Новини
Колонка автора

Петро КОБЕВКО, журналіст:

У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметів У селі Лашківка Кіцманського району відбуваються бойові дії з використанням вибухових предметівВійна між головою сільради Борисом Нечаєм, депутатами та підприємцями триває у Лашківці та Витилівці не один день і уже не перший рік. Бойові дії то загострюються, то стихають, але не зникають.
У ніч на 8 серпня Лашківському сільському голові спалили автомобіль «Мерседес-Віто».

Ігор БУРКУТ, політолог:

НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІН НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ЗМІНПутінські вибрики Заходу остаточно набридли, і він вдався до рішучих кроків. США запровадили нові санкції проти самого Путіна та всього його оточення. Їхнє майно і фінанси, що переховуються на Заході, можуть бути заарештовані, якщо власники не доведуть їхньої легальності. Велика Британія також запроваджує нову практику, яка дозволить конфісковувати нажите кримінальним шляхом майно іноземців. Час замислитися й українським олігархам.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у місті Чернівецький міський голова Олексій Каспрук розкрив мафію у містіНа прес-конференції для журналістів він так і сказав:
- У Чернівцях є мафія!
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
22 серпня о 8.00
вул. Героїв Майдану, 176, (конференц-зала колишньої Шевченківської районної ради (ІІ поверх) відбудеться безкоштовний семінар.
На семінарі розглядатимуться новації податкового законодавства (податок на прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄСВ, єдиний податок, рентна плата, тощо).


Календар
«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Партнери

Чернівецькі міндоходівці відтепер консультуватимуть і по Скайпу

9-09-2013, 13:28 / Коментарів: 0
Час не сто¬їть на міс¬ці, і но¬віт¬ні тех¬но¬ло¬гії при¬хо¬дять на служ¬бу у різ¬ні сфе¬ри су¬час¬но¬го жит¬тя. Те¬пер платники податків ма¬ють мож¬ли¬вість не відвідувати Центр обслуговування платників особисто, щоб про¬кон¬суль¬ту¬ва¬ти¬ся зі спе¬ці¬а¬ліс¬та¬ми, а пос¬піл¬ку¬ва¬ти¬ся з йо¬го пра¬ців¬ни¬ка¬ми пря¬мо з до¬му, або офісу.
Починаючи з 10 вересня з понеділка по п’ятницю з 14,00 до 16,00 за електронною адресою: COPP_2412 чернівчани мають можливість поспілкуватись з фахівцями Державної податкової інспекції у м. Чернівцях з питань, що належать до компетенції органів Міндоходів, в он–лайн режимі.
Усе, що пот¬ріб¬но для зв'яз¬ку, - це ви¬хід в Ін¬тер¬нет і ком¬п'ю¬тер¬на прог¬ра¬ма "Sку¬ре".
Та¬кий зв'я¬зок над¬зви¬чай¬но по¬лег¬шує про¬цес от¬ри¬ман¬ня ін¬фор¬ма¬ції. Нап¬рик¬лад, пен¬сі¬о¬не¬ри, які об¬ме¬же¬ні в русі, яким важ¬ко са¬мо¬туж¬ки пе¬ре¬су¬ва¬ти¬ся, або не вис¬та¬чає ча¬су, щоб прий¬ти на при¬йом до гро¬мадсь¬кої прий¬маль¬ні, мо¬жуть зв'я¬за¬ти¬ся по скай¬пу че¬рез Ін¬тер¬нет з фа¬хів¬цем Міндоходів і одер¬жа¬ти кон¬суль¬та¬цію з різ¬них пи¬тань.
До ре¬чі, гро¬ма¬дя¬ни мо¬жуть ко¬рис¬ту¬ва¬ти¬ся та¬ким ін¬тер¬нет-спіл¬ку¬ван¬ням з будь-яко¬го ре¬гі¬о¬ну Ук¬ра¬ї¬ни і на¬віть із-за кор¬до¬ну.
Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях
СХОЖІ НОВИНИ:
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"