Новини
Колонка автора

Ігор БУРКУТ, політолог:

ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИ ОТРУЙНА ЗБРОЯ ПРОПАГАНДИНамагаючись підірвати Україну зсередини, Кремль постійно удосконалює пропагандистську зброю. На жаль, київське чиновництво своєю зажерливістю лише сприяє успіхові ворожої пропаганди, підриваючи віру простих українців у неминучість нашої перемоги. Масове розчарування у діях нинішньої влади є не менш небезпечним, ніж поразки на фронтах неоголошеної війни з Росією. Досить успішною для Кремля є ставка на використання в антиукраїнській пропаганді проросійських публіцистів з числа громадян України.

Петро КОБЕВКО, журналіст:

Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами Буковинська Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестамиУже вкотре у Чернівцях відбувається велике дійство, яке досі чомусь називають «Маланкою». Цього разу воно повністю і остаточно загубило свою автентичність, народність і самобутність.
Маланка перетворилася у вульгарно-комічне дійство з кривляннями, ревіннями та непристойними жестами перебраних чоловіків і жінок.

Ігор БУРКУТ, політолог:

КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУ КОРУПЦІЯ РУЙНУЄ ДЕРЖАВУНайстрашнішим ворогом Української держави нині є навіть не російський агресор, а корумпованість вітчизняної псевдо-еліти. На цьому постійно наголошують наші західні партнери, вимагаючи від офіційного Києва справжньої боротьби проти цього потворного явища, а не звичної імітації антикорупційних заходів. Відсутність такої боротьби ставить під сумнів саме існування нашої держави, а відтак є смертельно небезпечним для подальшої долі українського народу. До чого призводить масове невдоволення продажністю влади, демонструють приклади Ірану, де прокотила кривава хвиля народних виступів, і сусідньої Болгарії - де готується сепаратистський референдум.
Реклама
ЧАС у соцмережах

ОПИТУВАННЯ
Чи підримуєте ви АТО?
Так
Ні
Утримуюсь
Що, Де, Коли
Брифінг міського голови Олексія Каспрука сьогодні в 202 кабінеті.
«Громадянське суспільство в нових умовах: виклики, проблеми, перспективи"
Місце проведення: площа Центральна 7, конференц-зал КНТЕІ, ІІ поверх.
Реєстрація за номером телефону: 050-374-62-48 Ігор Кухарчук
в готелі "Буковина" (м. Чернівці, вул. Головна, 141) впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
Впродовж 23-24 та 25-26 січня 2018 року за участі представників Міністерства фінансів України та Проекту "Гендерне бюджетування в Україні" для представників фінансових органів міст, районів і об'єднаних територіальних громад буде проведено тренінги з питань гендерно-орієнтованого бюджетування, гендерної рівності та методики проведення гендерного аналізу бюджетих програм місцевих бюджетів.
в обласній державній адміністрації (каб. №418) відбудеться прес-конференція начальника управління культури облдержадміністрації Віри Китайгородської на тему: "Підсумки діяльності галузі культури області у 2017 році".
в прес-залу готелю «Буковина» відбудеться прес-конференція Анатолія Гриценка, лідера політичної партії «Громадянська позиція».
в сесійній залі міської ради скликається 48 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 52 питання.
у Чернівцях презентують книгу перекладачки, мандрівниці Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства», що вийшла у «Видавництві 21». Презентація відбудеться у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) за участі авторки, а також журналіста, історика, літератора-дослідника, знавця тревелогів Юрія Чорнея. Модеруватиме літературознавець Інга Кейван.


Календар
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Партнери

Ремонтні роботи, заплановані Службою автомобільних доріг області на 10 червня

10-06-2013, 11:52 / Коментарів: 0
Як повідомляє Служба автомобільних доріг області, сьогодні, 10 червня, на автошляхах краю працює 18 бригад, які передбачають ліквідувати ямковість на 1642 м2 дорожнього полотна. Так, на автомобільній дорозі Н-10 Стрий-Ів.Франківськ-Чернівці-Мамалига на відрізку від с. Мамаївці (кільце) до с. Оршівці працює 6 бригад, які повинні протягом дня ліквідувати пошкодження на 626 м2 дорожнього полотна.

