляторі. Ці продукти, на думку оточення колишнього Прем'єр -міністра України, могли бути отруєні, що призвело до раку шлунка у Світлани Макеєвої і як наслідок, до фатального результату. Тому не виключається, що головний лідер української опозиції міг також піддаватися спробам отруєння з боку нинішньої української влади.

Дістати козир з рукава

Аналітики групи глобальної розвідки Geostrategy вважають, що ця трагічна подія, що сталася з сусідкою по камері колишнього Прем'єр -міністра України, може мати під собою дуже серйозну політичну основу. Зокрема, мова може йти про те, що російська сторона, яка прагне всіма наявними засобами зірвати підписання цього року Угоди про асоціацію з Євросоюзом, починає застосовувати заборонені прийоми політичної боротьби.

Суть цих прийомів - створення в таких країнах як Україна провокативних ситуацій , які ведуть до людських жертв.Саме це може дати міжнародним партнерам України вагомі підстави заявляти про те, що в країні існує антинародний, злочинний режим, який фізично усуває лідерів опозиції. Відповідно, з таким режимом для Європи неможливо підписувати такі важливі документи, як Угода про асоціацію, яка відкриває можливості для вступу України, хоча і в далекій перспективі, до Європейського Союзу.

До таких радикальних кроків Москви підштовхує бажання Брюсселя, всупереч масі створеного за останні два роки негативу щодо керівництва України, підписати Угоду про асоціацію з Україною.

Коли в серпні цього року російське керівництво отримало з Берліна, Брюсселя і Парижа розвіддані про те, що Євросоюз все-таки підпише з Україною Угоду про асоціацію, люті господарів Кремля не було меж. Саме тоді й були пущені в хід козирі , які повинні були зупинити рух українського керівництва у бік Євросоюзу.

Зокрема , мова йде про початок торговельної війни з Україною . До речі , паралельно такі ж комбінації були запущені по відношенню до Молдови ( призупинився весь експорт молдавських вин до Росії ) , яка в листопаді збирається парафувати аналогічне Угоду про асоціацію з ЄС. Однак , на подив Кремля , такі дії призвели до протилежного результату.

Київ сказав про те , що шлях до Європи - його головний пріоритет . І підтвердив це ефективною роботою Парламенту , який у спішному порядку став приймати закони , необхідні для створення умов для підписання Угоди про асоціацію. Далі - більше . На тлі українсько -російської , а також російсько -молдавського і російсько - білоруської торгових воєн Євросоюз практично забув про справу Юлії ТИМОШЕНКО , яке до серпня цього року вважалося найбільшою перепоною на шляху України до Євросоюзу.

Європа , занепокоїлася тиском Росії на країни «Східного Партнерства» , відсунула справу колишнього Українського прем'єра на другий план. Саме така логіка розвитку подій , на думку аналітиків Geostrategy , підштовхує Москву до більш радикальних дій щодо України. Адже російські стратеги розуміють , що сьогодні у Росії залишилося трохи важелів впливу на зрив підписання Україною зазначеної Угоди . Найбільш ефективний з них - це справа колишнього Українського прем'єра. Якщо , не дай Бог , здоров'я Юлії ТИМОШЕНКО до дати проведення саміту « Східного Партнерства» різко погіршитися - це практично на 100 % зірве процедуру підписання Угоди про асоціацію.

Саме на це можуть розраховувати російські технологи . Справедливості заради варто відзначити , що до сьогоднішнього дня персональна участь Росії в долі Юлії ТИМОШЕНКО залишається великою загадкою . Навряд чи офіційному Києву точно відомо всі хитросплетіння , пов'язані з підписанням у 2009 році газових контрактів.

Аналітики групи Geostrategy також вважають , що факт побиття в Криму на початку вересня цього року сина колишнього Президента Автономії Юрія МЄШКОВА може також свідчити про те , що Росія сьогодні розглядає Крим як потенційний об'єкт для дестабілізації ситуації в Україні в цілому , наслідки якої можуть ускладнити шлях Києва до Європи.

Для таких цілей також може бути використаний російський Чорноморський флот.

Офіційному Києву варто було б прийняти наступні попереджувальні заходи :
1 . Посилити охорону Юлії ТИМОШЕНКО , звівши до нуля можливості найменшого впливу з боку на її здоров'ї.

2 . Проінформувати представників Європейського Союзу та США про можливі провокації з боку Росії щодо України , зокрема про те , що може бути розіграна карта « колишнього Прем'єр -міністра України ».

3 . Провести з самою Юлією ТИМОШЕНКО субстантівную зустріч, під час постаратися знайти взаємоприйнятну формулу подальшого існування по лінії « Влада - ЮВТ ».

Це , по-перше , дозволить Юлії ТИМОШЕНКО зрозуміти всю серьйозно моменту , коли заради досягнення Москвою політичної мети може бути заплачена найвища ціна - її власне життя . По-друге , допоможе обом сторонам конфлікту розблокувати глухий кут , в якому більше двох років прибуває лідер української опозиції і існуюча влада .
Джерело: Geostrategy.
СХОЖІ НОВИНИ:
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"