Зокрема: на станції Орошани 2 бригади філії «Вижницький райавтодор» запланували відремонтувати 139 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, 3 автомобілі, 2 повітродувки та 2 віброплити. Відповідальна особа – начальник філії «Вижницький райавтодор» Василь Чорногуз, його тел. 0673720502. У с. Лужани бригада філії «Сторожинецький автодор» в кількості 15 чоловік передбачає відремонтувати 139 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, 2 автомобілі, каток, повітродувка та віброплита. Відповідальна особа – начальник філії «Сторожинецький автодор» Анатолій Баяк (тел. 0673720634). Бригада філії «Глибоцький райавтодор» працює на ділянці від с.Шипинці до с.Дубівці, заплановано відремонтувати 70 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, 2 автомобілі, повітродувка та віброплита. Відповідальна особа – начальник філії «Глибоцький райавтодор» Микола Герман (тел. 0503743333). На ділянці від с. Лужани до с.Мамаївці (кільце) працює бригада філії «Кіцманський райавтодор» в кількості 16 чоловік, заплановано відремонтувати 70 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, автомобіль, трактор, повітродувка та віброплита. Відповідальна особа – начальник філії «Кіцманський райавтодор» Володимир Сердюк Олександрович (тел. 0673720423). Бригада філії «Путильський райавтодор» працює у с. Неполоківці, нею заплановано відремонтувати 208 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, 3 автомобілі, 2 повітродувки та 2 віброплити. Відповідальна особа – начальник філії «Путильський райавтодор» Дмитро Нагірняк (тел. 0673723706). Час роботи усіх бригад з 8.00 до 20.00, орієнтовний термін завершення робіт на цій автодорозі – 10 червня.

Сьогодні на автомобільній дорозі М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече на відрізку с.Новий Киселів-с.Мамаївці (кільце) працює 2 бригади філії «Чернівецька Дорожно-експлуатаційна дільниця», заплановано відремонтувати 174 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, 4 автомобілі, навантажувач, 2 повітродувки та 2 віброплити. Відповідальна особа – начальник філії «Чернівецька Дорожно-експлуатаційна дільниця» Олег Малетич (тел. 0673721396). Орієнтовний термін завершення робіт на цій ділянці – 10 червня. На відрізку від с.Веренчанка до залізничного переїзду працює бригада філії «Заставнівський райавтодор», заплановано відремонтувати 35 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: 3 автомобілі, повітродувка, перфоратор, електростанція та 2 віброплити. Відповідальна особа – в.о.начальника філії «Заставнівський райавтодор» Роман Кукурудзяк (тел. 0665804868). Орієнтовний термін завершення робіт на цій ділянці – 13 червня.

На автодорозі Н-03 Житомир-Чернівці (Припруття-Атаки) сьогодні задіяно 5 бригад. Так, три бригади філії «Новоселицький райавтодор» працюють у с.Недобоївці, заплановано відремонтувати 347 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, 5 автомобілів, трактор, 2 катки, 2 повітродувки та 2 віброплити. Відповідальна особа – начальник філії «Новоселицький райавтодор» Василь Шалар (тел. 0673723156). Бригада філії «Чернівецька Дорожно-експлуатаційна дільниця» в кількості 7 чоловік працює на ділянці від с.Керстенці до м.Хотин, заплановано відремонтувати 70 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: фреза, 2 автомобілі, повітродувка та віброплита. Відповідальна особа – начальник філії «Чернівецька Дорожно-експлуатаційна дільниця» Олег Малетич (тел. 0673721396). Бригада філії «Герцаївський райавтодор» працює на ділянці від повороту на с.Рингач до с.Припруття, заплановано відремонтувати 70 м2 дорожнього полотна. Залучена техніка: 2 автомобілі, перфоратор, електростанція, повітродувка та віброплита. Відповідальна особа – начальник філії «Герцаївський райавтодор» Іван Томагу (тел. 0673723708). Орієнтовний термін завершення робіт на цій автодорозі – 10 червня.

Ремонтуватимуть сьогодні, 10 червня, і автомобільну дорогу Р-63 Данківці-Вартиківці-КПП "Сокиряни" на відрізку Чотири Корчми – м. Сокиряни. Там працюватиме 4 бригади. Зокрема, 2 філії «Хотинський райавтодор» (заплановано відремонтувати 111 м2 дорожнього полотна; залучена техніка: 4 автомобілі, каток, трактор, 2 повітродувки та 2 віброплити; відповідальна особа – начальник філії «Хотинський райавтодор» Володимир Бучка, тел. 0673720429), бригада філії «Кельменецький райавтодор» в кількості 11 чоловік працюватиме в с.Іванівці (заплановано відремонтувати 104 м2 дорожнього полотна; залучена техніка: фреза, 3 автомобілі, повітродувка і віброплита; відповідальна особа – начальник філії «Кельменецький райавтодор» Тарас Мельник, тел. 0977402538) і бригада філії «Сокирянський райавтодор» проводитиме роботи на ділянці с.Романківці-ст.Романківці (заплановано відремонтувати 105 м2 дорожнього полотна; залучена техніка: фреза, 2 автомобілі, каток, повітродувка та віброплита; відповідальна особа – начальник філії «Сокирянський райавтодор» Василь Бучацький, тел. 0673093651). Орієнтовний термін завершення робіт на цих ділянках – 14 червня.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.
СХОЖІ НОВИНИ:
Додати коментар
Ім'я:*
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
comments powered by Disqus
Loading...
© 2002 - 2013, всі права захищені. Використання (повне чи часткове) матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на chas.cv.uа в першому або другому абзаці, відкрите для індексування. Чернівецька газета "ЧАС"